[ETKINLIK] Herkes ekran görüntüsünü paylaşsın! :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Hocam eğer o "x plus" One X+'sa satıp Razr HD Maxx falan alırsan üzülürüm.

.
  2. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

walla bende küçük bir detaydan dolayı soğudum aklımda hep motorola acımam satarım walla :)

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (bizimkoylu333 @ 17/3/2013, 00:01) 
    walla bende küçük bir detaydan dolayı soğudum aklımda hep motorola acımam satarım walla :)

Nasıl bir detay, genel bir olaysa bilgimiz olsun. :)

.
  4. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

one x de arka mercek cizile cizile 15 günde resim çekemez hale geldi plus ta düzelmiştir dedim alırken bakmamıştım ama düzelttiklerini söyledikleri eksiklikler arasında bunu unutmuşlar kamera camı yaklaşık olarak gövdeden 0.2 mm dışarıda ve çizilmeye müsait eminim kılıfsız kullanınılan tüm one x ler ve plusların kamera camı çizik .. zaten kamera bu telefonların nerdeyse %­50 si iken bu olay canımı sıktı anlıyacağın dahada bedavaya bile elimi sürmem satarsam ;)

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    He evet kamera çıkık. One almayı düşünüyorum da yazılımsal ya da farklı bi şey varsa öğreneyim dedim. Tasarımdan kaynaklanıyorsa sıkıntı yok çünkü çok farklılar, neyse ki :)

.
  6. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

bu da benim ekran görüntüm :)

Edited by CemDogu™ - 16/3/2013, 23:39

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

One X Plus verip Droid Razr Maxx HD alacak çok adam tanıyorum ama Droid Razr Maxx HD verip One X Plus alacak görmedim daha. smnfrkn, boşuna üzülme kardeşim, herşey kağıt üzerinde yazanlar gibi olmuyor. Motorolanın kalitesi yener htc'yi. ;)

.
  8.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (Semseddin @ 17/3/2013, 00:38) 
    One X Plus verip Droid Razr Maxx HD alacak çok adam tanıyorum ama Droid Razr Maxx HD verip One X Plus alacak görmedim daha. smnfrkn, boşuna üzülme kardeşim, herşey kağıt üzerinde yazanlar gibi olmuyor. Motorolanın kalitesi yener htc'yi. ;)

Uzun bi fikir yazısı yazacaktım üşendim :) İşin üstadı sensin abi doğrudur.

.
  9. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

yanlız htc one m7 ye bakınca motorolanın benim gibi maymun iştahlı kullanıcılar için geri kaldığını düşünüyorum vede neden google dan beklenen patlama gelmedi onuda anlamadım ve kısaca konuyu kirletmeden şunuda ekliyim kaldırılan kapasitif tuşlardan dolayı antipatik olduğu kesin bu işide umarım çözerler . . .

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (bizimkoylu333 @ 17/3/2013, 00:58) 
    yanlız htc one m7 ye bakınca motorolanın benim gibi maymun iştahlı kullanıcılar için geri kaldığını düşünüyorum vede neden google dan beklenen patlama gelmedi onuda anlamadım ve kısaca konuyu kirletmeden şunuda ekliyim kaldırılan kapasitif tuşlardan dolayı antipatik olduğu kesin bu işide umarım çözerler . . .

Ben de son konu dışı düşüncemi ekleyeyim, M7 yani One önümüzdeki senenin modellerine kadar piyasanın şahı. Yazılımsa yazılım, kasaysa kasa, donanımsa donanım, kameraysa kamera. Bir telefondan ne bekliyorsanız veriyor. Şahsi görüşüm bu yönde. Ve de Google'la üst segmente odaklandı dediğimiz Google-Motorola'nın son modelleri arasında hala üst segment cihaz yok. Son çıkan 2 cihazla beraber bu yıl çıkanlar da tırt, he Kevlar için alacaksanız 10 numara cihazlar.

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bizimkoylu333 @ 17/3/2013, 00:13) 
    one x de arka mercek cizile cizile 15 günde resim çekemez hale geldi plus ta düzelmiştir dedim alırken bakmamıştım ama düzelttiklerini söyledikleri eksiklikler arasında bunu unutmuşlar kamera camı yaklaşık olarak gövdeden 0.2 mm dışarıda ve çizilmeye müsait eminim kılıfsız kullanınılan tüm one x ler ve plusların kamera camı çizik .. zaten kamera bu telefonların nerdeyse %­50 si iken bu olay canımı sıktı anlıyacağın dahada bedavaya bile elimi sürmem satarsam ;)

konu dışına çıkmayalım lütfen..

dediklerin doğru bizimköylü, 3-4ay önce OneX+ beyaz almıştım, beyazın buralara ilk geldiği gün. daha eve gitmeden kamera camının kenarının çizik tuttuğunu gözlemledim, one x lerde kronik sorun fazla hor kullanmadıkça engellemiyor :)

.
  12. yunakre
        Like  

.

User deleted

:D resim koyamadım tüh tinypic denilen şeyle yapıom olmuyor :D

Edited by yunakre - 17/3/2013, 15:09

.
  13. raplex2
        Like  

.

User deleted

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (yunakre @ 17/3/2013, 16:08) 
    :D resim koyamadım tüh tinypic denilen şeyle yapıom olmuyor :D

En basit yolu hizliresim.com gibi bir yere yükleyip, mesaj yazarken yukarıda çıkan IMG butonuna basarak o resmin linkini çıkan kutucuğa yapıştırmak. :)

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

Raplex2,

O nasil bir rom dostum :D ingilizce ve türkçe :)

Evet arkadaşlar bekliyoruuuzz!?

.
59 replies since 19/5/2012, 16:20   1096 views
  Share  
.