[ROM][Leaked Kernel] CyanogenMod 9 Unofficial 2013-01-14

Video kamera sorunsuz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sercioo
        Like  

.

User deleted

QUOTE (MeeTiN @ 15/1/2013, 16:42) 
    bu romun cm10 unu deneyen var mı acaba

Ben şuan 10'u kullanıyorum video çekimi bende çok kötü hatta kameraya bağlanamıyor diye hata veriyor bende ics Camera'yı indirdim ama onda da 720 olsun 1080 olsun çok yavaş ve 720-1080 geçişleri sırasında renkeler birbirine giriyor ama fotoğraf çekimi yine ics kamera ile güzel ama Bluetooth açılmıyor :) hiç açılmıyor bende mi sadece bu sorun bilmiyorum onun dışında gayet güzel çalışıyor bence hoş güzel akıcı.

Acaba birde Cm9'u mu denesem ?

.
  2. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

EPİNTER İN CM10.1 ROMUNDAKİ HATALARIN AYNISINI BU ROMDA VERIYOR DEMEK Kİ tesekkurler sercioo JB ROMLARDA BLUETOOT CALISMIYOR

.
  3. sercioo
        Like  

.

User deleted

CM9'u tavsiye edermisiniz ? arkadaşlar bluetooth çalışıyor mu video çekmesi öncemli değil fotoğraf çekse yeter olmazsa 2,3,7'e geri döneyim bali ?

.
  4. seanun
        Like  

.

User deleted

cm10un tek sıkıntısı aletin fazla ısınıyor oluşu gibi geldi bana. bir de 720p video çekiyor fakat oynatamıyor. pil konusunda inanılmaz bir gelişme katedilmiş. bir günü rahat çıkaracak gibi geldi bana. bluetooth çalışıyor ayrıca.

.
  5. sercioo
        Like  

.

User deleted

QUOTE (seanun @ 15/1/2013, 17:54) 
    cm10un tek sıkıntısı aletin fazla ısınıyor oluşu gibi geldi bana. bir de 720p video çekiyor fakat oynatamıyor. pil konusunda inanılmaz bir gelişme katedilmiş. bir günü rahat çıkaracak gibi geldi bana. bluetooth çalışıyor ayrıca.

İlginç bende çalışmadı bluetooth ve videolarda da kamera kullanılamıyor diye hata verdi devamlı acaba nerde yanlış yaptım şimdi Cm9'u kurdum video 720 ve 1080 gayet başarılı bir şekilde çalışıyor görüntü kalitesi olsun hızı olsun çok harika bak şimdi kafam karıştı :) Cm10'da nerde yanlış yaptım acaba...

.
  6. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

kısaca " [ROM][Leaked Kernel] CyanogenMod 9 Unofficial 2013-01-14 " donanım hızlandırma calısıyormu? batarya durumu nedir? bu soruları özellikle romu ekleyen arkds yazarsa sorun kalmaz sanırım.

.
  7. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ben romu yukledim ve gördüklerimi size yazım
    donanım hızlandırma romda mevcut
    menu gecişleri sayfa geçişleri mükemmel oldukca stabil duruyor pil harika 2 saattir kullanıyorum kurulum vb işler yaptım %20 azalma oldu pilde
    henuz bir restart olmadı
    bluetooth çalısıyor
    video izlemede sorun var stock romda cektıgım videoları oynatamıyor ama marketten mx player ındırıp hepsını denedım sorunsuz bır sekılde oynatıyor
    google chrome beta olmayan sorunsuz ve akıcı 4 yenı sekme actım kapanma olmadı
    gelelim kamera ve video ya
    karanlık ortamlarda resim çektigimde flash otamatık acılmıyor ekrana dokunup odak noktası sectıgınızde flash acılıyor
    resım kalıtesı bana gore gingerda daha iyiydi acık havada test edemedım.
    video kalitesi suanlık fena degıl ama ginger kadar basarılıda degıl en azından calısıyor.
    bu romun uzerıne biraz gidilirse cok basarılı ve stabıl bır rom ortaya cıkabılır. ben herzaman stock romdan yanayım bugune kadar butun romları yukleyıp denedım ama hıc bıtı stock roma donmemı engellıyemedı ama ics oldukca basarılı ve stock roma donmeyı dusunmuyorum.
    bu romlardan tek korkum ben mabil bankacılık kullanıyorum aktıf olarak ama bu custom romlarda kullanmaya korkuyorum acaba bi problem olurmu diye.
    kısacası rom harıka herkese tavsıye ederım

motorola circle widgeti kullanmak için https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51790075 konudaki uygulamarı yukleyın sorunsuz calısıyor

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Konuyu birazcık düzenledim deneme fırsatım olmadığı için kendim ekran görüntüsü ekleyemedim arkadaşlar

.
  9. blttalas
        Like  

.

User deleted

Yukledim ama hatti gormuyor pin istemiyor anlamadim gitti?

.
  10. emre0144
        Like  

.

User deleted

QUOTE (blttalas @ 15/1/2013, 21:15) 

Aynı sorun bendede var. bende jb olanı yükledim onda sorun çıkmadı.

.
  11. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

bende hıc oyle sorun olmadı ram fıx yukledınız mı yuklemeden once wipe ları sılıp dalvık yapın

.
  12. sagamor
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben rom'u yükledim. ramfix'de flashladım. çalışan programlar sekmesinde ram kullanımı 586 mb boş ram 270 mb. bu normal midir acaba?

.
  13. MeeTiN
        Like  

.

User deleted

normal ram kullanımı bıraz yuksek bu romda ama kasma olmuyor

.
  14. sagamor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (MeeTiN @ 15/1/2013, 22:27) 
    normal ram kullanımı bıraz yuksek bu romda ama kasma olmuyor

sağolasın. ben de onu kafama takmıştım. bu arada motorolanın circle widget'i çok güzel oldu.

.
  15. emre0144
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emre0144 @ 15/1/2013, 21:23) 
    QUOTE (blttalas @ 15/1/2013, 21:15) 

Aynı sorun bendede var. bende jb olanı yükledim onda sorun çıkmadı.

Sim kilidini kaldırınca sorun kalmıyor.

.
54 replies since 15/1/2013, 06:23   3519 views
  Share  
.