[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Abi bana dediysen ben dün full şarjda yapmadım işlemleri. %60 ti ve dünden beri bıraktım %17'ye geldi yarım saat kadar önce. Wifi olmadıgından 3g hep açıktı zaten. Şimdi direk %100 olmasını bekliyorum. :)

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Yok arkadaş. Her şeyi baştan yaptım gene bağlanmıyor. Aman ya yüklemiyorum anasını satıyım.

.
  3. mahseer898
        Like  

.

User deleted

ben telefonu kendi içinden güncelledim ya en son sürüm olmuştur heralde ?

.
  4. overcast
        Like  

.

User deleted

Güzel bir konu olmuş, güncel olarak Razr kullanmasam da konuları takip etmekteyim.
    Sorum şu; bu anlatılanları yapabilmek için bootloader kilidinin açılması gerekiyor değilmi?

.
  5. mahseer898
        Like  

.

User deleted

QUOTE (overcast @ 29/1/2013, 10:38) 
    Güzel bir konu olmuş, güncel olarak Razr kullanmasam da konuları takip etmekteyim.
    Sorum şu; bu anlatılanları yapabilmek için bootloader kilidinin açılması gerekiyor değilmi?

zaten bootloader kilidi açık değil mi bu cihazın ?

.
  6. LSTEcho
        Like  

.

User deleted

Yükledim çok iyi oldu.
    Bu foruma bayılıyorum

.
  7.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (mahseer898 @ 29/1/2013, 12:20) 
    QUOTE (overcast @ 29/1/2013, 10:38) 

Hocam Razr'ın Bootloader'ı kilitlidir ve açılmaz.

.
  8. mahseer898
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 29/1/2013, 12:23) 
    QUOTE (mahseer898 @ 29/1/2013, 12:20) 

Hocam Razr'ın Bootloader'ı kilitlidir ve açılmaz.

hadi ya ben bir haber okumuştum da oradan öyle aklımda kalmıştı meğersem yanlış kalmış teşekkürler bilgi için.

.
  9. overcast
        Like  

.

User deleted

Developer edition olarak satılan RAZR'ların bootloader kilidi açık olarak satılıyor (Avrupa'da ve Amerika'da)
    Soruma cevap olarak, bootloader kilitli olsa bile yükleme yapılabilir diyebilirmiyiz?

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Evet yapılıyor hocam, Develepor Edition'ı kim kaybetmiş burada arkadaşlar bulsun :)

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (overcast @ 29/1/2013, 14:23) 
    Developer edition olarak satılan RAZR'ların bootloader kilidi açık olarak satılıyor (Avrupa'da ve Amerika'da)
    Soruma cevap olarak, bootloader kilitli olsa bile yükleme yapılabilir diyebilirmiyiz?

Dediginiz gibi bir sey olsa belirtilirdi zaten. ;)

.
  12. doominsert
        Like  

.

User deleted

tekrar merhaba,

3g üerinden bağlanmak istediğimde data icon nun yanında no apn yazısı var bu nedir? nasıl düzeltilir bilgisi olan var mıdır?

teşekkürler.

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Settings > More > Mobile networks > Access Point Names, seçenek tuşuna bas, New apn >

name : internet
    apn : internet
    username : internet

değerlerini ver, seçenek tuşuna bas, save'e tıkla ve access point names listesinden " internet " kutucuğunu işaretle. Böylece internet ayarlarını yapmış olacaksın.

.
  14. doominsert
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 29/1/2013, 18:38) 
    Settings > More > Mobile networks > Access Point Names, seçenek tuşuna bas, New apn >

name : internet
    apn : internet
    username : internet

değerlerini ver, seçenek tuşuna bas, save'e tıkla ve access point names listesinden " internet " kutucuğunu işaretle. Böylece internet ayarlarını yapmış olacaksın.

Detaylı açıklama için teşekkürler.

destek ve bilgi notu:maşallah klasik form mantığı olan her kafadan ayrı ses yok. Nokta atışı ;)

.
  15. overcast
        Like  

.

User deleted

Dün bende arkadaşın RAZR'ına yaptım, gerçekten de çok bariz bir şekilde GB ve ICS'e göre iyiydi.
    Menü akıcılığı, tepkime süreleri vs çok çok iyileşmiş. Cihazı kilitlediğiniz zaman şaaak diye kilitleniyor ve ses çok canlı çıkıyordu :)

Yanlız tabiki arkadaşım ingilizcesi pek olmadığı için ICS'e geri döndürdük. Adamda ingilizce bile yokken, arasıra çıkan çince harfler biraz sinir bozucu :)
    Klavyede de Türkçe desteği olmadığı için biraz zorlandık.

Ama eminimki, Avrupa için bu rom çıktığında Razr ve Maxx sahipleri çok çok mutlu olacak. Çünkü gerçektende JB ile cihaz kimlik değiştiriyor.

Bendeki nexus'ta şu an 4.2.1 var ve hiç memnun değilim. Çünkü yazılımsal sorunlar var, özelliklede bildirimlerde çok sorun var. 4.1.2'e inmeyi düşünüyorum.
    Razr ve Maxx sahipleri, neden 4.2.1'e geçemedik veya neden 4.2.x varken 4.1.2'e ağırlık veriliyor diye üzülmesin.
    4.1.2 versiyonu, Jelly Bean serisindeki en stabil sürümdür (şimdilik)

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9867 views
  Share  
.