[XT910 4.1.2 Leak] 672.384.801.XT910.ChinaRetail.en.CN

RESMİ ÇİN SIZMA 4.1.2 ROM DAYANIKLI, AKILLI ve HIZLI !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brockk
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bunu yükledikten sonra geri dönemezsek cihaz garanti dışı kalırmı?

QUOTE (kauffer keetz @ 7/2/2013, 08:25) 
    merhaba, root işlemini hallettim ama marketten bootmenu managerı indiremiyorum. (sunucudan bilgi alınırken hata oluştu. [RPC:S-5:AEC-0] şeklinde bir hata alıyorum). diğer forumları da kurcaladım, çeşitli telefonları jb sürümüne yükselttikten sonra bu hatayla karşılaşanlar olmuş ama onlar her uygulamada bu hatayı alırken ben yalnızca bootmenu managerda alıyorum. sizden ricam şuan itibariyle marketten bmm'nin indirilebilir olup olmadığını kontrol etmeniz, belki sadece bmmde sorun vardır.

bende dün gece aynı hatayı aldım. uygulama ile ilgili bir sorn olabilir

.
  2. reghilus
        Like  

.

User deleted

Merhaba ben bootmenu manager'e girdiğim zaman System_1 System_2 System_3 vs vs ekranı geldiğinde Recovery'e tıklıyorum fakat şöyle bir yazı yazıyor. Cache.img for System_1 can't be found. Ne yapmam gerekiyor?

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

Bu romda olan birisi benim için systemui.apk'yı paylaşabilirmi?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 6/2/2013, 19:18) 
    Abi sana bizim için (xt912) ics dönüş için yardım istemiştim, ama cevap alamadım.

Selam burak,

Sorunu gözden kaçırmışım malesef,pardon. Eğer cihaza official leak jb update.zip uyguladıysan ICS 'ye şimdilik bilinen bir geri dönüşün yok.

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkür ederim abi, önemli değil olur böyle durumlar. Ben sana pm attıktan sonra denedim İCS downgradei. Telefon çöktü, flash failure hataları vermeye başladı. O an seni arayıp acil yardım isteyecektim. Sonradan aklıma bir yöntem geldi. Durum şuydu; .211 geri dönüste tüm partitionları kabul ederken boot.imgı kabul etmiyordu. Bende dedim şimdi cihazda .211 sistemi var ama boot etmiyor. JB leak .211in recoverysinden yükleniyor eee cihaz .211de. Hemen gösterdim kurtardım cihaz ilk başta nedensiz bir şekilde cid hatası verdi. Restore cid yaptım düzeldi. Bütün bu işlemlere başlamadan önce şarj %­48 bitiş %­5 yani kılpayı. :D

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Güzel hikaye :D

GMS R4 GAPPS

Motorola'nın verdiği Gapps paketi, 150mb tüm google appları içeriyor. Ek olarak stock browser'a google search eklenmiş. İlk posttaki rom'u kullanan herkes kolayca bmm'den flashlayabilir.

.
  7. DrSayko
        Like  

.

User deleted

selamlar.. xt910'umu güncellemek için periyodik olarak çeşitli forumlara bakıyordum. bugün cn leak güncelleme tarifini gördüm, oldukça cezbedici geldi.
    öte yandan xda forumlarında 5 şubat'ta açılmış olan Jellywiz RLS5 -- Redefining Performance and Stability konusunu okudum (link ekleyemiyorum "You have inserted a not valid URL" hatası veriyor). hatta sloganları da "jb leak ile çalışan og droid razr'ınızı galaxy note 2'ye çevirin" ...

rom'un özellikleri

sistem:
    Android 4.1.2 Jelly Bean
    Fully working Stable OTA base
    Rooted
    Superuser
    Busybox
    Zipaligned
    Deodexed
    Debloated
    ADB Insecured

özellikler:
    Full Samsung Galaxy Line Touchwiz UX
    Official JB TouchWiz UX Launcher
    Accuweather Weather Widget
    Media / Wallpapers / Live Wallpaper
    Lockscreen Clock
    Images Throughout the ROM
    Video Player with Pop up play
    Reboot Menu
    S3 Style Notification Toggles
    Center Clock
    S Voice
    Paper Artist App
    S-Suggest
    Stocks and News Widget
    Digital Clock widget
    Search widget
    Clock / Alarm
    Calculator
    Task Manager
    Voice Recorder
    ES File Manager
    Fully Themed UI and apps
    Samsung Apps: Flipboard, S Memo, Chrome
    Seeder Entropy generator
    CPU sleeper
    1% Battery Mod
    Hacked 4.2 Youtube with screen off playback
    Full Android 4.2 Gapps set!

