YENİ ATRIX SAHİPLERİ HEPİNİZ BURAYA

Cihazla ilgili tüm GENEL sorularınızı burada sorun

« Older   Newer »

Share  
.
  1. t_01
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sharp @ 7/4/2012, 19:52) 
    Hoşbulbuk sağol.

Teşekkürler. Kurura bakma linkleri kopyalayıp yapıştırdım fakat bir türlü kabul etmedi.
    Kılıfların markası mango rengi olan ringke
    gri renk olan vertex
    Ebayda bu şekilde yazıyor.

Bu iki kılıftan birini almak istiyorum fakat kargo ücreti ne kadar olur Türkiye nin her yerine gönderirler mi bilmiyorum.Bunlara benzer kılıf çok aradım fakat bulamadım.S desenli kılıftan hiç mi hiç memnun değilim çünkü.Birde ekran koruyucu olarak hangisini önerirsin şimdiden çok teşekkürler...

Hocam o mango rengi olana baktım şimdi türkiyeye gönderimi mevcut 2 türlü var normal gönderim 10.46 dolar diğeride hızlı gönderim sanırım oda 37 dolar kargo ücreti var ama alacak olursanız herhangi bi sıkıntı olmaz elinize geçer yani kılıflar benim 1 dolarlık ürünlerim bile kaybolmadan geldi yani zaten öyle bir sıkıntı olursa satıcı ya tekrar gönderir yada iade eder paranızı :thumb_yello.gif: hayırlı olsun bu arada :rolleyes:

.
  2. sharp
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkür ederim.Kargo ücreti çok fazla.Türkiyede kaliteli kılıf bulmamız mümkün değil mi acaba...

.
  3. Samet
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar yandex shell de ve ADW launcher de uygulamaların sıralamasını nasıl ayarlayabilirim? Son yüklenenin sonda olm.asını istiyorum ama ayarlayamadım.

.
  4. cafein
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar merhaba telefonu yaklaşık 1 hafta önce aldım ve android deneyimim var root nedir recovery nedir bir çok cihaza uyguladım ama bu atrix deli ediyor beni.Önce güzelce root ve unlock ettim sonra cm7 RC1 kurdum ama sarmadı ben de almış olduğum orjinal rom yedeğime geri döndüm , olay burada başladı ramin yarısı kaybodu araştırdım ettim ramfix dosyaları buldum ve recoveryden flashladım ama ne yaptıysam toplamda 816 mb olan rami 710 mbten fazlasına çıkaramadım yani yaklaşık 100 mb akyıp ram var cihazda.Türkiye romunu RSD ile de yükledim ama değişen bişey yok :( ne yapmalıyım da bu kayıp olan ram yenide 816 mb olsun , düzgün çalışan bir fix dosyası varsa ya da başka yolu lütfen söyleyin :(

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hoşgeldin cafein,

Cihazına orjinal tr rom'u kur, kendine gelsin. Ardından tekrar yaparsın işlemleri. Faux123'ün kernellerinde ramfix bulunuyor, istediğin faux123 kernel'i flashla bu kernellerde tegrapart ayrımı yapmaksızın 800 küsür mb ram'i kullanırsın.

Bu konu GENEL SORU VE SORUNLAR konusuyla birleştirilmiştir.

.
  6. cafein
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/4/2012, 21:34) 
    Hoşgeldin cafein,

Cihazına orjinal tr rom'u kur, kendine gelsin. Ardından tekrar yaparsın işlemleri. Faux123'ün kernellerinde ramfix bulunuyor, istediğin faux123 kernel'i flashla bu kernellerde tegrapart ayrımı yapmaksızın 800 küsür mb ram'i kullanırsın.

Bu konu GENEL SORU VE SORUNLAR konusuyla birleştirilmiştir.

Allah razı olsun :) peki orjinal kernel ile bu durumu kurtarma şansım yok mudur ? Custom olayından uzak kalayım diyorum biraz.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Orjinal kernel ile tabiki halledebilirsin durumu, forum içerisinde paylaştığım arap rom'un içerisindeki kernel (boot.img) dosyasını fastboot ile flashlaman yeterli.

