[ROM]ShenDu Yeling v2

Benden tavsiye rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ottomann
        Like  

.

User deleted

gaaps ı kurmayı bilmiyorum :) daha doğrusu bu işte acemiyim. sadece motorola atrix'i fastboot yapıp, zip'li doyayı secip kuruyorum. bu arada wipe data chace falan yapıyorum. bu işte başka detaylar var mı yardımcı olur musunuz? gapps dosyasını nerden bulabilirim? nasıl kurulur? bir arkadaş yardımcı olabilir mi? ya da bu işten iyi anlayan birisi bana msn adresini verirse ordan daha rahat sorabilirim?

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ottomann @ 20/3/2013, 07:09) 
    gaaps ı kurmayı bilmiyorum :) daha doğrusu bu işte acemiyim. sadece motorola atrix'i fastboot yapıp, zip'li doyayı secip kuruyorum. bu arada wipe data chace falan yapıyorum. bu işte başka detaylar var mı yardımcı olur musunuz? gapps dosyasını nerden bulabilirim? nasıl kurulur? bir arkadaş yardımcı olabilir mi? ya da bu işten iyi anlayan birisi bana msn adresini verirse ordan daha rahat sorabilirim?

Recoveryden wipelerden sonra rom dosyasini flashla..bitince gapps dosyasinida pesinden flashla tamamdr...
    http://ge.tt/84vdN0M/v/5

.
  3. ottomann
        Like  

.

User deleted

gapps kurmayı bilmiyorum . acemiyim. yardımcı olur musunuz?

.
  4. remy_
        Like  

.

User deleted

kuracak bişey yok.. romdan sonra reboot etmeden direk onuda rom gibi flashlayın...

.
  5. ottomann
        Like  

.

User deleted

sayfada indirme linki çıkmadı

.
  6. remy_
        Like  

.

User deleted

mavi yazıyla download yazan yere tıkla..

.
  7. ottomann
        Like  

.

User deleted

tıklamaya fırsat kalmadan kayboluyor, bir dener misiniz siz de

hah tamam hallettim. iniyor

remy çok teşekkürler. dediğin şekilde boş bir zamanımda sistemi yeniden kuracağım.

ben bir de şöyle sorun yaşıyorum. aynı sd kart içinde değişik romlar yükledim. bunları tek tek kurup deniyorum hangisi güzel diye. fakat, bazen farklı romu seçtiğim halde, daha önceki yüklediğim rom yüklü çıkıyor, ya da bazen aynı rom değişik temalı özellikli falan çıkıyor. wipe data chace falan da yapıyorum oysa ki. bunun sebebi ne olabilir?

.
  8. proton252
        Like  

.

User deleted

Bu romu sevdim :) Cm7 temaları kurulabiliyor tabi theme-chooser ve themes-provider paketlerini kurmak lazım.
    Üstüne transparan cm7 temaları ile çok güzel oluyor. Kendi launcher'i ile transparan olmuyor ama hatırlatayım. mokee launcher, legacy launcher gibi harici bir launcher kurmak lazım.

screenshot

.
  9. remy_
        Like  

.

User deleted

jennifer aniston :worthy.gif:

.
  10. sanaldi
        Like  

.

User deleted

hotspot ın çalışmadığı romlardan. O yüzden kalıcı olamadı bende.

.
  11. ottomann
        Like  

.

User deleted

jyanogenMod version 10-2012 1117-unofficial -eprinter -olympus (android 4.1.2) kurdum.

klavye hatası veriyor? (Unfortunately, Android keyboard) AOSP has stopped.) hatası veriyor?

nasıl giderebilirim?

.
  12. proton252
        Like  

.

User deleted

V3 sürümü de yayımlanmış ama indiremedim. Radio rom linki sağlam asıl rom yok piyasada.
    http://bbs.angeeks.com/thread-2111809-1-1.html

.
  13. saykili
        Like  

.

User deleted

Değişik bi arayüz gibi düşünülebilir belki ancak bir süre sonra reset atmaya başlayınca ömrü kısa oldu bende :bash.gif:

.
  14. blttalas
        Like  

.

User deleted

Birde yan çevirip durum çubuğunun sağındaki menüyü açınca force close veriyor :S

.
  15.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    orayı ben ekranı düz tutup açıyorum o zaman bir sorun çıkartmıyor :D

.
56 replies since 18/3/2013, 22:48   1574 views
  Share  
.