XT910 Jelly Bean 4.1.2 OTA, 982.124.14.XT910.Vodafone.en.EU !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. El Fuego
        Like  

.

User deleted

vodafone almanya rom unu indiriyorum, yedek kalsın mahiyetinde. ilk önce Türkçe olmamasını pek önemsememiştim ama o kdar dil içinde bizim dilimizin olmamayışını hakaret olarak düşünmeye başladım. böyle yavşaklık olmaz. ülkemizi adam yerine koymayıp güncelleme vermeyeceksin, 3-5 gavur ülkeye vereceksin, onun da içine Türkçe koymayacaksın. güncelleme verilen ülkeler Türklerin en yoğun yaşadığı ülkeler üstelik. böyle ahmaklık olur mu?

.
  2. ErgN
        Like  

.

User deleted

Bende çin sızma jb'ye geri dönüyorum...

.
  3. zupper
        Like  

.

User deleted

yeri değil ama bi şey sormam lazım. root yapınca garanti cep şubeye girmiyor. Bunu bir çözümü varmı. Rootlu olarak cep bankı kullanamazmıyız

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

tuhaf ben sürekli kullanırım işcep i ama hiç sorunla karşılaşmadım rootlu yada rootsuz

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

@emirsaltuk

Bootmenu ile yüklediysen bootmenu manager'a gir, advanced options içinde install root'a tıkla. Cihazı yeniden başlatıp marketten superuser, supersu yada farklı bir root yönetici programı indir. Root hazır.

@caniiir,

Cihazına güncelleme gelecektir. Bekleyebilirsen bekle yada beklemeden yükle, tercih senin.

@sercosrc,

Merhaba foruma hoşgeldin. Türkiye için resmi jb çıkmayacak. Türkçe içeren rom henüz yok, şu anda Blur_Version.672.180.41.XT910.Retail.en.EU.zip indiriyorum, belki onda vardır, bakacağım.

.
  6. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Sinan advance options değilde system keeper altındaymış diğer arkadaşlar için bilgi mahiyetinde söylüyorum

.
  7. sercosrc
        Like  

.

User deleted

xt910 için umutlar tükendi herhalde, eğer kesin jb türkçe rom bulamazsak orjinalliği bozmamak adına, türkçe olan ics mi englishe çevirip ordan ingilizce jb çeksek yapabilirmiyiz acaba? yada jb ye geçmeye değer mi? yoksa olduğumuz yerde kalalım mı?

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Türkçe olan İCS'yi ingilizceye çekmek nedir? İCS ile JellyBean arasındaki fark forumda video olarak mevcut, bakıp değerlendirebilirsin.

.
  9. sercosrc
        Like  

.

User deleted

orjinalliği bozmamak adına ics yi farklı yerden olarak göstermek geliyor aklıma ama var mı bununla ilgili bi çalışma henüz araştırıyorum, örneğin tr den alınmış ürünün İngiltere yada almanya olarak gösterilmesi :S saçma ama olabilitesi yüksek gibi geliyo.

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Olur mu öyle şey, XT910 olan her razr'a bütün ROM'lar atılabilir.

Ayrıca Atrix HD'de Türkçe 2 tane Jelly Bean var, hiç beklemezdim. :)

.
  11. El Fuego
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sercosrc @ 17/3/2013, 17:22) 
    orjinalliği bozmamak adına ics yi farklı yerden olarak göstermek geliyor aklıma ama var mı bununla ilgili bi çalışma henüz araştırıyorum, örneğin tr den alınmış ürünün İngiltere yada almanya olarak gösterilmesi :S saçma ama olabilitesi yüksek gibi geliyo.

cihaza mesela ingiltere romu yükleyip, ota güncellemesi ile jb yi edinmekten bahsediyorsunuz. doğru mu anladım?

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (El Fuego @ 17/3/2013, 19:28) 
    QUOTE (sercosrc @ 17/3/2013, 17:22) 

cihaza mesela ingiltere romu yükleyip, ota güncellemesi ile jb yi edinmekten bahsediyorsunuz. doğru mu anladım?

gerçekten bunu bende merak ettim şimdi?

.
  13. El Fuego
        Like  

.

User deleted

rootsuz olması lazım cihazın mutlaka. eğer öyle birşey varsa uygulanabilir. htc de seri numaralarına göre güncelleme geliçyordu. öyle ki 2 ay önce jb alıp da, hala bekleyen kişiler de var dünyada. eğer moto da aynı mantıkla işi yürütecekse güncelleme alacak ülkenin stock romunu yapıştırıp beklemeye geçmesi lazım. dün akşam almanya ics i yükledim, baktım, birşey yok tekrar eu retail e geri döndüm. elbette bir veri değildir bu.

.
  14. sercosrc
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 17/3/2013, 19:34) 
    QUOTE (El Fuego @ 17/3/2013, 19:28) 

gerçekten bunu bende merak ettim şimdi?

aynen bundan bahsediyorum.

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kendim için değil, kedim için hiç değil, sizin için Türkçe istiyorum. Zaten china jb'yi bırakıp avrupa jb'ye geçmek akıl karı değil. Bu akşam çok daha temiz bir China JB konusu açacağım. Fırsatını bulursam sizlere video bile çekmeyi düşünüyorum. Motorola'nın alavereleriyle uğraşmaktan yoruldum arkadaş, motorola çin takımı keşke avrupa içinde yazılım yapsaydı.

.
115 replies since 13/3/2013, 14:31   7740 views
  Share  
.