[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

usta hem tel hafızasına hem karta clockworkmodbackup dosyası oluşturdum içine dosyayı koydum
    şimdide CWM based dosyası oluşturdum her iki yere ama bmm backup/restore kısmından restore dediğim anda ekran sadece bir göz kırpıyor altta
    couldnt open directory
    no files found diyor
    ayrıca dosya araması için location felan yapıyorum sonuç yine aynı bendemi bir hata var acaba. bu arada retail en eu üzerine bmm ile arthurun ve seninde katkıların olan au rom atttım cihaz bundan ibaret

.
  2. CemOnur
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (emirsaltuk @ 26/4/2013, 07:26) 
    usta hem tel hafızasına hem karta clockworkmodbackup dosyası oluşturdum içine dosyayı koydum
    şimdide CWM based dosyası oluşturdum her iki yere ama bmm backup/restore kısmından restore dediğim anda ekran sadece bir göz kırpıyor altta
    couldnt open directory
    no files found diyor
    ayrıca dosya araması için location felan yapıyorum sonuç yine aynı bendemi bir hata var acaba. bu arada retail en eu üzerine bmm ile arthurun ve seninde katkıların olan au rom atttım cihaz bundan ibaret

Selamlar

Clockworkmod içinde backup klasörü yapıp backup'ın içine atman klasörü

.
  3. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

sağolasın hoca şimdi deniyorum

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

malesef kurlum gerçekleşmedi bütün işlemler bitti reboot ettim ama ap fastboot ekranı açıldı :(

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

4.1.2 official güncellemesini cihazına OTA yada RSD Lite ile flashlayan herkesin cdt.bin secure sürümü 7 oldu. Daha düşük sürüm yazılım flashlatmamasının sebebi bu. CDT.BIN secure sürüm güvenliği boot recovery ve system partition'ları kapsıyor.

.
  6. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

china rom güncellendi diyorlar var mı deneyen? http://d-h. st/2WS link bu. cdt çıkarılmış bu arada

.
  7. CemOnur
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (oguzpasa @ 29/4/2013, 00:16) 
    china rom güncellendi diyorlar var mı deneyen? http://d-h. st/2WS link bu. cdt çıkarılmış bu arada

indirip deneyeceğim hemen. china romdan sonra diğer romlar tad vermiyo

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bizim adminin konusu, başka bir adam linki koymuş, adminimizden yardım alsak iyi olurdu. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2225096

.
  9. CemOnur
        Like  

.

User deleted

evet takip ettiğim bi konu ama bilgi gelmesini bekleyemeyeceğim. telefondanda soğudum iyice belki bozulurda kurtulurum :)

maalesef rom yüklenemiyor. sadece default_flash.xml dosyasından cdt.bin satırı silinmiş.

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

suan hangi rom var sizde ki kurulmuyor ?

.
  11. CemOnur
        Like  

.

User deleted

slot 1 de vodafone germany 4.1.2 var slot 2 de au 4.1.2 nin modlanmış hali var

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

bilgisi olan arkadaşlar http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2135350 bu linkteki china rsd romu yükleyebilirmiyiz ve yüklersek ne gibi sonuçları olur? tekrardan en eu roma dönüş olurmu

.
  13. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

telefon ingilizce olur , ota jb kurduysan galiba çin romları yüklenmiyor, cdt.bin değeri 7 oluyormuş falanda filan :D

.
  14. mahseer898
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ilk çıktığından beri kullanıyorum bu rom u. gayet memnunum bugüne kadar daha bir sıkıntısını görmedim ancak tam sürümü çıktı mı veya güncelleme aldı mı ? Takip edebileceğimiz bir konusu var mı ?

ek olarak: bu rom un üzerine inşa edilmiş custom rom var mı ?

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba mahseer,

Yeni sürümü çıktı hepsini paylaşacağım yeni bir konuda. XT910'a geri dönüyorum, MB886 ATRIX HD sarmadı.

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9869 views
  Share  
.