[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 8/4/2013, 18:39) 
    BMM system2 için atıl konumdaki webtop partition'ı kullanıyor, bu partition internal sdcard partititon'a göre daha hızlı çalışıyor. Bootloader sürümünü de 0A.77 yapman daha sağlıklı olacaktır, geliştiricisi whirleyes'da böyle tavsiye etmiş. 0A.77 bootloader BMM 0.34 ile daha uyumlu ve sorunsuz. 06.AC 'ye geri dönmek için ICS herhangi bir fastboot dosyası içinden çıkaracağın aşağıdaki dosyaları fastboot ile flashlaman yeterli fakat geri dönmek içinde herhangi bir sebep bulamazsın.

allow-mbmloader-flashing-mbm.bin
    mbm.bin
    mbmloader.bin

ota jb kullanicilari denese geri donebilirmiler ics'ye . malum benm cihazn durumunu biliyorsun:) smdi o2 kurdm rsd ile. ama root falan yapamiyorm. napcaz ya

.
  2. mahseer898
        Like  

.

User deleted

bu rom güncellendi mi hiç ?

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XDA'da kulis çalışmalarını başlattım. Bu system'i temel alan güzel custom romlar istiyorsanız kulise destek olun.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2225096

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

iyi çok güzel yaptın da sinan abi, benim cihaz root olmuyor ben napcam :)) kalktım bunla belaya ya nerden yüklerdim jb :D

.
  5. replyme
        Like  

.

User deleted

peki system 1 e mi yoksa system 2 ye mı flashlamak daha uygun bu romu

.
  6. replyme
        Like  

.

User deleted

semseddın ustad arturun yapmıs oldugu DSEA0588 rom ıcın ne dıyorsunuz hala chına en ıyısı mı batarya acısından ?

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Artur'un DSEA denedim, beğenmedim. Ben official 4.1.2 china sbf flashladım ve CDT.BIN güvenlik sürümünü yükseltip ÇİN rom'u cihazımın temeli yaptım. Gayet memnunum.

.
  8. replyme
        Like  

.

User deleted

oyle olunca çin romdan geri dönüş yok galiba ? official sbf nın su an bmm ile yuklenenden performans acısından farkı var mı ?

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CDT.BIN yükseltirsen geri dönüşü yok. CDT.BIN dosyasını *.xml satırından çıkarıp flashlarsan geri dönüşü var. RSD ile flashlanan stock rom dosyası deodex edilmiş bir nandroid backup'a göre daha kararlı.

.
  10. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 18/4/2013, 22:23) 
    CDT.BIN yükseltirsen geri dönüşü yok. CDT.BIN dosyasını *.xml satırından çıkarıp flashlarsan geri dönüşü var. RSD ile flashlanan stock rom dosyası deodex edilmiş bir nandroid backup'a göre daha kararlı.

sinan usta retail en eu 4.1.2 rootlu cihaza bu romu kurabiliyormuyum? ikinci sorum sa bu xml satırından cdt dosyası çıkarma işi nasıl oluyor,çıkarırsak rsd ilemi atıyoruz
    Not: Au romdaki cdt dosyasını orjinal ics ye atıp rsd ile kurmaya çalıştım cihaz göçtü şimdi mecburen ingilizce 4.1.2 kullanıyorum :P

.
  11. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

usta bir cevap verebilecekmisin müsaitsen ?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

rootlu eu retail 4.1.2 cihaza bmm kur ve cid sil. Ardından çin kernel'i flashlamayı dene,eğer sorunsuz flashlarsa çin kullanabilirsin.

.
  13. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

usta şuan bütün dosyaları indirdim ve işleme başlayacağım sonuç olumsuz olursa rsd ile retail eu flaşlamam yeterli olur değilmi cihazın açılması için

üstad restore dedim ama hiç girmedi restore klasörüne :(

.
  14. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

couldnt open directory
    no files found diyor

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CWM based bmm recovery'de dosyayı diğer sürücüde arattır. Change storage yada Change file location.

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9869 views
  Share  
.