Tweaks:
    Full init.d support
    "The Wizz" custom performance and battery scripts
    Heavily tweaked Build Prop for awesomeness
    Volume Rocker Skip Track Enabled!
    Disabled Scrolling Cache
    Ram Optimization
    Memory Optimization
    Smooth Scrolling Tweaks
    3g Tweaks
    Overclock to 1.3 Ghz
    Faster GPS lock
    Sysctl tweaks
    Video and screen improvement tweaks
    Battery Tweaks
    AC!D Audio v5
    SD card Speed Tweaks
    Bravia Engine 2
    Extra Governors and schedulers
    Ridiculous Battery life
    Smooth as silk
    Legendary Performance
    Set Animation Scale to .5 in Developer Options/Settings for Faster animations

All main rom features(Cam, Data, Bluetooth, etc) are working!
    sadece svoice özelliği belki sorulara geri dönüş yapmayabilirmiş, ama zaten razr'da öyle bir özellik de yoktu! :P

şimdi çelişkide kaldığım nokta; jellywiz rls5 güncellmesi birazcık zahmetli gibi geldi. 4.1.2 leak ise daha kolay yükleniyor sanki. telefona ilk defa özel rom yükleyeceğim için bir sürü güncelleme optimizasyon yapılmış romu mu yoksa çin sürümünü mü yüklesem karar veremedim. siz olsanız ne yapardınız?

teşekkürler.. :)

.
  8. DrSayko
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 28/1/2013, 20:27) 
    Backup klasörünün içinde sadece o dediğim klasör olsun. Diğerlerinin hepsi silip tekrar bakın. Olmazsa Telefon recovery moddayken hafıza kartına eklenen veya ordan silinen herhangi bir dosyayı bazen görmeyebiliyor. Telefonu kapatıp tekrar bootmenude açın o zaman görür

nandroid reboot to stock recovery yapınca tekrar bootmenu manager'dan yaptığım recovery menüsü mü açılır?

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (DrSayko @ 10/2/2013, 14:56) 
    selamlar.. xt910'umu güncellemek için periyodik olarak çeşitli forumlara bakıyordum. bugün cn leak güncelleme tarifini gördüm, oldukça cezbedici geldi.
    öte yandan xda forumlarında 5 şubat'ta açılmış olan Jellywiz RLS5 -- Redefining Performance and Stability konusunu okudum (link ekleyemiyorum "You have inserted a not valid URL" hatası veriyor). hatta sloganları da "jb leak ile çalışan og droid razr'ınızı galaxy note 2'ye çevirin" ...

rom'un özellikleri

sistem:
    Android 4.1.2 Jelly Bean
    Fully working Stable OTA base
    Rooted
    Superuser
    Busybox
    Zipaligned
    Deodexed
    Debloated
    ADB Insecured

özellikler:
    Full Samsung Galaxy Line Touchwiz UX
    Official JB TouchWiz UX Launcher
    Accuweather Weather Widget
    Media / Wallpapers / Live Wallpaper
    Lockscreen Clock
    Images Throughout the ROM
    Video Player with Pop up play
    Reboot Menu
    S3 Style Notification Toggles
    Center Clock
    S Voice
    Paper Artist App
    S-Suggest
    Stocks and News Widget
    Digital Clock widget
    Search widget
    Clock / Alarm
    Calculator
    Task Manager
    Voice Recorder
    ES File Manager
    Fully Themed UI and apps
    Samsung Apps: Flipboard, S Memo, Chrome
    Seeder Entropy generator
    CPU sleeper
    1% Battery Mod
    Hacked 4.2 Youtube with screen off playback
    Full Android 4.2 Gapps set!

