[ROM][XT910][RAZR/MAXX] Verizon Official JB OTA

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brockk
        Like  

.

User deleted

beyler rsd lite ile ap fast boota girdim ancak cihazı tanımıyor? ne yapmam gerek

.
  2. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 10/3/2013, 14:51) 
    QUOTE (El Fuego @ 10/3/2013, 15:50) 
    tekrar flaşladım rom ve kerneli, ama yine hata verdi. bakalım, olmazsa geri döner, sil baştan yapacağız. işlemler için de ''good, good :)'' yapmıştı oysa :)

Sorunsuz problemsiz çalışıyor bende, batarya performansı çok iyi. 14 saatte %­70.

senin telefon razr maxx dı değil mi? birde kullanan arkadaşlar telefon görüntülerini paylaşırlarsa sevinirim.

.
  3. El Fuego
        Like  

.

User deleted

avusturalya ics romunu indirip, rsd ile flaşladım. reboot yaptı fakat yine hata verdi.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (El Fuego @ 10/3/2013, 15:55) 
    dosya uzantısı adı ''img.img'' olmuş, kabul etmiyor

img.img olmayacakko boot.img yapicaksin abi

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (oguzpasa @ 10/3/2013, 16:43) 
    QUOTE (Mert Dogan @ 10/3/2013, 14:51) 
    Sorunsuz problemsiz çalışıyor bende, batarya performansı çok iyi. 14 saatte %­70.

senin telefon razr maxx dı değil mi? birde kullanan arkadaşlar telefon görüntülerini paylaşırlarsa sevinirim.

Evet maxx.

Brockk, Motorola Usb Driverlarını indirmelisin.

.
  6. El Fuego
        Like  

.

User deleted

flaş işlemi bitti, cihaz çalışmıyorç usb sesi geliyor fakat cihazın ekranında hata mesajları verdikten sonra kapanıyor. anlamadım gitti!

.
  7. brockk
        Like  

.

User deleted

driverler yüklü. fastboot modunda kabloyu taktığımda driver tanınamadı sesi veriyor. boot menu manager ile ics flashlasam ne olur?

.
  8. El Fuego
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 10/3/2013, 16:48) 
    QUOTE (El Fuego @ 10/3/2013, 15:55) 
    dosya uzantısı adı ''img.img'' olmuş, kabul etmiyor

img.img olmayacakko boot.img yapicaksin abi

ben değiştirmedim ki, kendiliğinden değişmiş. backup cid dosyasını da bulamadım zaten onun üzerinen birkaç işlem daha yaptım, olmadı. cihaz açılmadığı iöçin resd ile austuralia romunu yapıştırayım dedim, normal gibiydi, sonra kapandı. m logosu geliyor ve kapatıyor. şimdi tüm driver ları kaldırıp, tekrar deneyeceğim bootloader a girebilsem :)

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (brockk @ 10/3/2013, 16:55) 
    driverler yüklü. fastboot modunda kabloyu taktığımda driver tanınamadı sesi veriyor. boot menu manager ile ics flashlasam ne olur?

İcs bootmenuden flashlanmaz. Başka bir bilgisayarda dene. Ya da her şeyi sil baştan yükle. USB Driverları, RSD Lite 6.1.4 ve Orj İCS Dosyası gerekli.

Birazdan ekran görüntülerini ekleyeceğim.

.
  10. El Fuego
        Like  

.

User deleted

ben 5.7 den flaşladım. acaba orada mı hata yaptım?

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ondan olacağını zannetmiyorum. Ben size kendi yükleme yöntemimi anlatıyım. Önce wipeları yaptım, cid sildim, linkteki kerneli indirmeden önce farklı bi jb kerneli flashladım. Verizon kernel diye biliyodum değilmiş. ROMu yükledim telefon açıldı fakat sadece acil aramalar açılıyordu ekran gelmiyordu. Sonra linkteki verizon kernel indirip flashladım wipe cache dedim, gayet sağlıklı açıldı.

.
  12. El Fuego
        Like  

.

User deleted

benim cihaz hiç açılmıyor. brick olduğunu sanmıyorum ama sorun oluştığu kesin. bootloader a girişte

customer ıd error, contact bealer ve error tcpmp gibi ibrşeyler yazıyor ve anında kapanıyor.

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bootmenu manager açılıyorsa restore cidden halledebilirsin. Açılmıyorsa fastboottan cid komutu vererek yükleyebilirsin.

.
  14. El Fuego
        Like  

.

User deleted

oralara girmeden kapanıyor. 5 saniyelik bir olay bile değil

bilgisayara bağlandığımda bağlantı sesi çıkıyor fakat şimdi şarja taktım şarj olmuyor.

Edited by El Fuego - 10/3/2013, 17:23

.
  15. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

O zaman fastboot seçeneği kalıyor.

.
241 replies since 9/3/2013, 20:11   8144 views
  Share  
.