[VİDEO] XT912 JellyBean 4.1.2 leak rom performansı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. damn2u
        Like  

.

User deleted

Motorola güncelleme konusunda ki kötü imajını geride bırakacak sanırım. Atrix için bir facia yaşanmıştı ama ICS gelmemesi yüzünden oluşan imajı bir nebze düzeltmeleri için Atrix kullanıcıları için düzenlemeler yapılmış olan, özellikle ısınma problemini en aza indiren ve ara yüzde değişimi yapılmış bir güncelleme yapılması taraftarıyım, Galaxy S için yapılan 2.3.6 Value Pack güncellemesi gibi mesela. ;) Offtopic yaptığım için kusura bakmayın, konu güncelleme olunca konuşacak şeyler buluyor insan. :)

Razr için Türkiye 4.1.2 sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Sanırım bu aldığı son güncelleme olur değil mi?

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Bence RAZR XT910/XT912 cihazlar, 4.1.2'den sonra %­70 ihtimalle 4.2 alır ve güle güle der. (Sadece kendi düşüncemdir.)

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Satış politikası bu, tabi ki öyle diyecek. Benim fikrim de o yönde. Razr Maxx HD, Razr HD leri boşuna çıkartmadı. Bir şekilde bizim XT910 ları kenara attırıp onları satmaya uğraşıcak. :)

.
  4. damn2u
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 11/1/2013, 16:39) 
    Satış politikası bu, tabi ki öyle diyecek. Benim fikrim de o yönde. Razr Maxx HD, Razr HD leri boşuna çıkartmadı. Bir şekilde bizim XT910 ları kenara attırıp onları satmaya uğraşıcak. :)

Ülkemize hızlı bir şekilde gelsinde alırız, yeter ki gelsin.Öncelikle Maxx HD pil açısından bekleniyor. Amacım en güçlü en iyiyi kullanmak, A15 mimarisi falan değil.
    Hatta sadece A7 Quad Core ve +3000mAh pil olan bir motorola çıksa bayıla bayıla alırım :D

Neyse Razr serileri gelene kadar JB 4.x.x sürümleri gelsin de keyfini sürelim. :)

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

A15 üzerinde Quad-Core + 3300 mAh bataryaya sahip bir Motorola tadından yenmez. Motorola, zamanında güzel cihazlar yaptı ama şuan mevcut teknolojinin biraz gerisinde sanki. Neredeyse 8 çekirdek çıkıcak biz hala Omap44xx & Snapdragon S series takılıyoruz. Atrix'e ICS vermemeside kötü oldu kendileri için.MB860'ı hemen köşeye attılar, ama RAZR XT910 biraz daha güncel kalıcakmış gibi geliyor. Apple bile 3 sene destek veriyor, utan yaa Motorola! Güzel cihazlar çıkarda alalım şöyle ; Edge-to-edge display , 4.8 inch, Tegra 3 (1.7 GHz'lik chipset) , 2GB RAM (LPDDR3). Satışa sunduğun saniyede almazsam şerefsizim ! :)

.
  6. ErgN
        Like  

.

User deleted

Atrix'in kar marjı nekadar ki güncelleme için bütçe ayırsın.

Hocam diğer firmalar önden gidiyor da ne oluyor , cihaz yetişsin diye onlarca hatalar görmezden geliniyor satmak için tonla reklam yapılıyor sonra insanlar telefonun değil reklamların parasını ödüyor. Şimdiye kadar hiçbir motorola telefonum kutusundan hatalı çıkmadı.

