XT910/XT912 KERNEL VE RADIO ROMLAR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. songoqku
        Like  

.

User deleted

Tsk sinan kardes tekrar denicem root islemini

.
  2. songoqku
        Like  

.

User deleted

sinan kardes teli iki uc kere fabrika ayarlarina dondurdum...telde superuser hala yuklu ama tel root lu degil sanirim....burak kardesin root yontemini denedim kac kere yinede olmadi ne yapmaliyim baska root yontemi varmi yda programi...

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazına orjinal final ics yazılımını rsd lite ile flashla.Ardından burak'ın razr root aracıyla cihazı rootla. Sonunda bootmenu manager yükle marketten.

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Rootlamadan önce Usb Hata ayıklaması ve Bilinmeyen Kaynaklar işaretli olması gerekiyor.

.
  5. songoqku
        Like  

.

User deleted

Sinan kardesim telde Superuser yuklu reset attim iki uc kere yinede kaldi telde super user programi
    Ksldiramiyorumda bunu.. tekrar root nasil yapmaliyim tafsiye edeceginiz root yontemi varmi kardesler lutfen.....superuser ...yuklenmis ama root olmamis telim yardim......

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Yazılımı tekrar flashla cihaz rootsuz kalacaktır. Flashlayıp cihaz açıldıktan sonra Usb Hata ayıklaması ve Bilinmeyen kaynakları aç. Telefonu bilgisayara bağla ve Kamera Moduna al. Sonra root programını çalıştır olacaktır.

.
  7. songoqku
        Like  

.

User deleted

Kardesim acemiyim yazilimi 2.3.6 dan ics 4,04 e wifi modunda guncelledim sadecr yapabildigim buydu yzilimi tekrar nasil flah larim ki adim adim anlatabilirmisin tsk

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Forumda yazıyor anlatım hemde adım adım okuyabilirsiniz.

.
  9. songoqku
        Like  

.

User deleted

sinan kardeş xt910 için farklı radio romların linklerini verebilirmisin.sim kilidi acmak için senin söyledigin gibi yukarda verdigin radio romları flahladım şifreyi denedim olmadı daha farklı radio rom varsa paylasırmısın onları deneyeyim

.
  10. songoqku
        Like  

.

User deleted

slm kardeşler. sinan kardeşim sizlerin sayesinde biraz yol katettim saolun. kardeşim sim unlock tan kurtulamıyorum napcam rradyo romlar tektek denedim her defasında şifreyi denedim olmadı
    t mobile ın sitesinden imei yi girip sorgulattım 22,11,2013 kontrat bitiş süresi dior o zamana kadar beklemem mi gerekiyor yoksa anlayamadım bi türlü üücretle acılır dior ama nasıl işlem yapıcam bi türlü anlamadım yardım pls

.
  11. songoqku
        Like  

.

User deleted

Yrdımlarınızı bekliyorum

.
  12. songoqku
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar lutfen cvb yazın

.
  13. songoqku
        Like  

.

User deleted

kardeşler neden kimse cvp yazmıyor

.
  14. border force
        Like  

.

User deleted

Dostum bu radio romlar mevcut sim kilidi kaldırmaz.

.
  15. songoqku
        Like  

.

User deleted

cvb lütfen yardımlarınızı bekliyorum

.
72 replies since 18/11/2012, 00:10   4638 views
  Share  
.