.
  8. cafein
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/4/2012, 21:46) 
    Orjinal kernel ile tabiki halledebilirsin durumu, forum içerisinde paylaştığım arap rom'un içerisindeki kernel (boot.img) dosyasını fastboot ile flashlaman yeterli.

türkiye romunu tekrar kurdum ama son aşamada pelase reboot this device manually hatası alıyorum güç bela açtım telefonu ama bu defa da recovery flashlanmıyor ne yaptıysam olmadı red ile romu tam atamıyorum :( ne yapayım şimdi ben ???

.
  9. bonussimo23
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

3 hafta önce HB'dan Motorola Atrix MB860 ürünü aldım. Üründe herhangi bir problem yoktu, daha sonra go launcher ve birkaç uygulamasını ve 2-3 tane oyun kurdum. Yine bir sorun yoktu gayet sağlıklı çalışıyordu.

3 gün önce dahili hafızasını biçimlendirdim. Bu işlemden sonra ekran kilidini açarken (sürgülü kilit) 1-2 sn. bekledikten sonra açılma, arada kilit takılı kalıp 1-2 dk. sonra açılma, bunların dışında market uygulama indiremiyorum, youtube dan video izleyemiyorum (wi-fi ve 3g bağlantı ile) ve uygulamalara, ayaralara vs. yerlere girerken donma oluyor. Ayrıca kapatmaya zorla, bekle uyarıları çıkıyor.

Bu durum düzelir diye 2 kere 1gün arayla hard reset attım cihaza ama yinede düzelmedi. Bu sorunu düzeltebilirmiyim yoksa direkt servise mi yollıyım cihazı. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden tüm arkadaşlara teşşekkür ederim.

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

servis bir şey yapamaz...
    cihazınız ne durumda, bootloader falan açık mı?

bu arada merak etmiyor değilim, hepsiburada.com'dan alınan tüm cihazlar falsolu gibi :)

.
  11. cafein
        Like  

.

User deleted

olmadı ne denediysem ben de türkiye romu flashladım ve iade ettim geri yeni cihaz istiyorum diye kimsenin unlock olacağını anlayacağını sanmıyorum.

.
  12. bonussimo23
        Like  

.

User deleted

Bootloader ne oluyor bilmiyorum açıkcası ama herhangi bir root işlemi ya da rom yükleme gibi birşey yapmadım.

HB' dan aldım. Bu 2. cihaz ilkinde batarya problemi vardı. şarjı bittikten sonra açamamıştım telefonu.

Teşekkürler.

Edited by bonussimo23 - 11/4/2012, 15:20

.
  13. beefytr
        Like  

.

User deleted

dedim ya bu HB'den gelen cihazlar çakma galiba :)

neyse, bir kere de orijinal motorola yazılımını atmayı deneyin cihaza...
    nasıl yapılacağı forum ana sayfası atrix bölümğnde var...
    cihazı sıfırlayacaktır.
    unutmayın; yedek alın bilgilerinizi...

.
  14. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cafein @ 11/4/2012, 16:08) 

olmadı ne denediysem ben de türkiye romu flashladım ve iade ettim geri yeni cihaz istiyorum diye kimsenin unlock olacağını anlayacağını sanmıyorum.

merak etmeyin anlayamazlar...
    ayrıca kafa da yormazlar...

işin kötüsü yine dedikodu çıkacak piyasada motorola cihazların hepsi bozuk çıkıyor diye...
    bekleyip göreceğiz :)

.
  15. cafein
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 11/4/2012, 15:30) 
    QUOTE (cafein @ 11/4/2012, 16:08) 

merak etmeyin anlayamazlar...
    ayrıca kafa da yormazlar...

işin kötüsü yine dedikodu çıkacak piyasada motorola cihazların hepsi bozuk çıkıyor diye...
    bekleyip göreceğiz :)

hahaha yok ya nerden anlayacaklar bizim elamanlar o durumu valla motorola dandik değil taş gibi on beş defa flashladım hatta çöksün hiç açılmasın diye usb bile çektim tam ortasında flashın bana mısın demedi hep rsd moda girebildi :D zaten telefonu düzeltmesine düzeltirdim de benim laptop asıl sorun :D usb portlarda bir sorun var adam gibi flash atamıyorum ben de yolladım değişime gitti zaten artık ama alırsam motoroladan şaşmam :D

.
908 replies since 6/2/2012, 13:11   55148 views
  Share  
.