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Dediğiniz şeyler One X'de yaşandı hocam. Cihaz fuara yetişsin diye Tegra3'ü 2.6.39.4 kerneline yapıştırdılar, hataların hiçbirinden kurtulamadı.Fakat şuan JB almış diye duydum.Herneyse konumuz değil. Dediğiniz gibi benimde hiç bir Moto cihazım kutudan hatalı çıkmadı.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XT910 ICS ve JB rom karşılaştırması

1- Cihaz ICS'ye göre çok daha hızlı boot ediyor.
    2- Batarya kullanımı iyi, battery drain yok ve ICS'ye göre %40 artış gözlemledim. ICS ile zorlayınca 18 saat ancak elde ederdim o da özellikleri kısıp kapatarak. JB'de herşey açık, kendimi sınırlamadan 18 saat banko. Zorlasam 28 saat rahat çıkarırım diye düşünüyorum.
    3- Cihazın programları açması ve ağır programlardan çıkması çok daha rahat, anlık nefes darlığı yok. Anaekran yeniden çizme yapmıyor.
    4- Boş ram daha fazla.
    5- İnternette gezinti çok daha akıcı ve hızlı. Chrome, sistem uygulaması olarak geliyor.
    6- Pentile ekrana daha iyi uysun diye fontlar değişmiş.
    7- Kamerada ufak tefek eklemeler ve daha kaliteli video kaydı, otofokus ics'ye göre çok daha akıllı.

Unuttuğum farklarda olabilir fakat ilk aklıma gelenler bunlar. Cihazın 4.1.2 güncellemesi'nin beta hali bile çok iyi, kaliteli bir final sürümü bizleri bekliyor diye düşünüyorum. Yanlız bazı yorumlarda XT912'nin JB'si ile China JB arasında farklar olduğu söyleniyor. Avrupa JB'side China JB ile temelde aynı olacaktır. Verizon JB'ye AOSP'dan yapılma, China JB'ye ICS BLUR'un JB'lendirilmiş hali diyenler oldu. Önemi olmasada söylemek lazım, her şart altında XT912 rom'u kullanabiliriz.

.
  9. french press
        Like  

.

User deleted

Dört gözle bekliyoruz :shifty:

.
  10. rockal
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar dün motorola xt912 alarak aileye katıldım bugunde ilk işim foruma katılmak oldu ancak ilk kez motorola kullandığım için bazı sorularım olacak sabahtan beri telefonu kurcaladım ancak bulamadım . mesaj yazarken harflere bastığımız anda titreşim geri bildirimini kapatmak istiyorum yanı tıtresımsız mesaj yazmak ıstıyorum ama bulamadım varmı yardım edecek biri sabırsızlıkla bekliyorum mesaj yazamaz oldum

.
  11. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (rockal @ 7/2/2013, 11:55) 
    merhaba arkadaşlar dün motorola xt912 alarak aileye katıldım bugunde ilk işim foruma katılmak oldu ancak ilk kez motorola kullandığım için bazı sorularım olacak sabahtan beri telefonu kurcaladım ancak bulamadım . mesaj yazarken harflere bastığımız anda titreşim geri bildirimini kapatmak istiyorum yanı tıtresımsız mesaj yazmak ıstıyorum ama bulamadım varmı yardım edecek biri sabırsızlıkla bekliyorum mesaj yazamaz oldum

O dil ve giriş kısmından kullandığınız klavyenin sağındaki dişli şeklinde olan şeye tıklayacaksınız. Oradan titreşimli tuş geribildirimi gibisinden birşey olacak. Bunu bulup tikini kaldıracaksınız.

Bu arada bende xt910 aldım ve aranıza katıldım.

.
  12. damn2u
        Like  

.

User deleted

JB bir an önce gelse artık sabırsızlanıyorum, SD kartda ki verileri de yedekleyip formatlayıp temizce program vs kurulumu yapmak istiyordum. :)

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Mart sonu yada Nisan ilk haftası gibi RESMİ 4.1.2 güncellemesini alırız diye düşünüyorum. Bu zamana kadar official china jelly bean rom çıktı, onu yükleyip jelibon hasretinizi bastırabilirsiniz. Tüm yeni arkadaşlar, hoşgeldiniz.

.
27 replies since 27/12/2012, 22:44   1848 views
  Share  
.