YENİ ATRIX SAHİPLERİ HEPİNİZ BURAYA

Cihazla ilgili tüm GENEL sorularınızı burada sorun

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Sinan Ağabey peki neden AT&T Atrix sana hep daha iyi gelmiştir? :) Yalan olmasın, bi konuda sanırım (çok eskiden) AT&T'nin normal Atrixden içinin daha farklı bi yapıda olduğunu mu ne söylemiştin sanki :)

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

AT&T ATRIX'ler 2 yıl'ı çıkardı ve hala sorunsuz çalışırken, Tr atrix'lerin %80'i 6.ay'da dokunmatik hataları veriyor. :( Bunun dışınd AT&T ATRIX'lerdeki tegra2 revizyonu sonradan international cihazlarda kullanılan revizyondan daha kararlı çalışıyor. Özellikle stres altında bunu bariz görebilirsiniz.

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Ben de bu konuda Sinan Abi gibi düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse benim Atrix bazı kernelleri falan kaldıramıyordu. Bir müddet 1.5 kernelle, 1.3 Ghz'de kullandıktan sonra daha cihaz OC olmamaya başladı. Downclock oluyordu sürekli. Bu tarz şeyler.

.
  4. Mayor37
        Like  

.

User deleted

Bilseydim AT&T ATRIX alırdım araştırdım ama cok fazla deyildi :) benimki 9 ay oldu inş. sıkıntı olmaz bide root attım şimd geri almak felan uzun sürer :) moralım bozuldu bak şimdi :)

.
  5. engin_100
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben telefonuma clockwork mode yüklemek istiyorum biraz araştırma yaptım ve rom manager programı ile çok basit bir şekilde yüklendiğini gördüm acaba bir sorun olurmu. Birde benim telefonum atrix ancak internette atrix 4g hakkında daha çok bilgi var bu telefonların yazılımları birbirlerine uyum sağlarmı.

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Rom manager işini görür.Sorularının birçoğu forumda mevcut,lütfen konu açmadan önce arama motorunu kullanın.Rom manager ,

Rom manager google play

Recovery mod giriş ,

Recovery mod başlığı

Atrix sahipleri konu başlığı ,

Atrix sahipleri konu başlığı

Konu taşınmıştır.

.
  7. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler bir sorum olacak
    ben arkadaşla telefonu root ettim
    arkadaş verdim sonra oda rsd lite ile IHOP_Bell.rar dosyayı flashlamıs sonra kernel yüklemiş
    bootloader için gerekli komutları yazmamış daha telefon bootloader olmadı
    telefonun ram kullanılan 250 boş ram 80 oldu forumda okudum flashlarken felan oluyor yazmışlar
    bunun için ramfix yapın demişler
    peki ram fix için telefonu bootloader yapmam gerikiyormu önce, yoksa bu halde yapsam olurmu
    birde ram fix flashlamak aynı IHOP_Bell.rar bu dosyayı flaslamak gibi dimi aynı yöntem ?
    1 kaç kere konu açtım cevap veren hala yok kusurada bakmayın
    Cevaplarsanız sevinirim :)

.
  8.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Cihazında recovery yüklü mü? Recovery yüklüyse örneğin CWM ya TWRP, onun üzerinden zip olarak flashlanıyor.

.
  9. Mayor37
        Like  

.

User deleted

hiç bilmiyorumki arkadaş yüklemişmi acaba :S sorarım yine
    ben öğreneiyormuyum yüklemişmi yüklememişmi acaba ? nereye bakıyoruz :)

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    fastboot'tan komutla yükleniyor, yüklememişse bile yükleyebilirsin rahat bir şekilde. :) Açarken recovery modda başlat bakalım nasıl bir şey çıkıyor :)

.
  11. Mayor37
        Like  

.

User deleted

android recovery tıkladım ünlem ve android simgesi geldi sonra işte yukardaki normal yazılar 6 tane mavi yazı var :)
    bana recovery den komut yaz sonra bitiyor dediydi onu sen yap dediydi galiba oda bu :)
    birde IHOP_Bell.rar dosyasını arkadaş flashladım dedi ama ben yinede dogrumu yapmıs diye bi baksam :) nerden bakılıyor acaba

Edited by Mayor37 - 25/6/2013, 11:31

.
  12.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Standart recoveryde RamFix.zip flashlayabiliyor muyuz bilmiyorum açıkçası standart recoveryyi hiç kullanmadım. Flash From SD Card gibi bir seçenek var mı?

.
  13. Mayor37
        Like  

.

User deleted

apply update from sdcard var ondan yok :)

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    O direk kök dizinden update.zip yüklüyor diye biliyorum.

.
  15. Mayor37
        Like  

.

User deleted

ben şuan ram 50 mb felan cok yavaş diye yapıyım demiştim ozaman ilk önce bootloader yapıym sonra recovery yükleyip ram fix yaparım :)
    teşekkürler yinede :)

.
908 replies since 6/2/2012, 13:11   55523 views
  Share  
.