[ROM XT912/XT910] Eclipse Razr ICS v1.5.1 - CDMA - 11/9/12

by nitroglycerine33

« Older   Newer »

Share  
.
  1. onurrum
        Like  

.

User deleted

Semseddin ben almanyadayim istiorsan bir ara konusalim yollayim ben sana

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Vallahi onur hocam konuşalım. Bana iki tane lazım bu meretten ama satan yok.

.
  3. erkan17
        Like  

.

User deleted

Hocam beni de ekleyin..3 olsun...

.
  4. erkan17
        Like  

.

User deleted

Semseddin usta,bu eclipse romu daha kolay yüklemenin bir yolu var mıdır ???

Bir kaç arkadaşa da önerdim diğer forumlardan,ama karmaşık ve zor gelmiş..chevanton la ben de uğraştım ama yapamıyoruz hocam..

Acemi modu var mı ustam :(

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Daha kolayı var. Direk GSM Eclipse 1.5 diye gsm patchlenmiş XT912 custom rom var. Tüm dilleri de içeriyor, %100 Türkçe. Herşey iyi güzel çalışıyor ama batarya sarfiyatı yüksek geldi. Sizde deneyin ve yorumlarınızı paylaşın lütfen.

Bu rom'u flashlamadan önce safestrap ile rom slot-2 oluşturun ve aktive edin. Wipe'ları yapın ve GSM Eclipse 1.5 [multilang] flashlayın. Beğenirseniz kullanın beğenmezseniz 1 dk'da eski rom'a yada orjinal'e geçiş yapın.

http://d-h.st/HEN

.
  6. erkan17
        Like  

.

User deleted

Üstad emeğine sağlık,bu tip işlere yeni bulaşmama rağmen çok kolay yükledim..Eclipse ,stabil,hızlı,fazlalıklardan arındırılmış bir rom gibi geldi bana..
    Çok ta kullanışlı...
    :wacko: :wacko: Ben bir tek şeyde hata yaptım titanıum back upp ile geri yüklerken,sistem uygulamalarını da geri yüklemişim...
    Eclipse ev ekranına dönmüyordu..Hata veriyordu..
    Telefonu kapatıp açtım safestrap ile orj. roma dönmem dediğin gibi 1 dakika mı aldı.. :thumb_yello.gif:
    Şimdi geri yeniden eclipse yükleyeceğim ama slot1 e 3 gb verdik,romu nasıl kaldırıcam onu da bilmiyorum..???
    Onu kaldırmadan slot 2 oluşturup yeniden yüklesem hafızadan bayağı alan yiyeceğim..Bir kolay yol biliyor musun üstadım.. :rolleyes: :rolleyes:

Teşekkürler..

.
  7. erkan17
        Like  

.

User deleted

Son olarak ustalar...GSM Eclipse multilang paketini indiren varsa yükleyip link paylaşabilir mi lütfen...Telefon %100 TR olmuyor..Yardımcı olabilen varsa çok teşekkürler şimdiden..

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

Benide unutmayın 4 oldu :)

.
  9. songoqku
        Like  

.

User deleted

Selam sinan kardes. Benim xt910 razr var simlock kod satinaldim olmadi. Yardimet bana.

.
23 replies since 17/11/2012, 23:25   1469 views
  Share  
.