Resmi ICS Geldi!

Resmi Türkiye ICS geldi!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Cemal
        Like  

.

User deleted

Şu anda indirip kuruyorum, bakalım nasıl bir değişiklik var.

Bu arada bu işi yapmanın daha kolay bir yolu yok mudur?
    Her güncelleme çıktığında önce rootlu ve clockwork mod yüklü xoom'u unroot edip orjinal rom'a dönüyorum. Ondan sonra 3.1 e güncelliyorum, sonra 3.1 güncellemesinin üzerine 4 sürümü güncelleniyor. sonra tekrar root ediyorum vs.. vs..
    Çin işkencesi gibi, ben mi işi uzatıyorum acaba?
    Ne bileyim direk 4.0 ı bir yerden indirip kurabilmek mümkün değil midir?

Merhabalar herkese bu arada :D

Edited by Cemal - 12/7/2012, 18:30

.
  2. caglet
        Like  

.

User deleted

Bende senin yaptigin gibi yapiyorum :-) ama icsden memnun Deilim jbean bekliyorum sabirsizlikla

.
  3. Cemal
        Like  

.

User deleted

Sıkıntılı işler..
    Ics yükleyipte clockwork mod ile recovery image almış birisinin imaj dosyasını indirdim, direk ordan kurulabilir aslında ama tabii vatandaşa güvenebilirsen. En temizi aslında her sürümün recover'ını alıp, gerektiğinde oradan geri yüklemek. Üşendiğim için yapmadım şu ana kadar ama bir ara tüm günü ayırıp düşünüyorum öyle birşey yapmayı.
    Sevabına birisi yapıpta paylaşsa ne güzel olur ;)

ics'ye gelince şu ana kadar bir sıkıntıyla karşılaşmadım, daha stabil ve görsel yönden kullanışlı göründü gözüme.
    Settings sayfası biraz karışık göründü Honeycomb'a göre ama öyle ciddi bir sıkıntı yok şimdilik.
    Root edip, clockwork'ü de yükledim çalışıyor şu an itibarıyla

.
  4. caglet
        Like  

.

User deleted

hayırlı olsun .. 4.1 bekliyorum ben .. şuanda uygulamalar bölümünü açarken widget sayfasına geçerken falan.. hafif fps atlamaları görüyorum :S j.b.de kalkar

.
  5. ismailkose
        Like  

.

User deleted

Tablete güncelleme olduğunu gördüm, dosyayı indirip kurduktan sonra, cihaz kendini yeniden başlattı fakat yeniden başlattığında ekran çıkan şu;
    Failed image LNX 0x0002
    Starting RSD mode 0
    Onewire: Charger is not connected or battery is no being charged...
    Battery charge level:83%

Şarjı tam olması gerekir diye sarj edip yeniden başlattım fakat yine aynı ekran geldi sadece charge level:100% oldu birde Onewire da fişin takılı olduguna dair bir yazı. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Bu arada güncelleme 4.0.4 e geçerken oldu.

.
  6. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ismailkose @ 1/8/2012, 13:34) 
    Tablete güncelleme olduğunu gördüm, dosyayı indirip kurduktan sonra, cihaz kendini yeniden başlattı fakat yeniden başlattığında ekran çıkan şu;
    Failed image LNX 0x0002
    Starting RSD mode 0
    Onewire: Charger is not connected or battery is no being charged...
    Battery charge level:83%

Şarjı tam olması gerekir diye sarj edip yeniden başlattım fakat yine aynı ekran geldi sadece charge level:100% oldu birde Onewire da fişin takılı olduguna dair bir yazı. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilirmisiniz?

Not: Bu arada güncelleme 4.0.4 e geçerken oldu.

Cihazınız brick olmuş eğer 'factory cable' yapabilirseniz (netde yapımı var) cihaza tekrar sistem yükleyebilirsiniz.Yok ben anlamam diyorsanız garantiye yollayın.

.
20 replies since 1/7/2012, 22:20   636 views
  Share  
.