[XT912/XT910 ROM] Eclipse Razr JB v1.1 - Welcome to the Dark!!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Olur tabiki, ilk posttaki anlatım sizin içinde geçerli.

Edited by Semseddin - 26/2/2013, 01:06

.
  2. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

kusura bakmayın bu konularda yeni olduğum ve öğrenmek istediğim için soruyorum. birkaç yerde gördüm farklı romlar farklı kernellere ihtiyaç duyuyormuş. varmı böyle birşey yoksa direk jb tabanlı herhangi bir kernelle çalışırlar mı? birde burda verizon kernel diye belirtmişssiniz acaba china leak teki kernelin adı ne?

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yanlış cevaplamışım, pardon. Bu rom'u çalıştırmak için jb verizon kerneli flashlaman gerektiği ilk postta yazıyor.

.
  4. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/2/2013, 00:08) 
    Yanlış cevaplamışım, pardon. Bu rom'u çalıştırmak için jb verizon kerneli flashlaman gerektiği ilk postta yazıyor.

est. gözünüzden kaçmış heralde. teşekkürler cevap için.

.
  5. meshood
        Like  

.

User deleted

xt912 icin turkce dil destegi olan bir custom rom varmi. varsa paylasim yapabilirmisiniz?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Şu anda Hashcode'un cm10 rom'u ve türevleri var. Henüz kamera, bluetooth, donanım hızlandırma gibi kritik özellikleri çalışmadığı ve deneysel oldukları için paylaşımı yapılmadı fakat yüklemek istiyorsanız, Safestrap kullanarak yükleyebilirsiniz bunları.

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Güncellendi arkadaşlar : ECLİPSE v1.1

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

V1.1 ilk post'a eklendi. :)

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bataryada iyileştirmelerden bahsedenler var. AOSP sevenler kesinlikle denemeli.

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bana iyi gelmedi, WDSEA 1.76 çok çok iyi.

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Eclipse acayip şarj yiyr 1.0 versiyonda, kesinlikle 1.1 denemem gerekiyor o zaman. Şuan Fat-FreeBeandeyim çok akıcı ve şarj iyiymiş.

.
  12. meshood
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar acil yardım. eclipse kurdum sorun yoktu ama orjinal ıcs.ye dönmek için doğrudan https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53600242 buradaki yöntemleri izledim ve tel açılmıyor. bu akşam olursa çok sevinirim. ilk açılıştaki m logosunu geçip ekran siyah kalıyor hiçbişey çıkmıyor. ancak teli bilg.a usb ile bağlayınca motocast indirmesi yapıyor? cihaz xt912

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XT912 cihazını AP Fastboot'da başlatıp aşağıdaki script ile jb partition'ları flashla. Ardından stock recovery'e giriş yap ve 3 wipe ardından Official Jelly Bean OTA rom'u hafıza kartına kopyala, stock recoveryden yükle.

.
  14. meshood
        Like  

.

User deleted

hocam scripti indirdim ancak açınca devam etmek için bir tuşa basın diyor basıyorum kapanıyor

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İkinizde bu rom'u ilk posttaki anlatımlara uyarak kurabilirsiniz.

.
68 replies since 20/2/2013, 11:03   2602 views
  Share  
.