[ROM] Modded based on Blur_Version.672.180.41.XT910.Retail.en.EU

by artur0588

« Older   Newer »

Share  
.
  1. mahseer898
        Like  

.

User deleted

bluetooth herkes de mi sorunlu yoksa kişiye özel bir durum mu ?

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bluetooth'u iyi eşleştirmek gerekiyor telefon veya bilgisayarla, gene olmuyorsa rom'u full wipe + system yapıp tekrar yüklemeyi dener misin.?

.
  3. yldrme
        Like  

.

User deleted

bu romda Türkçe dil varmı?

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Okumadığınız açıkça belli !

Türkçe dil içeriyor, hepinize JB gelene kadar kullanabileceğiniz güzel bir rom tavsiyesidir, deneyin ve yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

.
  5. yldrme
        Like  

.

User deleted

üstad inş. bu akşam deneyeceğim bu romu dün ics attım ya artık elim rahat durmaz :)

.
  6. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar
    4- İndirdiğiniz deodex edilmiş rom backup dosyasını açın ve çıkan klasörü bütün olarak hafıza kartınız içerisindeki clockworkmod/backup içerisine kopyalayın. şekline açıklama yapılmış burdaki hafıza kartından kasıt harici bir kartmı yoksa telefonun kendi hafızasıda olurmu? tşk

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hafıza kartı = sdcard-ext
    Rom bellek, iç hafıza, cihaz hafızası = sdcard

:)

.
  8. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

sağolasın şemseddin daha öğreneceğimiz çok şey var :( artık hafta sonu kendime bir micro sd alayım 4 gb bu işler için yeterli olurmu?çünkü film müzik gibi merakım yoktur. telefonun 8 gb fazlasıyla yetiyor :)

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4-8-16 neredeyse aynı para, tercihini minimum 16gb'dan yana kullanmalısın.

.
  10. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

şemseddin usta (hafıza kartı = sdcard-ext) aldım. şimdi rom un inmesini ve telefonun şarj olmasını bekliyorum. yalnız sormak istediğim birşey var; benim anladığım kadarıyla bu bootmenu yada safstrap tarzı programlar aracılığıyla bir nevi iki sistem kurmuş oluyoruz vin7+linux gibi (yanlış anlamadımsa). benim merak ettiğim nokta ise şu şuanki sistemin yerine doğrudan kurulum nasıl yaparız yada öyle bir şey mümkünmü tşk?

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

O dediğin işlem sadece safestrap ile yapılıyor. Bootmenu ile zaten kullandığın sistemin üstüne kurmuş oluyorsun. :thumb_yello.gif:

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 16/2/2013, 22:23) 
    O dediğin işlem sadece safestrap ile yapılıyor. Bootmenu ile zaten kullandığın sistemin üstüne kurmuş oluyorsun. :thumb_yello.gif:

mert arkadaşım merakımı gidermiş ve bilgilendirmiş oldun sağol. eğer mümkünse bir sorum daha olucak ben şimdi boot menu yü kurdum ama clockworkmod /backup dosyasını otomatik oluşturmuyor sanırım bende aynen şu şekilde yaptım doğrumudur
    clockworkmod klasörü yaptım içine backup klasörü yaptım onun içine de indirdiğim romu açtım nandroid.md5 ve system.ext3 şeklinde oldu eğer bir yanlışım yoksa romu yükleyeceğim

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Klasör açma doğru da indirdiğin romun içindeki klasörü backup'un içine atıp restore'den yükleyip bekleyeceksin. :)

.
  14. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 16/2/2013, 22:36) 
    Klasör açma doğru da indirdiğin romun içindeki klasörü backup'un içine atıp restore'den yükleyip bekleyeceksin. :)

yani backup klasöürünün içine zip ten çıkardığım 2012-12-20.11.23.30 isimli klasörü koyacağım

.
  15. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

4- İndirdiğiniz deodex edilmiş rom backup dosyasını açın ve çıkan klasörü bütün olarak hafıza kartınız içerisindeki clockworkmod/backup içerisine kopyalayın.

Evet. Ayrıca zaten yazıyor, göremediniz mi? :)

.
34 replies since 27/12/2012, 22:07   1636 views
  Share  
.