YENİ ATRIX SAHİPLERİ HEPİNİZ BURAYA

Cihazla ilgili tüm GENEL sorularınızı burada sorun

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (kolesterol @ 21/4/2013, 23:27) 
    SLm motlrola razr xt 910 kullanicisiyim cihazimda SIK SIk ses kesintisi oluyor video izlerken yada muzik dinlerken ama ses acma kApama tusuna bastigimda sorun cozuluyor.boyle bi sorun yasayan varmi acaba yoksa servise vericem cvp yazarsaniz sevinirim

Merhaba kolesterol, cihazın hayırlı olsun.

Öncelikle ATRIX konusunda Razr ile ilgili sorunu belirtmen yanlış, mümkün olduğu kadar uygun konulara yazmaya özen göstermeliyiz forum olarak. Bana yazılımsal bir sorunu var gibi geldi. Yine de bilenlerin fikrini almak gerek.

.
  2. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar herkese iyi forumlar.

Cumartesi gunu farkettigim uzere atrix imin orjinal kablolu sol kulakligim patlamis. Baslarda portlek bir ses cikartiyor ve genel olarak da eskiden verdigi sesden az ses veriyor.

Ilk olarak bu kulaklik garanti kapsami dahilinde midir. Yani servise gondereyim mi?

Ikinci olarak ise, yuksek sesle muzik dinlemeyi seven birisi olarak kaliteli, doygun bass ve net tiz duyabilecegim bir kulaklik var mi onerebileceginiz. Fiyat siniri tabiyki de var max. 50 tl gibi...

Tesekkurler...

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (selcukutahya @ 22/4/2013, 13:03) 
    Ilk olarak bu kulaklik garanti kapsami dahilinde midir. Yani servise gondereyim mi?
    Ikinci olarak ise, yuksek sesle muzik dinlemeyi seven birisi olarak kaliteli, doygun bass ve net tiz duyabilecegim bir kulaklik var mi onerebileceginiz. Fiyat siniri tabiyki de var max. 50 tl gibi...

Merhaba selcukutahya, yeniden hoş geldin konuya :P

Öncelikle geçmiş olsun, şu zamanda kulaklıkla ilgili sıkıntılar yaşamak insanın başını ciddi manada ağrıtıyor. Kalitesiz kulaklık müzikle, olmayan kulaklık da toplu taşıma araçlarında susmak bilmeyen, bağıra bağıra konuşan insanların çenesiyle. Kulaklığı yollayabilirsin ama sanırım telefonla birlikte gitmesi gerekiyor aksesuarların. Çok saçma bir kural ama ben kulaklığı yollamak istediğimde Teknosa'daki TDU(Teknik Destek Uzmanı) öyle demişti. Yine de kendin yollayacağın için ayrı şekilde yollayıp şansını dene istersen :)

Gelelim kulaklık konusuna; Creative EP-630'un methini çok duydum. galiba deneme şansı da buldum, eğer yanlış hatırlamıyorsam iyi de sesi vardı ve YÜKSEK :woot:

Creative EP-630 İncele

.
  4. oricalcus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (selcukutahya @ 22/4/2013, 13:03) 
    Cumartesi gunu farkettigim uzere atrix imin orjinal kablolu sol kulakligim patlamis.

Bende, sıfır-orijinal Atrix kulaklığı var.Fiyatı da cazip > ₺ 10 ^_^

.
  5. kartal1903
        Like  

.

User deleted

slm
    Hocam atrixin orjinal kulaklığını görmedim,üzerinden kanal ve ses degistiriliyormu.
    ve kulaklık kulağa tam oturuyomu(bu nasıl bir soru demeyin,( sony wolkmen almıstım(mp3 player)330 tl verip. ve kulaklığını kullanamıyorum)
    neyse atrixin orjinal kulaklıgı kullanışlıysa istiyorum alırım
    baska birseyde varmı ,ekran koruyucu jelatın yada kılıf falan

.
  6. oricalcus
        Like  

.

User deleted

QUOTE (kartal1903 @ 22/4/2013, 23:39) 
    slm
    Hocam atrixin orjinal kulaklığını görmedim,üzerinden kanal ve ses degistiriliyormu.
    ve kulaklık kulağa tam oturuyomu(bu nasıl bir soru demeyin,( sony wolkmen almıstım(mp3 player)330 tl verip. ve kulaklığını kullanamıyorum)
    neyse atrixin orjinal kulaklıgı kullanışlıysa istiyorum alırım
    baska birseyde varmı ,ekran koruyucu jelatın yada kılıf falan

> Aksesuarlar

.
  7. Mkral
        Like  

.

