[ROM]MokeeOS -v1.10.436

(20/08/2012)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. manager79
        Like  

.

User deleted

Bu romun launcheri için ayrı link vereyim, Cm7 romlarda flaslayıp kullanabilirsiniz.
    Ben Mrom da kullanıyorum.

http://d-h.st/6jm

.
  2. sanaldi
        Like  

.

User deleted

guzel bi rom parmak izi okuyucusu harici bi bug yok gibi.

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 6/2/2013, 00:59) 

Parmak izi okuyucusunda nasıl bi bug var ki?

.
  4. Melfstorm
        Like  

.

User deleted

Rom hakkında kullananlar genel bilgi verebilirmi.?
    Motorixzer kullanıyorum cok şarj yedigi için daha stabil ve kullanışlı arıyorum

not:özellik ile flash programı calışsın :)

.
  5. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 6/2/2013, 00:02) 
    QUOTE (sanaldi @ 6/2/2013, 00:59) 

Parmak izi okuyucusunda nasıl bi bug var ki?

bi kere aktifleştirdim parmak iziyle açılışı fakat olası duruma karşı pin istemedi. Daha sonra kaldırdım parmak izi guvenliğini. Kaldırırken siyah bi ekran çıktı buyuk ihtimalle parmak izi isteyen bi ekrandı herneyse parmak izini okutunca değiştirebildim açılış guvenligini. Ama şimdi çalışmıyor parmak iziye açılış nedense.

herseyi iyi guzelde pil sabaha kadar nerdeyse %20 azalmış. Stockta daha iyi gidiyordu pil

.
  6.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    arkadaşlar anlamıyorum ben sizin kullanma şeklinizi ben her gün sabah alırım şarjdan geceye kadar takarım uyurum sabah full olur yine o günün gecesine kadar rahat idare eder niye geceleri şarjda durmuyor ki ? yada batarya koruma programları indirin en azından tuş kilidinde gereksiz işlemleri çalıştırmaz yok her rom şarj yer açık durduğu sürece sonucunda her saniye veri alınıp gönderiyor

.
  7. blttalas
        Like  

.

User deleted

parmakizi sorunu bendede var
    telefonu kullanışşız hale getiriyor

.
  8.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (cenkcezaa @ 6/2/2013, 16:09) 
    arkadaşlar anlamıyorum ben sizin kullanma şeklinizi ben her gün sabah alırım şarjdan geceye kadar takarım uyurum sabah full olur yine o günün gecesine kadar rahat idare eder niye geceleri şarjda durmuyor ki ? yada batarya koruma programları indirin en azından tuş kilidinde gereksiz işlemleri çalıştırmaz yok her rom şarj yer açık durduğu sürece sonucunda her saniye veri alınıp gönderiyor

Hocam bu konuda adam haklı, Mokee şarjı içiyor malesef. Değiştirmemdeki en büyük sebep yoksa çok mutluydum ben. Aynı zamanda herkes farklı kullanır üstad, adam mail bekliyordur 3G açık gezer, benim gibi oyuncudur 4-5 saat oyun oynar, Atrix de biter yani. Abartılı derecede güçlü bitmeyecek bir batarya değil. Stabil romda bir günü rahat çıkarak bir batarya :) Romun etkisine örnek; Mokee varken öğlen 1'de şarjdan çıkardım, 8 de eve girdim, sadece oyun olsa bile koşa koşa şarja takmak zorunda geldim. Bugün Neutrino ile oyun, GPS, 3G derken sabah 11'den bu saate %21 şarj.

QUOTE (Melfstorm @ 6/2/2013, 11:52) 
    Rom hakkında kullananlar genel bilgi verebilirmi.?
    Motorixzer kullanıyorum cok şarj yedigi için daha stabil ve kullanışlı arıyorum

not:özellik ile flash programı calışsın :)

Hocam stabilite ise aradığın Neutrino ve ya Mrom dur. En temizi de CM7 olur. Fakat Neutrino'nun ek bir kaç özelliği hoşuma gidiyor o yüzden onu tercih ediyorum. Flash derken Adobe mu? ICS'de de çalışıyor, forumda anlatımı mevcut :)

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    ben bu romu 2 ay filan kullandım günde en az 2-3 saat oyun oynuyordum ve wifi 3 g sürekli açık olduğu halde mesajlaşmayı hiç saymıyorum rahat 1 günü çıkartıp gecesine de dayanıyordum :D bu rom 2 günde şarj götürür kullanmadığınde 2g yap birşey kaybettirmez wifiyi kapat parlıklığı düşür mesela yolda rahat götürür ama en iyi şarj istiyorsanız joyos dan şaşmayın sürekli kullanımda en az 1.5 gün şuan onu kullanıyorum :)

.
  10. faxcon
        Like  

.

User deleted

hangi kerneli kullanıyorsun 1.5 günse iyi kendi kerneli ise hiç kernel flaslamayayım.

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    kendi kernelini kullanıyorum ekstra hiç bir şey yapmıyorum joyosu da paylaştım forumda :)

.
  12. blttalas
        Like  

.

User deleted

ios taklidi :-)

.
  13.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    her ne kadar kendisini sevmesem de taklidi bile hızlı ama ya :D

.
  14. eksamin
        Like  

.

User deleted

Sarji su gibi iciyor o yuzden cm7 ye dondum:((arayuz mesaj bolumu falan guzel

.
  15.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Konu güncellenmiştir..

.
73 replies since 9/12/2012, 21:24   3285 views
  Share  
.