XT910/XT912 KERNEL VE RADIO ROMLAR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bunların hepsi cid backup'unu başta almadığından kaynaklanıyor. Yapılacak bir çözüm var mıdır bilmiyorum. Sinan abi gördüğü zaman yardımcı olur bende merak ediyorum çözüm var mı.

.
  2. izmirli35
        Like  

.

User deleted

ama anladın demi durumu sun rootlayabildim tekrardan fakat cid backup asla alınmıyor ama tel açılıyor rootlu recoveryi var custom orjinal rom yükleniyor fakat tel hala hata yazısı cıkıyor ilk defa bir telde boyle ilginc sey basıma geliyor

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Anlasam da bu senin Jelly Bean Leak'i yüklerken CİD.Backupunu aldığın anlamına gelmiyor. Almadığın için bu duruma sen düşürdün o cihazı. Yazık olmuş

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

>cid.img backup dosyası yoksa cihaz ömrünün sonuna kadar o hata ile açılır ve bootmenu manager'a mahkumdur. Geçmiş olsun.

.
  5. izmirli35
        Like  

.

User deleted

yahu anlamıyorum yazık olan ne tel açılıyor rom yükleniyor orjinal rom custom rom hatta 4.1.2 leak ta yükleniyor ses cekim gucu hersey çalışıyor root oluyor un root oluyor hersey oluyor sadece yazı cıkıyor yazık olan ne onu anlamadım ?

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

İyi o zaman problem yok.

.
  7. izmirli35
        Like  

.

User deleted

problem yok telde suan zaten sadece o yazıan kurtulmanın yolu varmı diye sorum fakat allah razı olsun su xda dan bunun da cözümünü bulmuslar joacogomez adlı arkadasımla temasa gectim o haletti meğer cok basitmiş sizler cözemediniz ama yinde tesekkürler

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Biz çözemedik değil, CİD BACKUP ALMA Denilen bir şey var. Bizim çözümümüz : CİD Backup u alıp sonra restore ediyoruz. Beğenmiyorsan senin bileceğin iş. Orda belirtmişler backup al diye sen burda backup alma sonra gel bize çözemediniz de.

.
  9. izmirli35
        Like  

.

User deleted

backup aldım ama sildim diye belirtim hafıza veri kurtarma programı ile veriyi arattır cid i bu sonra flashla 2 dakikamı aldı ama sizin değiminizle asla olmaz :D bırakın ya yok modelator yok admin alayınız boşsunuz :D

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hepimiz sorunsuz bir şekilde Jelly Bean yükleyip sonra İCS yükleyebilirken bu sorunu alan babam değil mi ? Backup aldıysan niye sildin? bende 10 tane cid yedeği var ne olur ne olmaz diye. Biz burda yardımcı olmaya çalışalım adamın dediğine bak. Çok biliyorsan İSTEME YARDIM !

.
  11. izmirli35
        Like  

.

User deleted

tesekkürümü de ettim ama artist artist konusman boyle konusmama sebep oluyor insan ol insan olalım

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Neyin artisliği arkadaşım orda yazılanı yapmıyosun gelmiş bana artis diyosun bizde gene yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kapat konuyu yahu hadi eyvallah.

.
  13. border force
        Like  

.

User deleted

izmirli35 davranışların aynı baypinar35e benziyor. Yoksa sen yinemi üye oldun ? :D :D Kaç kez banlayacağım seni bıktım artık.

.
  14. songoqku
        Like  

.

User deleted

Kardeşler benim derdime kim care bulacak kimse cvb yzmıyor.sim kilidini nasıl acacagım.iki farklı firmadan kod satın aldım ikiside aynı kodu verdi ama tel kabul etmiyor.radio romlarını degiştirip denedim yine olmuyor bi çözum yolu LUTFEN ARKADAŞLAR

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (izmirli35 @ 13/2/2013, 21:41) 
    backup aldım ama sildim diye belirtim hafıza veri kurtarma programı ile veriyi arattır cid i bu sonra flashla 2 dakikamı aldı ama sizin değiminizle asla olmaz :D bırakın ya yok modelator yok admin alayınız boşsunuz :D

cid.img yedeğini silip ardından çöp kutusundan geri çıkaran, kurtardım diye kendini kahraman sanabilen birisin. Neyin peşinde olduğun ortada, forum yöneticilerine hakaret etmekten dolayı süresiz banlandın. :bash.gif:

.
72 replies since 18/11/2012, 00:10   4638 views
  Share  
.