[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ekran parlaklığı otomatikte mi?

.
  2. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Evet ama onunla alakalı değil ekran parlaklığı otomatikte değilken de yapıyor, saniyelik bir şey.

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hocam onu da kafaya takmayın bir zahmet saniyelikse. Telefon ışık hızında bir işlemciye sahip değil sonuçta. İnsan yapımı bir alet. Kendine gelmesi 1-2 saniyeyse çok mu? :)

.
  4. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Developer options'dan bir şeyler kurcalarken geçti :D animasyon diye koymuşlar sözde ama beğenmedim ben. :D

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Animasyon 1x ideal, diğerleri cok abartı ve sinir bozucu. :)

.
  6. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Aynen katılıyorum.

Bu arada batarya performansı inanılmaz arttı, %­70 ile güncellemeye başlamıştım dün gece, güncelleme sonrası titanium back-up ile uygulamaları falan geri yükledim, yeni ne var ne yok diye kurcaladım, üstüne bu sabah gapps update'ini falan kurdum ve klasik günlük kullanımıma devam ettim şu an %15 batarya var ekran açık kalma süresi 4 saat 20 dakika.

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ekran otomatikteyken ve günlük idareli kullanımda 1 gün çıkartabilir Jelly Bean'de. Ama malesef bana yetmiyordu :)

.
  8. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Bana da yetmiyor, o yüzden maxx aldım iyi ki de almışım :) ics ile 36 - 40 saat görüyordum ve memnundum, Jelly Bean ile daha da artacak gibi, gerçi aynı kalsa da sıkıntı yok sabah çekiyorum ertesi gece yatmadan şarj ediyorum.

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ha sende de Maxx var, en doğru seçim. :) Güzel kullanmışsın. :) Benim de şuan dolu dolu 24 saat oldu. %27 kaldı. Ben cok fazla kullanıyorum öyle 2-3 gün görmem çok zor. :) Şu Jelly Bean'i bi daha deniyeceğim wifi çalışmamıştı bende belki bu sefer çalışır. Hatırlamıyorum ama Balonlar widgeti var mıydı?

.
  10. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Aynen iyi alıştım bir de ben artık bundan aşağısını kullanamam da, ilk android telefonum bir de bundan önce Nokia vardı o yüzden ayrı bir tapar oldum hahah. :D Ben de yoğun kullanıyorum sayılır, sürekli heavy değil de medium/heavy user diyeyim kendime Türkçe tabirini bulamadım. :D Balonlar widget'ı dediğin circles widget'sa malesef yok, ama ben onu beğenmiyorum zaten istiyorsan one more clock widget mı ne öyle bir şey vardı play store'da onu kurabilirsin, özellik olarak tam değil ama görünüş olarak aynı. Senin wifi sorunu ilginç bu arada ya başka kimsede öyle bir sorun yok, inşallah olur bu sefer. Olmadı OTA'yı beklersin Motorola 2013 Q1 demişti önceleri ama sonra onu kaldırdılar şimdi tarih olarak hiçbir şey yazmıyor, duyum olarak da Q3 diyenler var. :/

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Aynen öyle ben de kullanamam aşşağısını. :) Ben de ara sıra o seviyede kullanıyorum. Sorun değil Razr M Launcher attın mı halledilir sadece kendiliğinden var mıydı diye unutmuştum da. Çok sorun değil İCS ile de güzel gidiyorum. :)

.
  12. halilibo
        Like  

.

User deleted

Üstadlar işlem tamam. Ancak şu boot menu recovery'e nasıl girileceğini çözemedim. Yanı google play uygulamalarını nasıl yükleyeceğimi çözemedim. Şimdiden teşekkürler...

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

İşlem tamam derken hocam telefon açıldı, google play yok mu? boot menu programını açıp, rebooter ile recovery'i seçiyorsun ve resimde belirtilen recovery geliyor. Biraz daha açık yazarsanız daha iyi yardımcı olurum. :)

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

www.mediafire.com/?peyfj6fhtuv88gc

Halilibo, telefona marketten bootmenu manager yükle, ardından cihazı yeniden başlat,cihaz açılırken çıkan yeşil sayaca tıkla, recovery'i se. Install from zip file seç, yukardaki dosyayı.

.
  15. halilibo
        Like  

.

User deleted

Mert Kardeşim öncelikle teşekkürler.

1- Yazılımı tarif ettiğiniz gibi kurdum. Gereksiz çin prog kaldırdım.
    2- Ancak Boot menu programı yok. Onu nasıl kurabilirim. Apk sı var mı?
    Kusura bakmayın benim ilk android deneyimim.

Şemseddin bey arşiv engellenmiş verdiğiniz linkteki.

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9868 views
  Share  
.