[ROM][XT910][RAZR/MAXX] Verizon Official JB OTA

« Older   Newer »

Share  
.
  1. mahseer898
        Like  

.

User deleted

çin leak tan geçmeye değer mi arkadaşlar ?

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Çin leak yazilimi bu rom'un tirnagi olamaz hem o hala leak bu official. Bence avrupa official cikana kadsr kullanilmasi gerekn tek rom budur. Stabil ve hizli, yilbasindaki jb verizon leake gore. Ayrica yine ona gore daha farkli kernel var. Kamerasi acayip net cekiyor foto ornekleri diger xt912 konusunda atmistim

.
  3. french press
        Like  

.

User deleted

rom ve kerneli hafıza kartına mı atacağım yoksa tel hafızasına mı ?

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

farketmez

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Çin JB'den buna geçmek sıkıntılı, çin'de kullandığımız radio rom bunda sorun yapıyor. ICS asya'nın radio rom'u kurdum düzelsin diye ama yine yemedi. IMEI kayboldu, kaç kere denedim ama imei yerine getiremedim. Şahsen benim makineye yaramadı bu. Farklı bir dosya var, hiç ellenmemiş olanı, rusça falan olmayan, orjinali. Akşama onu denerim artık.

.
  6. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 11/3/2013, 12:43) 
    Çin JB'den buna geçmek sıkıntılı, çin'de kullandığımız radio rom bunda sorun yapıyor. ICS asya'nın radio rom'u kurdum düzelsin diye ama yine yemedi. IMEI kayboldu, kaç kere denedim ama imei yerine getiremedim. Şahsen benim makineye yaramadı bu. Farklı bir dosya var, hiç ellenmemiş olanı, rusça falan olmayan, orjinali. Akşama onu denerim artık.

radio rom derken baseband i kastediyorsan eğer mert in d-wiz jbx rom da paylaştığı basebandlerden bp_U04.10.03p.img adlı olanında sıkıntı çıkmıyor. ben şu an onla kullanıyorum

.
  7. mahseer898
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 11/3/2013, 06:28) 
    Çin leak yazilimi bu rom'un tirnagi olamaz hem o hala leak bu official. Bence avrupa official cikana kadsr kullanilmasi gerekn tek rom budur. Stabil ve hizli, yilbasindaki jb verizon leake gore. Ayrica yine ona gore daha farkli kernel var. Kamerasi acayip net cekiyor foto ornekleri diger xt912 konusunda atmistim

teşekkürler hocam cevabınız için. peki bildirim çubugundaki kısayollar var mı bu romda da ?

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

mahseer898 , maalesef yok. Çin Leak kullanıyordum çok alışmıştım bende.

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar sinan abiyle az önce konuştum, imei sorununu düzeltmiş bazen motorolada baseband değişikliklerinde olabilecek şeymiş, bunu da öğrendiğim iyi oldu :) yani bir sorun yok romda yada kernelde, benim razrda bu romla 1-2 saat fark var sevindim şahsen :)
    iyi akşamlar..

.
  10. LSTEcho
        Like  

.

User deleted

bende romu kuramadim bootmenu maneger takiliyor basebandtanmi kaynakli

.
  11. french press
        Like  

.

User deleted

Tam kurmaya niyetlenmiştim olası sıkıntıları gördüm şimdi gene vazgeçtim :D

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar, benim cihazda oluşan imei kaybolmasının bu rom ile alakası yok. ;) Razr'da radio rom değişikliğinden sonra oluşabilecek normal bir durum. Eğer cihaz radio rom + system kombinasyonunu sevmezse imei kaybolabilir, daha önce de karşılaşmıştım GB'den ICS'ye geçişte. Önemi yok, denemek isteyenler çekinmeden denesin. Nihayetinde imei eski radio rom'u vurunca yerine geliyor.

.
  13. mahseer898
        Like  

.

User deleted

sırf bildirim çubugu yüzünden geçmiyorum desem ayıp etmiş olur muyum :))

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Power Toggles yüklersin. Oldu bitti.

.
  15. sanalhh
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar üç gündür bu romu kullanıyorum. Cihaz daha stabil. Olumlu yorumlara katılıyorum. Ancak ben de şöyle bir sorun var. Cihazı gece kapalı bir şekilde şarja takıyorum. Sabah cihazı şarjdan alıp açtığımda bazı programların kısayolu var fakat yüklenmedi hatası alıyorum. Bazılarının da kısayolları değişmiş (yeşil android resmi ve com.xxx olarak adı değişmiş) Kurulu programların hepsi google play'den yüklü. Bilinmeyen kaynaktan yüklü hiçbir program telefonumda kurulu değil. Sizce bu sorun bu ROM'dan mı kaynaklanıyor. Daha önce China Leak kuruluydu, onda böyle bir soruna rastlamadım. Bu ROM'a ICS'ye döndükten sonra geçtim.

.
241 replies since 9/3/2013, 20:11   8144 views
  Share  
.