[ROM][Leaked Kernel] CyanogenMod 9 Unofficial 2013-01-14

Video kamera sorunsuz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben romu yukledim ve gördüklerimi size yazım
    donanım hızlandırma romda mevcut
    menu gecişleri sayfa geçişleri mükemmel oldukca stabil duruyor pil harika 2 saattir kullanıyorum kurulum vb işler yaptım %20 azalma oldu pilde
    henuz bir restart olmadı
    bluetooth çalısıyor
    video izlemede sorun var stock romda cektıgım videoları oynatamıyor ama marketten mx player ındırıp hepsını denedım sorunsuz bır sekılde oynatıyor
    google chrome beta olmayan sorunsuz ve akıcı 4 yenı sekme actım kapanma olmadı
    gelelim kamera ve video ya
    karanlık ortamlarda resim çektigimde flash otamatık acılmıyor ekrana dokunup odak noktası sectıgınızde flash acılıyor
    resım kalıtesı bana gore gingerda daha iyiydi acık havada test edemedım.
    video kalitesi suanlık fena degıl ama ginger kadar basarılıda degıl en azından calısıyor.
    bu romun uzerıne biraz gidilirse cok basarılı ve stabıl bır rom ortaya cıkabılır. ben herzaman stock romdan yanayım bugune kadar butun romları yukleyıp denedım ama hıc bıtı stock roma donmemı engellıyemedı ama ics oldukca basarılı ve stock roma donmeyı dusunmuyorum.
    bu romlardan tek korkum ben mabil bankacılık kullanıyorum aktıf olarak ama bu custom romlarda kullanmaya korkuyorum acaba bi problem olurmu diye.
    kısacası rom harıka herkese tavsıye ederım

motorola circle widgeti kullanmak için https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51790075 konudaki uygulamarı yukleyın sorunsuz calısıyor

.
54 replies since 15/1/2013, 06:23   3523 views
  Share  
.