ATRIX Bootloader Unlock Rehberi

Türkiye'de satılan cihazlar için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. adem
        Like  

.

User deleted

yaptım ama dogrumu yaptım bilmiyorum
    size zahmet bana tam olarak ne yapmam gerekiyor ? neyi yüklemem gerekiyor ? ANLATABİLİRMİSİN
    İlk defa rom yükleyecem acemyim yani :)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Dosyayı indiriyorsun, ilk postta linki olan IHOP_bell.rar dosyasını. arşivden çıkarıyorsun nbunu için WinRAR kullanman gerek. Sonra telefonu açılışta RSD moda alıp, bilgisayara bağlıyorsun ve RSD Lite ile dosyayı seçip flashlıyorsun yani starta basıyorsun.

Zaten benim anlattıklarım da konularda yazan şeyler, tekrar anlatınca farklı bir yöntemle hemen kavratma kabiliyetim olsa çekinmeden anlatırım :) Konuları okuyarak ve adım adım uygulayarak çok rahat bir şekilde yapabilirsin. "Ne nedir, ne değildir?" konuya biraz vakıf olursan işin daha kolay olacaktır.

.
  3. suwari029
        Like  

.

User deleted

Merhabalar
    Atrix 4g telefonumu root etmeye çalışırlken sanırım bir şeyleri yanlış yaptım ve telefon resimdeki gibi kala kaldı şimdi ne yapmam gerekiyor yardım lütfen .

.
  4. proton252
        Like  

.

User deleted

@suwari029 boot kısmı bozulmuş anladığım kadarıyla. Boot edemediği için5 saniye sonra rsd moduna geçecekmiş.
    Geri sayımı durdurmak için bir tuşa basın vs diyor anladığım bu.

Bu durumda boot kısmı onarılabilirmi bilmiyorum ben olsam hazır rsd moduna geçmişken orjinal yazılımı yükleyip tekrar root etmeyi denerdim.

.
  5. suwari029
        Like  

.

User deleted

Orjinnal Rom olarak bunu yüklesem olurmu ?

1FF-olympus-user-2.3.6-4.5.141

.
  6. suwari029
        Like  

.

User deleted

Merhabalar
    1FF-olympus-user-2.3.6-4.5.141 bunu yüklemeyi denedim olmadı 1FF-olympus-user-2.3.4-4.5.91-110625-release-keys-signed-ATT-US-GAS_NA_OLPSGBATTSPE_P011 bunu denedim yine failed to boot 1 hatası verdi lütfen yardım edin hangi room atmam gerekiyor .

.
  7. suwari029
        Like  

.

User deleted

Yardım Lütfen sürekli failed to boot 1 hatası veriyor .

.
  8. proton252
        Like  

.

User deleted

QUOTE (suwari029 @ 11/5/2013, 11:26) 
    Yardım Lütfen sürekli failed to boot 1 hatası veriyor .

Cihaz ülkemizde satılan atrix'lerden ise bu konudaki romu kurmanız lazım. https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261

.
  9. suwari029
        Like  

.

User deleted

Proton 252 destek için teşekkürler cihaz yurt dışı cihazı ,ve root olmamış zaten root ederken bu hale geldı bir çok room denedim ama hep failed to boot 1 hatası veriyor. Ciazh modeli MB860 yardım lütfen .

.
  10. suwari029
        Like  

.

User deleted

Cevap gelmeyince bende bulduğum romu yükledim şimdi SVF 105:1.2 yazıp kapanıyor sanırım cihaz gitti gibi ,bir çözümü varmıdır.

.
  11. suwari029
        Like  

.

User deleted

cevap verecek Allah kulu yok mu ?

.
  12.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    AT&T mi cihaz?

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

cY1M0au

Bu ekrnada ses azaltma tuşuyla seçimini rsd yap ve ses arttırma tuşuyla seçiminizi yapın. Bootloader unlock edip güzelce romları yükleyebileceksiniz bunun için cihazın menşeine göre orjinal AT&T ATRIX 4G cihazlar için kendi rehberimi, Türk cihazlar için dogangoxel başkanın yaptığı rehberi tavsiye ederim. Goxel işi oyle kolay yapmış ki bu da onun uzmanlığı.

RSD İle bootloader unlock sbf 'yi flashlayıp fastboot modunda cihazı pc'ye bağlayp unlock komutlarını vereceksin.Bunların hepsi forumda mevcut, cevap beklemek yerine cevap aramak lazım, google ile güzelce aranabiliyor forum.

.
  14. suwari029
        Like  

.

User deleted

Günaydın Şemsettin hocam bu ekrandayken orijinal room flaşladım şimdi böyle oldu ve 3 sn bekleyip kapanıyor Rds bağlanmıyor.

.
  15. suwari029
        Like  

.

User deleted

Cevap yok.

.
266 replies since 8/2/2012, 15:17   50368 views
  Share  
.