[ROM]MokeeOS -v1.10.436

(20/08/2012)

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (proton252 @ 5/4/2013, 14:52) 
    Tabi kişiden kişiye değişecektir pil süresi ama 6 saat çok çok kısa bir süre ben kırarım öyle telefonu :D

Benim normal kullanımım da en azından 36 saat gidiyor atrix'in bataryası. MokeeOs 436 sürümü bunu sağlamıyor 462 kurdum bakalım şimdilik iyi gibi.
    En olmadı mrom kurarım yine.

36 mı? Benim telefon gün sonunda bitmemiş olursa kırarım ben de :D Mesela %­30 falan kalınca bitirene kadar kullanıp yatıyorum. Ben mutluyum Atrix'in pilinden. Çevreme bakıp ibret alıyorum. :worthy.gif: Telefonun ekran parlaklığını sıfıra alıp kullanan arkadaşlar var. :biggrin2.gif:

.
  2. cmert
        Like  

.

User deleted

anlaşılan 436 ve 462 versiyon arasında ciddi fark var. bir kaç kişiden daha duymuştum 436 versiyondaki batarya sömürme durumunu.

QUOTE (proton252 @ 5/4/2013, 10:16) 
    @cmert yukarıda yazmıştım 436 sürümünü kullanıyordum ve nadiren 24 saat dayanıyordu. Mrom'a alıştıktan sonra çok can sıkıcı bir durum.

Akşam 462 sürümünü yükledim 13 saat boyunca sadece%­6 eksildi şarj. Önceki sürüm olsa en az %15 azalmıştı. Tabi verdiğim bu değerler bekleme modu için.

.
  3. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (proton252 @ 5/4/2013, 10:16) 
    @cmert yukarıda yazmıştım 436 sürümünü kullanıyordum ve nadiren 24 saat dayanıyordu. Mrom'a alıştıktan sonra çok can sıkıcı bir durum.

Akşam 462 sürümünü yükledim 13 saat boyunca sadece%­6 eksildi şarj. Önceki sürüm olsa en az %15 azalmıştı. Tabi verdiğim bu değerler bekleme modu için.

@smnfrkn senin için bir telefonun 16~24 saat dayanması yeterli olabilir başkalarına yetersiz geliyordur.

Bende sen gibi test ediyorum şarj performansını. Hatta gece yatarken çekiyorum şarjdan sabaha kadar bekleme modundaki performansını gozlemleyebiliyorum. Bu romun tek eksisi arama esnasındaki kilitlenme problemi. Birkaç kez kilitlenip pilini sokmek için silikon kılıfı çıkarma zahmetinden sonra neutrinoya dönüş :)

.
  4. proton252
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sanaldi @ 6/4/2013, 10:44) 
    Bende sen gibi test ediyorum şarj performansını. Hatta gece yatarken çekiyorum şarjdan sabaha kadar bekleme modundaki performansını gozlemleyebiliyorum. Bu romun tek eksisi arama esnasındaki kilitlenme problemi. Birkaç kez kilitlenip pilini sokmek için silikon kılıfı çıkarma zahmetinden sonra neutrinoya dönüş :)

Aynen bu 462 sürümünde aramadan sonra kilitlenme durumu var. Şarj durumu iyi ama.
    Bu çin romları yaramıyor bana :D yeni kernel çıkarsa düzgün bi miui olur her halde onu kurarım şimdilik latveyit elite deniyim.

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Ara ara bende de sıkıntı oluyor ama hem üşengeçlikten hem de arayüzünü sevdiğimden değiştirmiyorum şimdilik.

.
  6. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (proton252 @ 6/4/2013, 18:30) 
    QUOTE (sanaldi @ 6/4/2013, 10:44) 

Aynen bu 462 sürümünde aramadan sonra kilitlenme durumu var. Şarj durumu iyi ama.
    Bu çin romları yaramıyor bana :D yeni kernel çıkarsa düzgün bi miui olur her halde onu kurarım şimdilik latveyit elite deniyim.

Denedim onu bende. Stock romun aynısı neredeyse :) Bizim bu denemeler ne zaman bitecek merak ediyorum :) ne zaman huzura kavuşucaz :) göçebe romlardan bıktık valla :)

.
  7. blttalas
        Like  

.

User deleted

Afedersiniz çin romlarında en azından bir b.k oluyor
    mokee yükle parmakizi çalışmasın
    miui yükle kassın

.
  8. blttalas
        Like  

.

User deleted

shen du yükle her zaman force close versin

.
  9. manuelfernandes
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (blttalas @ 7/4/2013, 07:51) 
    miui yükle kassın

miui gb'yi ben toparladım,sürüclerini falan yeniledim kasmaları falan önledim lakin tek sorun var telefon fotoğraf,video çekerken direk harici hafıza kartına çekmiyo.öyle bir özelliği yok bizim miui gb'de. 16 gb class 10 micro sd aldım video falan rahat çkmek için ama miuide direk telefonun hafıza kartına atıyo. bu sorun çözülürse miui gb'deki sorunların çoğunu çözdüm ben. bahsettiğim miui '' MultiLang Miui v2.2.10 '' ...

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (blttalas @ 7/4/2013, 08:51) 
    miui yükle kassın

Mokee'de parmak izi çalışıyor ya, hem de parmak izi kilidindeki kilit ekranı bLur hariç bütün ROMlardan iyi.

.
  11. emre.a
        Like  

.

User deleted

romu yeni flas ladım guncel versiyonun sadece çince ve ing. var arka plan işlem leri çok dusuk 640 mb kadar boş bi alan var gayet guzel bi rom gibi duruyo Türkçe ye çevire bilri miyim acaba ? yok sa eski Versiyonunu mu flash lamam gerekiyo ??

.
  12. manuelfernandes
        Like  

.

User deleted

pil ömrü en iyi rom.11 saat 30 dk boyunca telefon açık,1 saat 40 dk ekran parlaklığı otomatik şekilde ekran açık ve pil %80'de hala. bu süreçte 10-15 dk most wanted,15,20 dk wifiye bağlandım.şaşırtıcı bir batarya ömrü var

.
  13. cnpstar
        Like  

.

User deleted

indirdim kurdumda çince bu nasıl ingilizceye çevireceğiz ?

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (cnpstar @ 17/4/2013, 21:11) 
    indirdim kurdumda çince bu nasıl ingilizceye çevireceğiz ?

Ayarlara gir, bir yandaki sekmeye geç, ortadaki. Yanında kare içinde A olan seçeneği seç, ilkine bas ve English'i seç :thumb_yello.gif:

.
73 replies since 9/12/2012, 21:24   3285 views
  Share  
.