YENİ ATRIX SAHİPLERİ HEPİNİZ BURAYA

Cihazla ilgili tüm GENEL sorularınızı burada sorun

« Older   Newer »

Share  
.
  1. anticity
        Like  

.

User deleted

ben de almayı düşünüyordum fakat cok kaba gösteriyor s kılıf.. ekran koruyucu olarak ipg koruyucu aldım ama takmayı simdilik düşünmüyor . hazır olarak gelen koruyucuyu kullanıyorum üstünde telefon resmini hafif kazıynca cıktıgını farkettim hepsi kazıdım şuan için koruyucuya ihtiyacım kalmadı :D.. İPG kuruma isteyen var uygun bi fiyata satabilirim kutusu acılmamıştır ..

.
  2. ari_avin
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar dün itibari ile bende artık ATRIX kullanıcısıyım.Çok kurcalayamadım ama Motoblur hesabı aktif olduğu zaman contact list yavaşlıyor ve arayan numaraların adı ekranda görünmüyor. Telefona reset atıp motobluru kurmadım. Şimdi herşey normal. Motoblur ile yapmadığım bir ayar mı var? yardımcı olabilir misiniz?

.
  3. Berkay Yelken
        Like  

.

User deleted

bluetooth ile dosya yöneticisindeki dosyaları nasıl atabilirim

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Berkay Yelken @ 27/3/2012, 22:10) 
    bluetooth ile dosya yöneticisindeki dosyaları nasıl atabilirim

Göndermek istediğin dosyanın üzerine gel ve basılı tut , paylaş seçeneğini seç ve bluetooth ile gönder seç.Ayrıca play store'dan Bluetooth file transfer ile gönderebilirsin ,

Bluetooth file transfer

.
  5. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

Ben de Atrix kullanıcıları arasına katılmış bulunmaktayım.

Ayrıca belirtmeliyim ki nokia 1110 dan geçiş yaptım :)

Aleti ilk açtığımda o bana ben ona baktım bir süre. Vodafon hattım var, hesabını bilen tarifeye geçmiştim, 20 mb internet var paketimde, ama internete bağlanamadım. Burada söylenen ayarları da yaptım ama nafile. Kablosuz ağ gibi bir imkanım da olmadığı için telefon şuan akılsız telefon olarak çalışıyor adeta :=)

Yeni alan birine ne önerirsiniz, kullanmadan şarj etse miydim mesela? Yada bir kaç gün full şarj ederek pil performansını mı arttırayım vs. var mıdır bir iki pif noktası.

Bİr de normal internet ile bilgisayara indirdiğim app ları tele direk atarak kurabiliyor muyum herhangi bir root vs. gibi riskli işlere girmeden?

.
  6. anticity
        Like  

.

User deleted

3g için ayarlar/pil ve veri dolasımı/veri gönderimi/ veri etkin, arka planveri ve veri dolaşımı işaretlimi onlara dikkat et .
    nette buldugun apk dosyarını direk telefona atman ve dosya yöneticisinden acarakda kurabilirsin.

.
  7. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

Dün akşam şarja taktım telefonu sabaha kadar durdu öyle. Sabah açtığımda yukarıda E işareti vardı. Sanırım Edge aktif anlamına geliyor.

Ben de google hesabımı eklemeyi denedim ama nedense her seferinde hesap ve şifre uyuşmuyor dedi. Yeni bir hesap açmayı denedim onda sorun çıkmadı. Eski hesabımın şifresini değiştirdim, daha kolay birşey yaptım gene de yemedi. Acaba neden?

.
  8. oricalcus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (delimiyimben @ 31/3/2012, 07:58) 
    Dün akşam şarja taktım telefonu sabaha kadar durdu öyle. Sabah açtığımda yukarıda E işareti vardı. Sanırım Edge aktif anlamına geliyor.

Ben de google hesabımı eklemeyi denedim ama nedense her seferinde hesap ve şifre uyuşmuyor dedi. Yeni bir hesap açmayı denedim onda sorun çıkmadı. Eski hesabımın şifresini değiştirdim, daha kolay birşey yaptım gene de yemedi. Acaba neden?

Gmail hesabında uygulamaya özel şifre oluşturmuş olabilirsin.

Hesap Ayarları/Uygulamalara ve sitelere yetki verme seçeneği altında,bir kontrol et derim.

.
  9. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

Yetki verme işe yaradı, teşekkürler :)

.
  10. e398ci
        Like  

.

User deleted

tüm motoculara selam.büyük hevesle aldığım atrix im aslanım dün geldi :lol: sinan bile bu cihaza tekrar döndüyse vardır bi bildiği ;) deyip sipariş vermiştim. 2-3 video player 3-4 küçük oyun ve sygic 11 navigasyon yazılımı kurdum.fakat az önce cihaz kendiliğinden kapanmış power tuşundan çalışmadı.pili söküp taktım çalıştı .acaba kullandığım prolar dan mı oldu yoksaaaaaaaaaa benim cihaz arızalı mı? :woot:

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun murat abi, cihazda bir sorun olduğunu söylemek için çok erken daha. :D

.
  12. e398ci
        Like  

.

User deleted

sağol Sinan ALLAH razı olsun.Sinan daha önce sorulduysa özür dilerim root garantiyi bozar mı ? tekrar unroot etmek mümkün mü? ha bu arada yeni fw yi ne zaman sürecen piyasaya?

.
  13. sharp
        Like  

.

User deleted

ebay.com/itm/BLACK-NAZTECH-VERTEX-SKIN-CASE-MOTOROLA-ATRIX-4G-/300587644686?pt=PDA_Accessories&hash=item45fc6b770e#ht_4843wt_943

ebay.com/itm/Motorola-Atrix-Rearth-Ringke-Case-Mango-/270744064627?pt=PDA_Accessories&hash=item3f099a9273#ht_11465wt_722

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Yaklaşık bir aydır atrix sahibiyim.Kılıf olarak s desenli olandan kullanıyorum fakat hiç memnun değilim hem görsel olarak hem kullanım rahatlığı olarak.Bu iki linkteki kılıflardan birini(özellikle alttakini) almak istiyorum fakat ebaydan daha önce hiç alışveriş yapmadım.Türkiyede bu kılıflardan yada bunlara benzer kaliteli kılıf bulmamız mümkün kü acaba.Bakabileceğim tüm alışveriş sitelerine baktım ama işe yarar bişe bulamadım.İngilizcem de olmadığı için ebaydan biraz çekiniyorum fakat mango renk olan kılıfı çok beğendim açıkcası.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Umarım mesajı yanlış yere yazmamışımdır.

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Sharp,

Atrix'in hayırlı olsun ve forumumuza hoşgeldin. Verdiğin linkler geçerli değil, bulanamadı diyor. Ebay'den alışveriş yapmak kolay fakat iyi ingilizce şart.

.
  15. sharp
        Like  

.

User deleted

Hoşbulbuk sağol.

Teşekkürler. Kurura bakma linkleri kopyalayıp yapıştırdım fakat bir türlü kabul etmedi.
    Kılıfların markası mango rengi olan ringke
    gri renk olan vertex
    Ebayda bu şekilde yazıyor.

Bu iki kılıftan birini almak istiyorum fakat kargo ücreti ne kadar olur Türkiye nin her yerine gönderirler mi bilmiyorum.Bunlara benzer kılıf çok aradım fakat bulamadım.S desenli kılıftan hiç mi hiç memnun değilim çünkü.Birde ekran koruyucu olarak hangisini önerirsin şimdiden çok teşekkürler...

.
908 replies since 6/2/2012, 13:11   55148 views
  Share  
.