[XT912][RAZR/MAXX] Verizon JB Leak ANA KONU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. uaafa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 1/2/2013, 13:45) 
    Forumda hiç XT912 kullanıcısı yok mu ya ? İnsanın paylaşım isteğini yok ediyorsunuz resmen :lol: :D

Selamlar kardeş,bende 912 cilerdenim :)) Yalnız değilsin ! :D

.
  2. gta3
        Like  

.

User deleted

Merhaba Semseddin bey çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var. >XT910 sahibiyim ve bu paylaşımdaki 6.seçeneği yapayım dedim. Hata yaptım ve sonuç itibariyle telefon kilitlendi nasıl düzeltebilirim çok acil.

.
  3. gta3
        Like  

.

User deleted

İnvalid Flash Mode (s) (Boot Failure) hatası aldım hiç bir sçeenek yok ne yapabilirim arkadaşlar lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim.

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

@gta3 jb romun içinden boot_signed dosyasını al , boot.img olarak değiştir sonra fastboot ile bu dosyayı flashla, senin de cihazın jb iken bu romu yüklemeye çalstın bu hatayı aldın.

ya da bu gece 2'yi bekle, benim sahur internet paketim devreye girsin, onu kullanarak nete gireyim ardından TeamViewer programıyla sana bağlanır sorunu hallederiz. bu arada teleonun şarjını bitirme sakın.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (gta3 @ 1/8/2013, 21:26) 
    Merhaba Semseddin bey çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var. >XT910 sahibiyim ve bu paylaşımdaki 6.seçeneği yapayım dedim. Hata yaptım ve sonuç itibariyle telefon kilitlendi nasıl düzeltebilirim çok acil.

Merhaba gta3,

Cihaz çökmeden önce yüklü yazılım sürümüne geri dönüş yapabilirsin. Telefon avrupamı abd mi biraz bilgi verirsen yardımcı olabiliriz. CID partition'ı fastboot ile cihaza tekrar flashlamak için bataryanın dolu olması gerekiyor.

.
  6. Realog
        Like  

.

User deleted

Bunu yüklemek istiyorum fakat link ölü yeniler misiniz lütfen?

.
  7. sedoman34
        Like  

.

User deleted

şemsettin bey elinizde factory kablo olduğunu belirtmişsiniz, kargo ile gönderme ihtimaliniz varmı bu kabloyu, ben Avrupa yakasında kalıyorum.

.
81 replies since 30/1/2013, 15:06   3567 views
  Share  
.