[ROM][XT910][RAZR/MAXX] Verizon Official JB OTA

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

sağolasın birazdan yükleyeceğim

.
  2. El Fuego
        Like  

.

User deleted

sağolsun mert in sayesinde cihazı en azından komple kapatabildik. başka bigisayar olmadığı için deneyemiyorum ancak cihazın ekranının hala faal olması brick olmadığının kanıtı. acemice ve aceleyle yapılan hatalar böyle can sıkabiliyor. android den çok fazla uzak kaldım ve ilgisiz durdum. wm e ayırdığım zamanın %25 ini ayırsak bu kadar basit hatalar karşısında zorlanmazdık. sağlık olsun. Allah büyüktür, yarın hallolur bir şekilde.

.
  3. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu rusça neki bu romda ingilizce değilmiydi bu :S birde china daki perde bildirim kısayolları yok sanki :(

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Rusçamı

.
  5. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

evet üstad google felan rusça yada benzeri bir dil sistem ingilizce tabiki

bu google un dilini değiştirme şansımız varmı en azından yes no diyebileceğimiz ingilizce olsa yeter

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hangi google rusça yahu? Google Search mı? Bende ingilizce. :)

.
  7. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

şuan bir şeyler yaptım ingilizce oldu ama ne yaptığımı bende bilmiyorum :) birde swype etkinleştiremedim ama rom müthiş akıcı ekran felan ben burdayım diyor

.
  8. french press
        Like  

.

User deleted

romu kurmak istiyorum uygulamalarımın yedeğini nasıl alacağım ?

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 10/3/2013, 20:08) 
    arkadaşlar ilk mesajda tüm wipeleri yapın denmiş buna batery wipe dahilmi? ayrıca bu batery wipe ne işe yarar*

Mesela ayarlardan bataryaya girdiğinde kaç gün veya saat yazıyorsa, wipe battery stats yaparsan oradaki yazıyı sıfırlar..

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

battery wipe bataryanin cihaza yazdigi .txt dosyasini sifirlar. boylece istatistikleri silmis olursunuz. her romdan sonrs degilde, artik tamam degistirmeyecegim dediginiz romlari kurmadan once yapin.

QUOTE (french press @ 10/3/2013, 21:21) 

safestrap yada bmm ile backup bolumune gel sadece datayi sec backupla. romu ve kerneli flashla cihazi ac sonra rootla ve bmm yada saestrap hangisi ile backup aldiysan kur yeniden recoveryden restore diyeceksin

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu anlatıma rağmen cihazı çökertmek büyük başarı.

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar peki play store ve faceyi türkçe yapabiliyormuyuz? play storede türkçe yorumları göremiyoruz

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Cihaz dili ingilizce olduğu için ingilizce yorumları gösteriyor. Hayır facebookta Türkçe olmaz.

.
  14. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

beyler wireless da bir gelişme var mı?

.
  15. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 10/3/2013, 20:43) 
    battery wipe bataryanin cihaza yazdigi .txt dosyasini sifirlar. boylece istatistikleri silmis olursunuz. her romdan sonrs degilde, artik tamam degistirmeyecegim dediginiz romlari kurmadan once yapin.

QUOTE (french press @ 10/3/2013, 21:21) 

safestrap yada bmm ile backup bolumune gel sadece datayi sec backupla. romu ve kerneli flashla cihazi ac sonra rootla ve bmm yada saestrap hangisi ile backup aldiysan kur yeniden recoveryden restore diyeceksin

Sağolun. Son bir soru.. Rom ve kernel dosyasını telefon hafızasına mı atacağım yoksa hafıza kartına mı ? (hafıza kartım yok )

.
241 replies since 9/3/2013, 20:11   8144 views
  Share  
.