[ROM] JB 4.2.1 CM 10.1 TEST BUILD V6(Güncellendi)

Güncellenmiş ve stabil denilebilecek kadar iyi bir versiyon

« Older   Newer »

Share  
.
  1. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

Ya soyle stabil bir roma nezaman kavuşacağız

.
  2. affetmez32
        Like  

.

User deleted

sadece sorunu vıdeomu 640x480 vıdeo cekmıyomu fazla ısıme yaramaz ama fotograf cekıyodur umarım

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Fotoğraf çekiyor ve kalitesi oldukça iyi tek sorun video camerasında bunu göze alıcak olanlar yüklesin ısınma sorunu yok aşırı yüklenseniz bile diğer custom ronlar gibi ısınma yapıyor esktra bir sıcaklık durumu yaşnmıyor yani

Stabil bir rom için bence biraz daha beklememiz lazım tam bir tarih verilemez şuan :(

Video hiç çekemedi bende donuyor belki başka programlar işe yarayabilir ama deneme imkanim bugün yok malesef en yakın zaman da dener sonuçları yazarım :)

.
  4. affetmez32
        Like  

.

User deleted

bu bıle buyuk bı basarıdır bana gore bıraz daha zamana ıhtıyacları var

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Ya bana göre tüm custom romlardan iyi bile şuan hızı sarj süresi ekran kalitesi kullanım kolaylığı vs.. Vs.. Tek sorun videoda işte :)

.
  6. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

ilk roma göre ben pek bisi farketmedim v2 gibi gelmedi bana ilk romdaki bütün sorunlar aynen devam ediyor
    farkedillen tek göstergelerdeki sorun gitmis ama bu rom cok güzel ve hızlı

Edited by MeeTiN - 13/1/2013, 12:28

.
  7. affetmez32
        Like  

.

User deleted

aslında mrom uzerıne holo launcher plus kurdugun zaman cok benzıyolar su anda daha unlock etmedım ama stabıl beklıyorum holo launcherde guzel

.
  8. v1y141
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar leak ıcs sızıntı olanı kullanıyorum su an için herhangi bir sıkıntım dayok herşey süper çalısıyor ısınma derdide kalmadı herşeyi sağdan soldan ögrene ögrene düzeltiyorum tek sıkıntı kaldı oda fotograf çekimi çekim güzel ama gece flaşı ayarlayamıyorum bu nasıl yapılır bilen varmı flaş önce yanıp sonra fotograf çekiyor rootexpolarla çogu şeyi düzellttim bunuda bilen varsa sölesin ayarlamaya calışayım şimdiden teşekkürler

epinderin romuna gelirse evet seri fotograflar çok net ama şu adam bi video olayını düzeltemedi gitti :))))))))) hangi romunu kurduysam sıkıntı bundan bi önceki sürümünde de bulutut çalışmıyordu bundada video çalışmıyodu bundada :))))))))))) anlayamadıgım neyi düzeltti bu adam yazmışlar wifi sinyal ayarı felan filan :) ben denedim beyenmedim leak ıcs ye geri döndüm dediğim gibi tek şıkıntım flaş
    QUOTE (MeeTiN @ 13/1/2013, 12:12) 
    ilk roma göre ben pek bisi farketmedim v2 gibi gelmedi bana ilk romdaki bütün sorunlar aynen devam ediyor
    farkedillen tek göstergelerdeki sorun gitmis ama bu rom cok güzel ve hızlı

.
  9. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

pek bi değişiklik yok zaten romda leak ics hic denemedim video kamera falan sorunuları varmı onda calısmayan ozellıkler varmı butun romları denedım ama en basa dondum stock roma en guzlelı ve sorunsuz olan bu :D

.
  10. v1y141
        Like  

.

User deleted

QUOTE (MeeTiN @ 13/1/2013, 12:38) 
    pek bi değişiklik yok zaten romda leak ics hic denemedim video kamera falan sorunuları varmı onda calısmayan ozellıkler varmı butun romları denedım ama en basa dondum stock roma en guzlelı ve sorunsuz olan bu :D

valla ıcs leak parça parça ögrenip yaptıgım ayarlarla herşeyi süper çalışıyor videodan kamerayakadar bisikıntı yok sadece bahsettiğim flaş sorunu var fotografı çekiyor ama flaş önce patladıgında karanlık çıkıyor işallah bilen birisi olurda düzeltirim

.
  11. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

ısınma ve pil sorununu düzeltebildin mi?

.
  12. faxcon
        Like  

.

User deleted

kaptan bizede söylesene leak ics ayarlarını hangi rom kullanıyorsun?mrom cm9 mu ics 1.4.6yımı?atrix 2.0 mı?Birde epinter 10.1 boot olmuyor bir türlü

.
  13. faxcon
        Like  

.

User deleted

metin leak çok iyi ısınma,bazen force close ve restart hariç he birde batarya sorunu var.

.
  14. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

cok sorun varmış konudaki rom daha sorunsuz en azından batarya durumu cok iyi

.
  15. faxcon
        Like  

.

User deleted

öteki arkadaş nasıl hallettiğini söyleseydi cm10nun yüzüne bakmam birde bu romu yüklüyorum boot olmuyor

metin kardeşim nasıl yüklediğini anlatırmısın?

.
203 replies since 12/1/2013, 22:03   15842 views
  Share  
.