[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bkr89
        Like  

.

User deleted

kuramıyorum bootloadingte takılı kalıyor başka romda denedm oda öyle oldu hata nerde

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sakin bir kafayla herşeye baştan başla.

.
  3. bkr89
        Like  

.

User deleted

yaptım gerçekten harika bu ingilizce olması beni zorlamaz arkadaş bu rom bi harika şimdi google app yükledim peki her başlangıçta cid hatası alıcaz değilmi biz ilerde herhangi bir sorun oluşturur mu bu, ve birde boot menuden gapps zipi yükleyince (force mode) yazıyordu yine yüklendi ancak normalmi

.
  4. bkr89
        Like  

.

User deleted

önemli bir sorum daha olacak bu batarya gösterimi telde 70 yazarken bootmenude 99 görünüyor batery wipe yapmam mı gerekiyor ayrıca tüm programları ing kullancam sanırım face google play felan türkçeleştirilemiyor mu sorun değil ama yapılabiliyorsa yardımcı olursanız herkese faydalı olur diye düşünüyorum,dikkatimi şimdi çekti her şarj durumunda 99 yazıyor 30 dada 99 yazıyor

Edited by bkr89 - 8/3/2013, 18:58

.
  5. mahseer898
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar uygulamarınızı Türkçe yapmak istiyorsanız google play dan "morelocale 2" adlı uygulamayı indirin gerekli ayarları yaptıktan sonra birçok uygulamanız(Türkçe dil desteği olanlar) Türkçe olacaktır.

.
  6. bkr89
        Like  

.

User deleted

bu iyi oldu teşekkürler peki bu programı kaldırdığında yeniden aynı ayarlara mı dönüyor yoksa bunun systeme full işleyeni var mı

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eğer bu rom'u 2.slot'a flashlamadıysan direk system'e yazar. Geri dönüşü ICS flashlamak olacaktır.

.
  8. zupper
        Like  

.

User deleted

merak edenler için telefonum servisten geldi. Anakartını değiştirmişler :) iyi bozmuşum be :)

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Tekrar hoşgeldin @zupper :thumb_yello.gif:

.
  10. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (zupper @ 9/3/2013, 15:56) 
    merak edenler için telefonum servisten geldi. Anakartını değiştirmişler :) iyi bozmuşum be :)

garanti kapsamında mı değiştirdiler yoksa ücret ödeniz mi ?

.
  11. mahseer898
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu rom da çok garip bir sorunla karşı karşıyayım. telefonu geceden şarja takmadan bırakmıştım %12 şarjı vardı nasıl olmuşsa sabaha bitmiş kapanmış telefon.(genelde geceden bırakınca en fazla %­5 gittiğini görmüştüm.) neyse şarja taktım telefon boot etmeye başladı moto ekranı gidip gidip geldi neyse tam telefon açılacağı sırada reboot etti bende heralde gücü yetmedi dedim. ancak bunu durmadan tekrarlıyor. şu an telefon reboot döngüsünde ne yapabilirim ?

ekleme: şu an kendi çabamla telefonu açmış durumdayım ancak yine de böyle bir sorun var arkadaşlar ne yapabiliriz ??

çözüm: telefonu recovery e aldım 10 dk şarjda beklettim beklerken de birde wipe cache yapayım dedim. daha sonra tekrar reboot ettim sorunsuz açıldı bu sefer.

Edited by mahseer898 - 13/3/2013, 12:13

.
  12. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 1/3/2013, 18:46) 
    QUOTE (Sercan Ç. @ 26/2/2013, 16:37) 
    Bunu yapınca rom sayacı artıyor mu Şemseddin hocam?
    Bir de hocam Boot Menu Manager programı güncellenmiş 0.3.4 sürümüne. Değişik bir arayüzü var. Sizin ekran alıntınızdaki arayüze geçiremedim programı.

Motorola telefonlarda ROM Sayacı yoktur, o iş Samsunglar da var.
    Verilen örnekteki screenshot 0.3.2 sürümüne ait, o arayüzü kullanmak için internetten 0.3.2.apk'sını bulup yükleyin. Ama bana kalırsa yüklemeyin çünkü en son sürüm her zaman iyidir kanaatindeyim. :D

Sayaç işi yoksa güzelmiş o zaman. :woot:

.
  13. doomedone
        Like  

.

User deleted

Bu romu yüklemeye çalışıyorum ancak bir türlü beceremedim .
    Adım adım yaptıklarım şunlar sürüm olarak ICS 4.0.4 de rootluyum ve bmm kurulu.
    Reboot edip BMM e giriyorum switch to system diyorum ve system 2 ye geçiyorum .
    Firmware flashingden erase cid diyorum ok sorun yok.
    Restore menuden 2013-0120.17.45.40 seçip dosyaları yüklüyorum
    Sonra Boot img dosyasını kernel flashingden flashlıyorum
    Sonrada Bp flashlamasını yapıyorum
    en son reboot menuden reboot ediyorum .Reboot ilk açılışta moto amblemi geliyor customer id hatasıyla daha sonra BMM açılış menu ekranı geçiyor ve 2.boot kısmında telefon takılıyor ne logo var ne bişey ,5-6 dakika bekledim ancak herhangibir gelişme olmuyor.Bu esnada telefon şarj işığı kırmızıya dönmüş durumda .
    Neden olabilir?Acaba daha fazlamı beklemeliyim?

Diğer bir sorum ise cid image dosyam telefondada mevcut sıkıntı burdan kaynaklanabilirmi?
    Eğer problem bootloader kaynaklı ise bootloader 0A.77 dosyalarını mı güncellemelimiyim?Mevcut sürüm Bootloader 0A.6C ,geri dönmek gerekirse Bootloader 0A.6C yi nerden bulabilirim.
    Birkaç kez reboot edince telefon otomatik olarak Ap fastboot moda geçiyor tekrar RSd ile flashlamam gerekiyor .Dünden beri 3-4 kere olayı denedim yardımınızı bekliyorum:)

Edited by doomedone - 6/4/2013, 15:40

.
  14. doomedone
        Like  

.

User deleted

Neyse olayı 5 -6 kere rsd ile telefonu flashlayınca çözdüm .BMM0.3.4 versiyonunda otomatik partition yok yada bug var.BMM boot menude açılış ekranının sol altındaki system tab'a girerek partition setup create demek gerekiyormuş.Boot edememe probleminin kaynağı bu.Yinede elinde BMM 0.3.2 olan varsa paylaşırsanız sevinirim daha sağlam çalışıyor gibi geldi bana:)
    Bu arada soru recoveryde bu sebeple çalışmadı diye düşünorum; bu nedenle BMM kullanırken system 3 ve 6 arasında kurulumları yapmak daha mı doğrudur?

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

BMM system2 için atıl konumdaki webtop partition'ı kullanıyor, bu partition internal sdcard partititon'a göre daha hızlı çalışıyor. Bootloader sürümünü de 0A.77 yapman daha sağlıklı olacaktır, geliştiricisi whirleyes'da böyle tavsiye etmiş. 0A.77 bootloader BMM 0.34 ile daha uyumlu ve sorunsuz. 06.AC 'ye geri dönmek için ICS herhangi bir fastboot dosyası içinden çıkaracağın aşağıdaki dosyaları fastboot ile flashlaman yeterli fakat geri dönmek içinde herhangi bir sebep bulamazsın.

allow-mbmloader-flashing-mbm.bin
    mbm.bin
    mbmloader.bin

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9869 views
  Share  
.