Tweaks:
    Full init.d support
    "The Wizz" custom performance and battery scripts
    Heavily tweaked Build Prop for awesomeness
    Volume Rocker Skip Track Enabled!
    Disabled Scrolling Cache
    Ram Optimization
    Memory Optimization
    Smooth Scrolling Tweaks
    3g Tweaks
    Overclock to 1.3 Ghz
    Faster GPS lock
    Sysctl tweaks
    Video and screen improvement tweaks
    Battery Tweaks
    AC!D Audio v5
    SD card Speed Tweaks
    Bravia Engine 2
    Extra Governors and schedulers
    Ridiculous Battery life
    Smooth as silk
    Legendary Performance
    Set Animation Scale to .5 in Developer Options/Settings for Faster animations

All main rom features(Cam, Data, Bluetooth, etc) are working!
    sadece svoice özelliği belki sorulara geri dönüş yapmayabilirmiş, ama zaten razr'da öyle bir özellik de yoktu! :P

şimdi çelişkide kaldığım nokta; jellywiz rls5 güncellmesi birazcık zahmetli gibi geldi. 4.1.2 leak ise daha kolay yükleniyor sanki. telefona ilk defa özel rom yükleyeceğim için bir sürü güncelleme optimizasyon yapılmış romu mu yoksa çin sürümünü mü yüklesem karar veremedim. siz olsanız ne yapardınız?

teşekkürler.. :)

Yazdığın yazıların yeri JELLYWİZ konusuna ait. Neden oraya yazmıyosun? 4.1.2 ile Jellywiz'in yükleme işlemi zaten aynı. Hatta jellywiz daha kolay.

QUOTE (DrSayko @ 10/2/2013, 15:41) 
    QUOTE (Mert Dogan @ 28/1/2013, 20:27) 
    Backup klasörünün içinde sadece o dediğim klasör olsun. Diğerlerinin hepsi silip tekrar bakın. Olmazsa Telefon recovery moddayken hafıza kartına eklenen veya ordan silinen herhangi bir dosyayı bazen görmeyebiliyor. Telefonu kapatıp tekrar bootmenude açın o zaman görür

nandroid reboot to stock recovery yapınca tekrar bootmenu manager'dan yaptığım recovery menüsü mü açılır?

Stock recovery telefonun kendi recoverysidir. Bootmenu açılmaz

.
  10. DrSayko
        Like  

.

User deleted

gözümden kaçmış bir dahakine oraya yazarım..

bu arada cid.img restore yaptığımda Invalid Flash Mode (S) (Boot Failure) hatası almaya başladım. bootloader kilitlenmiş anladığım kadarıyla. bu sorundan nasıl kurtulurum araştırıyorum..

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bootloader kilitlidir Motorola'da. Bootmenu Manager ile mi restore ettin? Fastboottan restore cid yapmayı dene

.
  12. DrSayko
        Like  

.

User deleted

evet bootmenu manager ile restore dedim. şu an 4.0.4'e geri dönüyorum eternity project flash it ile. tekrar yükleyeceğim. bu sefer jellywiz kurarım herhalde.

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Jellywiz kurma ROM'da adam hiçbir hata belirtmemiş ama WİFİ'ye bağlanamadım ben. Ayrıca Kamera'yı açtığında Mount USB Storage before using the camera yazıyor ve fotoğraf çekmiyor. Telefon SD Kartı görüyor ama programlar (Go Backup) gibi SD Kart yok hatası veriyor. Aynı şey Arachnoidde de geçerli..

.
  14. DrSayko
        Like  

.

User deleted

enteresan.. romu hazırlayanın xt910'u farklılık mı gösteriyor acaba?
    "All main rom features(Cam, Data, Bluetooth, etc) are working" ibaresini görünce sorunsuz olduğunu düşünmüştüm.. tcell'den alınma benim razr..

.
  15. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Nerden alındığı fark etmez. Jellywizi yüklemek için 2 gün uğraştım sonunda yükledim. Ama hayal kırıklığı yaşadım. Telefon 10 numara hızda çalışıyor fakat dediğim hatalar var. Yorumlarda okudugumda cevaplarını vermiş ama bir faydası olmadı.

.
273 replies since 28/1/2013, 01:26   9867 views
  Share  
.