[XT910/XT912] Verizon JB ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

hayır hocam ya verizon kerneli yüklicem sonra root olacam cihazda , amacım root olmak :)

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

tamam o zaman bi dene bakalım, ama dikkat et bak biz seni seviyoruz sora üzülmeni istemeyiz :)

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

eksik olmayın, denicem şimdi dostum :)

işe yaramadı hata verdi yav :))

öncekini yaparkende bu hatayı veriyordu verizon kerneli flaşlarken
    m0kj8

Edited by By.TRabZonLu™ - 12/4/2013, 17:46

.
  4. cebrail
        Like  

.

User deleted

ne yazık ki ben de aynı durumdan muzdaribim root yetsi alamıyorum komut ekranın takip ederken bir şey dikkatimi çekiti kopyalaması gereken dosyaları koplayamıyor erişim engellendi diyor. sorun bundan kaynaklı bence yardımlarınızı bekliyorum.

.
  5. yakops
        Like  

.

User deleted

adsztmd Uploaded with ImageShack.us][/URL] Öncelikle Selamün Aleyküm Yurtdişindan bir Cihaz Aldim xt910 pasaporta kaydettim root Hakkı Almak İstiyorum Ama Sürekli Bu Hatayı Alıyorum Neden Acaba Yardımcı Olursanız Sevinirim. Ben Programlardan Pek Anlamam Baka Baka Yapmaya ÇAlışıyorum Lakin Olmuyo . ics 4.0.4 romlari Rsd lite Yüükledim türkçe Formatlari.! Jb Yükledim İngilizce Şuan türkçe Roma Geçmek için Rsd litedan Flashlamam için Bir Rom Ve Root linki Verirseniz Sevinirim. Yardımlariniz için Şimdiden Teşekkür Ederim. Root Yüklendi Gibi Gözüküyor Ama Yüklenmiyor Supersuyu Hiç Açmışyor bot Mangeri Acincada Şu Hatayı Veriyor. >>> Root Permission required<<< Hatası Alıyorum

.
  6. infilexible
        Like  

.

User deleted

Merhabalar, anlatılanlara göre telefonumu önce rootlayıp sonra Avustralya denen room a yükselttim.
    Cihazı ne zaman açsam siyah ekrandaki beyaz yazılı yere (üç tuşla açılan yere) giriyor.
    Kapatıyorum, sonra 3 tuşa basıp normal power seçeneğine tıklayıp açabiliyorum.
    Bu hatayı nasıl gideririm.

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

önce rootlayıp sonra au rom ? sizin cihaz xt910 ! buradaki root aracı xt912 için, verizon telefona au rom kurulmuyor. :)

.
  8. fberen
        Like  

.

User deleted

verizon jb yüklü şuanda ve burdaki ki root atmaya çalışıyorum. bmm de yükledim fakat cid yedeği alamıyorum nedendir? acaba root olmadımı ?

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

cihaz xt912mi

.
  10. fberen
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 5/7/2013, 19:12) 
    cihaz xt912mi

xt910 ama şuan 98,72,16,Xt912.Verizon.en.US gözüküyor versiyon

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

bu rom xt910da yüklüyse zaten rootludur ve zaten bu romu yüklerken bootmenu manager kuruluydu tekrar niye kurmaya calistinki? normal olarak bmm ye gir cid yedegi al.

.
  12. uaafa
        Like  

.

User deleted

Bende forumda yeniyim,Xt-912 sahibiyim.

Paylaşım için çok teşekkürler :)

.
  13. mfcsy
        Like  

.

User deleted

au4.1.2 root etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

.
  14. doktor42
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751

QUOTE (mfcsy @ 22/10/2013, 10:10) 
    au4.1.2 root etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

.
  15. mfcsy
        Like  

.

User deleted

dediğiniz şekilde root attım.şimdi jb4.2.2 veya 4.3 yüklemek istiyorum hangisini tavsiye edersiniz.zahmet olmazsa nasıl yüklendiğini anlatırsanız adım adım sevinirim.

.
106 replies since 28/1/2013, 15:58   5458 views
  Share  
.