[ROM][GSM] Epsilon Project v4 (Deodex-Fast-Stable-UpdateMe-And More)

Geliştiricisi bir hata olduğunu belirtmemiş

« Older   Newer »

Share  
.
  1. zupper
        Like  

.

User deleted

bu gece yine deniycem bu işleri ilk kez deniyorum ama bilgisayar donanım tecrübeme dayanarak SD kartta sorun olabileceğini tahmin ediyorum. Takılma yapmış olabilir sistem başlangıcında. Sd kartı çıakrtıp tekrar deniycem.

.
  2. zupper
        Like  

.

User deleted

gene olmadı yav. gerizekalı da değilim niye olmuyor :) beceremicez galiba. bbm den recovry deyip restliyorum ayrı aryı wipeleri yapiyorum. install zıptan zipli dosyay buldurup yes liyorum.. bbm good başka bişeyede good diyen gülücük smilelı son satırdan sonra cihazn resetleniyor ama renkleri oynak çapı ekranda takılıp kalıyo :(

başka bi rom yüklemeyi deneyeyim bari.. illa bi room yüklicem yoksa kendime güvenim kırılacak rom yüzünden :))

.
  3. zupper
        Like  

.

User deleted

oldu oldu olduuuuuu. Wipe chace data ya tıklıyım dedim. onuda yapınca oldu. ispanyolca açıldı kurulumu yapınca türkçeye alıcam teşekkürler. wipe cache dataya tıklama olayıda bizden olsun artık :)

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Wipe cache zaten anlatımda yazıyor. Yüklemenize sevindim.

.
  5. zupper
        Like  

.

User deleted

peki bi şey daha soracam update yapınca extrax lar gidiyor mu bende update me de güncelleme yapınca extrax görünmüyor

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Update Me deki extralar apk olarak iniyor manuel olarak yüklüyorsun

.
  7. zupper
        Like  

.

User deleted

ok çok tşk

.
  8. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 3/2/2013, 00:10) 
    Romlar zaten orjinal rom ustune kurulur. AP Fastboot modunda acip orjilane donun. Ropt edip Bootmenu manageri yukledikten sonra her seyi bastan yapin.

mert kardeşim ben dün rom attım bu gün bu romu atmayı düşünüyorum bunun için önce orjinal romumu falshlamalıyım? yoksa boomenu ile aynen devammı edecem bu romu atmaya?

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Jelly Bean Leakte değilsen hiç farketmez yapıştır gitsin bootmenu ile. :)

.
  10. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

eyvallah usta ics deyim o zaman aynen devam :D

.
  11. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 17/2/2013, 18:35) 
    Jelly Bean Leakte değilsen hiç farketmez yapıştır gitsin bootmenu ile. :)

mert kardeşim sana sık sık sorum oluyor ama şuan başımın dertte olduğunu düşünüyorum bu romu beğenmediğim için orjinal ics flashlamak istedim vipeleri yaptım reboot dedim apfastboot moduna giremeden bu romun X ekranı dönmeye başladı ve şuan halen X ekranında duruyorum yaklaşık 20 dk oldu kapatamıyorum daha doğrusu kapatmayı bilmiyorum ne yapayım bekleyimmi hala yoksa kapatmanın bir yolu varmı nasıl orjinal romu flashlayacağım yardım edebilirmisin?

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ses kısmayla power tuşuna basılı tut 1-2 dakka bırakma. Kapandığında AP Fastboot ile açıp RSD Lite'la İcs yi flashlayabilirsin. M logosunda kalırsa recoveryden wipeları yapıp tekrar reboot edersin.

.
  13. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

çok sağol kardeşim şuan başladı flashlama :)

.
  14. umutt
        Like  

.

User deleted

Bnde razr xt910 u yeni aldm bu dediniz romları fln nasl yapcam ve yaptktan snra telefon nasıl oluyo zahmet olmassa açıklicak biri warmı

.
  15. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Zahmet olmazsa forumu araştırın.

.
59 replies since 11/12/2012, 21:30   1351 views
  Share  
.