[ROM][GSM] Epsilon Project v4 (Deodex-Fast-Stable-UpdateMe-And More)

Geliştiricisi bir hata olduğunu belirtmemiş

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Evet var

.
  2. french press
        Like  

.

User deleted

Romdan memnun musunuz ? Yükleyelim mi

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ben orjinalde kullanıyorum. Razrimi verip Razr Maxx aldım. Bu rom'un v3 olanının pil ömrü gayet iyiydi. Sinan abi V5 linki vermiş yükledim fakat pili süpürdü resmen. Tavsiye ederim Orjinal İcs arasında görsellik açıdan fark yok.

.
  4. LSTEcho
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 23/12/2012, 22:06) 
    Ben orjinalde kullanıyorum. Razrimi verip Razr Maxx aldım. Bu rom'un v3 olanının pil ömrü gayet iyiydi. Sinan abi V5 linki vermiş yükledim fakat pili süpürdü resmen. Tavsiye ederim Orjinal İcs arasında görsellik açıdan fark yok.

Bu epsilonu ükledim ama memnn kalmadım. ilk mesajlarda linki verilen epsilon project return v2 avrupa cihazında çalışır mı yoksa sadece latam mı?

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hepsinde çalışır, yükleyip onu da denedim ben.

.
  6. bkr89
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar paylaşımlar için teşekkürler çok güzel faydalı ancak bi sorum olacak benim telefon açılırken auto boot diye simge çıkarak açılıyor nasıl kapatılır

bootmenuden kaynaklı birşey zannediyorsam

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Autoboot menüsü'nün cihaz açılışında ne kadar gözükmesi istediğini android içinden bootmenu programında ayarlayabilirsin ama komple kaldırmak için bootmenüyü kaldırman gerekli.

.
  8. bkr89
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim birde bu romda kendiliginden bir overclock mevcut mu kurulumunda yoksa onu ayrı ayarlamam mı gerekecek

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Overclock yok, sabit 1.2 ghz'de çalışıyor.

.
  10. bkr89
        Like  

.

User deleted

bootmenuyu kaldırmak çökmeye felan neden olmaz dimi ilk android telimde acemilikten rom manager kaldırınca brick olmuştu tel

sabit derken hiç düşmüyor mu 1.2 den eğer bu anladığımsa harika demektir

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazın hep 1.2ghz'da çalışırsa 2 saatte batarya biter ve ateş sıcağı olur. Maksimum 1.2ghz'da overclock seçeneği eklenmemiş demektir. Bootmenü kaldırmak çökmeye neden olmaz. ;)

.
  12. bkr89
        Like  

.

User deleted

elinize klavyenize sağlık bende şaşırdım 1.2 batarya çok iyi denince:)teşekkürler deniycem romu

Şarjdan çıkardıktan sonra BootMenu'den Wipe Battery deyin. Telefonu restart edin.

çok soru sordum biliyorum ama ben wipe battery kısmını göremedim son versiyonda kalkmış olabilirmi

.
  13. bkr89
        Like  

.

User deleted

acil olarak baterry wipe nerden yapılyor arkadaşlar bulamadım romu kurdum

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Advanced a girip wipe battery statsi Gorebilirsiniz.

.
  15. utkueren58
        Like  

.

User deleted

arkadaslar ben telefonu 1 ay kadar once aldım buraya üye olduktan sonra rom yükleyim dedim
    yalnız yüklerken sanırım problem oldu yükledim açılış ekranında ses geliyor fakat ileriye gitmiyor
    sanırım orjinal rom üzerine yükledim onuda acamıyorum ne yapabilirim acil öneri lazım
    telefon suanda kapalı , zar zor kapattım acılmıyor :(

.
59 replies since 11/12/2012, 21:30   1351 views
  Share  
.