[XT910/XT912] Verizon JB ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. mfcsy
        Like  

.

User deleted

muhtemelen olabilir.meraklı olduğumdan heryeri karıştırdım.bu çözülemezmi ne yapmak gerekir.

.
  2. doktor42
        Like  

.

User deleted

Eğer cid.img diye bir yedek aldıysan o zaman çok basit.....ama eğer yoksa o zamanda muhtemelen çok zor ama yinede şemseddin hocama bi sor varsa bi çözümü o söyler...
    QUOTE (mfcsy @ 26/10/2013, 11:47) 
    muhtemelen olabilir.meraklı olduğumdan heryeri karıştırdım.bu çözülemezmi ne yapmak gerekir.

.
  3. mfcsy
        Like  

.

User deleted

4.1.2 Retail UK rsd ile kurdum .sadece bp tools kısmımdan açılıyor.ama bunun dili ingilizce.ben ing bilmiyorum.tekrar 4.2.2 yüklemek istiyorum ama bir türlü root atamadım.medya cihazı seçemeğini bulamıyorum.buna hangi programla root atabilirim.ve nasıl atabilirim.bmm çalıştıramıyorum root yetkisi istiyor.

Edited by mfcsy - 27/10/2013, 11:58

.
  4. doktor42
        Like  

.

User deleted

Rootu yine daha önceki gibi rootmaster denilen çin icadı ile atabilirsin.....medya cihazı ile ilgisi yok sadece setup....geliştirici seçeneklerinden usb debbugging i aç ve programı çalıştır.....o root eder ama tekrar açılırken yine bp tools tan açacan sonra bmm indirebilirsin.....türkçe olarakta dsea 1.25 kurabilirsin...4.1.2.au üzerine kurulu üzerinde fazla oynama yapılmamış orijinal türkçe bir rom....yalnız bu rom açılırken 2 adet ana ekran geliyor biri düz diğeri circle clock widget li ana ekran....clock widgetli biraz telefonu kasıyor......o yüzden düz olanını öneririm......onda gayet güzel çalışıyor.....
    QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 11:23) 
    4.1.2 Retail UK rsd ile kurdum .sadece bp tools kısmımdan açılıyor.ama bunun dili ingilizce.ben ing bilmiyorum.tekrar 4.2.2 yüklemek istiyorum ama bir türlü root atamadım.medya cihazı seçemeğini bulamıyorum.buna hangi programla root atabilirim.ve nasıl atabilirim.bmm çalıştıramıyorum root yetkisi istiyor.

.
  5. mfcsy
        Like  

.

User deleted

çince root programı neredeydi kafam 3 gündür acayip karıştı

.
  6. doktor42
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54952751

QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 14:40) 
    çince root programı neredeydi kafam 3 gündür acayip karıştı

.
  7. mfcsy
        Like  

.

User deleted

virtial box root yaptım bayağı uğraştım.bmm ile 4.2.2 yükleyebilirmiyim.

.
  8. doktor42
        Like  

.

User deleted

Sana gönderdiğim yöntemle root yaparsan sadece tuşa basıyorsun 10 saniyede root yapıyor....neyse eğer rootlama tamamsa bmm yükleyip 4.2.2 yi yükleebilirsin tabiki...
    QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 17:38) 
    virtial box root yaptım bayağı uğraştım.bmm ile 4.2.2 yükleyebilirmiyim.

.
  9. mfcsy
        Like  

.

User deleted

yükledim .telefonu kapatınca reset yapmadan başlamıyor.telefon yeniden başlamıyor. birde usb yığın depo-medya cıhazı seçeneği yok .sorun nedir.birde harici sd karta baktım 2 gün once bir backup dosyası var bu işimize yararmı

.
  10. doktor42
        Like  

.

User deleted

O backup dosyasının içinde cid.img diye bir dosya varsa o zaman çok basit bir şekilde tekrar yüklenir....o dosyayı sakın silme ve sağlam bir yere yedeğini al
    QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 20:04) 
    yükledim .telefonu kapatınca reset yapmadan başlamıyor.telefon yeniden başlamıyor. birde usb yığın depo-medya cıhazı seçeneği yok .sorun nedir.birde harici sd karta baktım 2 gün once bir backup dosyası var bu işimize yararmı

Ha bide usb driverları tekrar bilgisayarına yükle o usb sorunuda çözülür umarım...
    QUOTE (doktor42 @ 27/10/2013, 20:41) 
    O backup dosyasının içinde cid.img diye bir dosya varsa o zaman çok basit bir şekilde tekrar yüklenir....o dosyayı sakın silme ve sağlam bir yere yedeğini al
    QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 20:04) 

.
  11. mfcsy
        Like  

.

User deleted

malesef cid.img diye bir dosya yedeği yok.yoksa bunun çözümü yokmu varsa nedir.servisemi gitmeli.servis garanti dışı yazılım yüklermi.

.
  12. doktor42
        Like  

.

User deleted

cid.img yoksa bunun çözümü maalesef yok....ya servise göndereceksin veya bp tools tan açıp rootlayıp bmm ile kullanacaksın.....servise gönderdinmide servis sana orijinal android 2.3 ile gönderir...
    QUOTE (mfcsy @ 27/10/2013, 22:12) 
    malesef cid.img diye bir dosya yedeği yok.yoksa bunun çözümü yokmu varsa nedir.servisemi gitmeli.servis garanti dışı yazılım yüklermi.

.
  13. mfcsy
        Like  

.

User deleted

bana 2.3 ile gönderdiği 4.0.4 güncellemesini almazmı.veya tekrar rootlayı (cid.img yedeğini alıp)istediğim sürüme yükseltememmi.

.
  14. doktor42
        Like  

.

User deleted

Yapabilirsin hepsini ama tlf garanti dışı olduğu için ücret ile yaparlar...
    QUOTE (mfcsy @ 28/10/2013, 10:25) 
    bana 2.3 ile gönderdiği 4.0.4 güncellemesini almazmı.veya tekrar rootlayı (cid.img yedeğini alıp)istediğim sürüme yükseltememmi.

.
  15. mfcsy
        Like  

.

User deleted

bundan nekadar ücret talep ederler. hiç yaptıranla görüştünüzmü.servis doğramasın beni.

.
106 replies since 28/1/2013, 15:58   5458 views
  Share  
.