User deleted

Cok tesekkürler smnfrkn Ben seffaf ekran koruyucu alcam Tek istedigim parmak izi birakmasin tabi ekran koruyucu sonrasinda dokunmatik hassasiti azalmassa iyi olur Birde atrix in kulakligi kulagima tam oturmuyor kulaklik önerecek varmi Creative EP630 Kulaklık nasildir atrix icin

.
  8. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (smnfrkn @ 22/4/2013, 12:45) 
    CITAZIONE (selcukutahya @ 22/4/2013, 13:03) 

Merhaba selcukutahya, yeniden hoş geldin konuya :P

Öncelikle geçmiş olsun, şu zamanda kulaklıkla ilgili sıkıntılar yaşamak insanın başını ciddi manada ağrıtıyor. Kalitesiz kulaklık müzikle, olmayan kulaklık da toplu taşıma araçlarında susmak bilmeyen, bağıra bağıra konuşan insanların çenesiyle. Kulaklığı yollayabilirsin ama sanırım telefonla birlikte gitmesi gerekiyor aksesuarların. Çok saçma bir kural ama ben kulaklığı yollamak istediğimde Teknosa'daki TDU(Teknik Destek Uzmanı) öyle demişti. Yine de kendin yollayacağın için ayrı şekilde yollayıp şansını dene istersen :)

Gelelim kulaklık konusuna; Creative EP-630'un methini çok duydum. galiba deneme şansı da buldum, eğer yanlış hatırlamıyorsam iyi de sesi vardı ve YÜKSEK :woot:

Creative EP-630 İncele

Teşekkürler smnfrkn yardımıma hep sen koşuyorsun sende olmasan halimiz harap olacak :)

O kulaklığı görmüştüm hb de. Fakat kulaklıkta mikrofon olmaması kafamda açıkcası soru işareti bıraktı ufak da olsa. Yani açıkcası telefonla müzik dinlerken arama geldiğinde kulaklığı çıkartmak zorunda kalmak... Bilmiyorum denemedim hiç ama olmadı o şekilde bişey yapacaz. Benim dock da ufak bi arıza vardı hatırlarmısın bilmiyorum. O da sanırım giriş yerinden kaynaklıymış. Geçenlerde teleservis i aradığımda sadece dock u göndermeniz yeterli demişlerdi. Henüz göndermedim olmadı kulaklıkla ikisini bir gönderirim. Kulaklık için sanırım şimdilik bekleyeceğim bir süre daha... İlgileriniz için teşekkürler...

.
  9. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

hocam açıkçası in ear kulaklık tavsiye etmiyorum.Hem kulağın içine girdiği için kulak içindeki tiz kıllara zararlı, hem de hijyenik değil..Ayrıyetten bir over ear kulaklık ile mukayese edildiğinde basslar çok vasat kalıyor..

Creative'in hiçbir kulaklığını tavsiye etmiyorum.Kabloları ve jack kaliteleri malumum, çok bozdum.Cebe dayanmıyor, yanlışlıkla çekecek olsanız bile temassızlıklar başlıyor...

Ben şahsen, Urban Ears Plattan kullanıyorum. Daha önceleri beats kullanmış biri olarak, Fiyat Performans konusunda Atrix'e benzediğini söyleyebilirim.Mikrofonlu ve onlarca renk seçeneği var.Fiyatı 160TL dnr'da. Gidip görmek mümkün...

Bir garip özelliği de, ikinci bir jack çıkışı vermesi.Yani telefonunuza takıyorsunuz, kulaklığın sağ alt tarafında bir dişi jack girişi var.Buraya başka bir kulaklık takıp 2 kişi müzik dinleyebiliyorsunuz.Kablosu da yün korumalı, dolayısıyla bozulma ihtimali çok düşük.Ben 2 ayda 1 kulaklık patlatan biriydim.Bu kulaklığın bendeki 5.ayı.

Yani diyeceğim o ki, in ear kulaklık kullanmak yerine, over ear bir kulaklık almanızı tavsiye ederim...

.
  10. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 13:50) 
    hocam açıkçası in ear kulaklık tavsiye etmiyorum.Hem kulağın içine girdiği için kulak içindeki tiz kıllara zararlı, hem de hijyenik değil..Ayrıyetten bir over ear kulaklık ile mukayese edildiğinde basslar çok vasat kalıyor..

Creative'in hiçbir kulaklığını tavsiye etmiyorum.Kabloları ve jack kaliteleri malumum, çok bozdum.Cebe dayanmıyor, yanlışlıkla çekecek olsanız bile temassızlıklar başlıyor...

Ben şahsen, Urban Ears Plattan kullanıyorum. Daha önceleri beats kullanmış biri olarak, Fiyat Performans konusunda Atrix'e benzediğini söyleyebilirim.Mikrofonlu ve onlarca renk seçeneği var.Fiyatı 160TL dnr'da. Gidip görmek mümkün...

Bir garip özelliği de, ikinci bir jack çıkışı vermesi.Yani telefonunuza takıyorsunuz, kulaklığın sağ alt tarafında bir dişi jack girişi var.Buraya başka bir kulaklık takıp 2 kişi müzik dinleyebiliyorsunuz.Kablosu da yün korumalı, dolayısıyla bozulma ihtimali çok düşük.Ben 2 ayda 1 kulaklık patlatan biriydim.Bu kulaklığın bendeki 5.ayı.

Yani diyeceğim o ki, in ear kulaklık kullanmak yerine, over ear bir kulaklık almanızı tavsiye ederim...

İlgin için teşekkürler CemDogu... Haklısın tabiyki de overear kulaklıklar daha güzel ve sağlam cihazlar fakat taşıması v.s. zor geliyor açıkcası. Bunlara ek olarak da 160 TL de şu an için çok fazla bir kulaklığa benim için. Yani Daha Atrixin ödemeleri bitmedi yahu :D Ek olarak ben ki Bilecik/Bozüyük' den hafta sonları İstanbul' a giderken çanta v.s. götürmeyen bir insanım :D bir de kulaklık taşıması açıkcası ayrı bir dert benim için... Bu yüzden inear kulaklık arıyorum. Henüz kararsızım, aciliyeti yok benim için zaten... Bakalım bir servis işini deneyelim de olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız artık.

.
  11. gokhanozturk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Rehbere giriyorum herhangi birinin üzerine tıklıyorum ve şu uyarıyı alıyorum.

Üzgünüz! Kişi Deposu uygulaması (com.motorola.contacs işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin.
    ve seçenek olarak sadece Kapanmaya zorla var. Bunun çözümü nedir lütfen yardım.

Telefon geldiğinden beri hiçbir ayarını değiştirmedim rom olarak. Orijinal halinde. Çözümüne buna göre anlatabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

.
  12. omeremrah
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar öncelikle iyi forumlar telefonuma rom yüklemek için android recovery menüsünden rom için gerekli silinmesi gereken herşeyi sildim telefonu kapatıp tekrar açtım ama dual core yazısında kaldı hiç bi ilerleme yok nasıl olcak bu ya yardım edenlere şimdiden teşekkürler

.
  13. kartal1903
        Like  

.

User deleted

slm sildikten sonra rom atsaydın neden yeniden başlatmaya çalıştınki.
    wipe ları yaptıktan sonra hiç restarts yapmadım bilen yazsın ama sanırım açılmaması normal olmalı

.
  14. Prodzeus
        Like  

.

User deleted

Merhaba, Atrixlerimizde backup alırken internal sd card ve external sd card diye iki seçenek çıkıyor karşımıza.Sanırım İnternal Sd Card (dahili), External Sd Card (harici) oluyor.Backuplarımızı İnternal mı yoksa External Sd Card' a mı atmamız gerekiyor ?

.
  15. proton252
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Prodzeus @ 29/4/2013, 01:21) 
    Merhaba, Atrixlerimizde backup alırken internal sd card ve external sd card diye iki seçenek çıkıyor karşımıza.Sanırım İnternal Sd Card (dahili), External Sd Card (harici) oluyor.Backuplarımızı İnternal mı yoksa External Sd Card' a mı atmamız gerekiyor ?

Yeterli boş alan olması durumunda her ikisi de uygundur.

.
908 replies since 6/2/2012, 13:11   55523 views
  Share  
.