[ROM]ShenDu Yeling v2

Benden tavsiye rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emre.a
        Like  

.

User deleted

sürümü ne 2.3 mü

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (emre.a @ 27/3/2013, 13:45) 
    sürümü ne 2.3 mü

ROM'un ilk fotoğrafında da yazdığı gibi 2.3.7 :)

.
  3. mistakey
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sanaldi @ 21/3/2013, 08:50) 
    hotspot ın çalışmadığı romlardan. O yüzden kalıcı olamadı bende.

hocam hotspot'ın çalıştığı rom'lar hangileri peki bilgin var mı? ben bir tanesinde çalıştırmıştım ama hatırlamıyorum hangisi. CM 10 neutrino 2.91'de çalışmıyor. bu romda da denedim dediğin gibi çalışmadı. 2024 ve 2028 hatası veriyor.

.
  4. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mistakey @ 29/3/2013, 20:40) 
    QUOTE (sanaldi @ 21/3/2013, 08:50) 
    hotspot ın çalışmadığı romlardan. O yüzden kalıcı olamadı bende.

hocam hotspot'ın çalıştığı rom'lar hangileri peki bilgin var mı? ben bir tanesinde çalıştırmıştım ama hatırlamıyorum hangisi. CM 10 neutrino 2.91'de çalışmıyor. bu romda da denedim dediğin gibi çalışmadı. 2024 ve 2028 hatası veriyor.

hocam laytveyt diye bi rom var onda, miui, joyos bunlarda hotspot çalışmıyor. Att tabanlı romlarda da sıkıntı var. Gerisinde hotspot çalışıyor. neutrino cm 7 tabanlı. Cm tabanlı romlarda sıkıntı yok. miui tabanlılarda sıkıntı var. Ama ben şu an mokee (miui tabanlı) kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok.

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:03) 
    hocam laytveyt diye bi rom var onda, miui, joyos bunlarda hotspot çalışmıyor. Att tabanlı romlarda da sıkıntı var. Gerisinde hotspot çalışıyor. neutrino cm 7 tabanlı. Cm tabanlı romlarda sıkıntı yok. miui tabanlılarda sıkıntı var. Ama ben şu an mokee (miui tabanlı) kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok.

Mokee MIUI tabanlı değil sanırım çünkü MIUI tabanlı ROMlarda parmak izi çalışmaz. Mokee'de çalışıyor. Mokee'yi hangi kernelle Kulanıyorsun?

.
  6. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 29/3/2013, 21:12) 
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:03) 

Mokee MIUI tabanlı değil sanırım çünkü MIUI tabanlı ROMlarda parmak izi çalışmaz. Mokee'de çalışıyor. Mokee'yi hangi kernelle Kulanıyorsun?

arayuzu miui gibi olunca oyle sandım ben açıkcası tam olarak bilmiyorum. ayrıca kernel kurmadım. kendi kerneliyle kullanıyorum. şarjda bi sıkıntı olsaydı mrom kernelini kuracaktım ama zaten çok iyi gidiyor şarjı.

.
  7.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:17) 
    arayuzu miui gibi olunca oyle sandım ben açıkcası tam olarak bilmiyorum. ayrıca kernel kurmadım. kendi kerneliyle kullanıyorum. şarjda bi sıkıntı olsaydı mrom kernelini kuracaktım ama zaten çok iyi gidiyor şarjı.

Performansı nasıl kernelinin? Kilitlenme, donma var mı? oynadığın ağır oyun var mı onlardan örnek verebilir misin?

.
  8. sanaldi
        Like  

.

User deleted

yok pek oyun meraklısı değilim açıkcası. neutrino gibi seri degil ama neurinodan sonra bunu kullanınca stock roma geçmiş gibi oldum. Benim için romda en onemli şey telefonun bekleme süresi ve battery drain olayının olmaması. Atrix in oyun preformansının romdan roma çok fazla değişiklik gosterecegini düşünmüyorum.

.
  9. manager79
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 21:03) 
    QUOTE (mistakey @ 29/3/2013, 20:40) 

MokeeOS Cm7 tabanlıdır.

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:24) 
    yok pek oyun meraklısı değilim açıkcası. neutrino gibi seri degil ama neurinodan sonra bunu kullanınca stock roma geçmiş gibi oldum. Benim için romda en onemli şey telefonun bekleme süresi ve battery drain olayının olmaması. Atrix in oyun preformansının romdan roma çok fazla değişiklik gosterecegini düşünmüyorum.

Hem de ne değişmek! :) İki oyun söyleyeyim eğer internetle ilgili sıkıntın yoksa deneyip yorumlarını aktarırsan memnun olurum. Vector Temple Run 2

.
  11. sanaldi
        Like  

.

User deleted

temple run 2 nin apk sı vardı bende şimdi kurdum denedim. Gayet akıcı takılma yok. Vector ü de birkaç gun sora kotam yenilenince deneyeyim :)

.
  12.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:39) 
    temple run 2 nin apk sı vardı bende şimdi kurdum denedim. Gayet akıcı takılma yok. Vector ü de birkaç gun sora kotam yenilenince deneyeyim :)

Tamamdır. Ben Mokee'nin arayüzünü çok beğeniyorum da üzerindeki kernelle performansını görmek gerek. TR 2'de grafik ayarları Better mı Best mi?

.
  13. sanaldi
        Like  

.

User deleted

Ha bu arada benim kullandığım MokeeOS -v1.10.436 değil 462 olanı. Xperia launcheriyla geliyor. Ben mx launcher ı kurdum. 3.1 kernel yazılana kadar bunla devam :)

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:44) 
    Ha bu arada benim kullandığım MokeeOS -v1.10.436 değil 462 olanı. Xperia launcheriyla geliyor. Ben mx launcher ı kurdum. 3.1 kernel yazılana kadar bunla devam :)

462 mi? Onun linki xda konusunda yok linki, link verebilir misin?

.
  15. sanaldi
        Like  

.

User deleted

betterdaymış best yapıp tekrar denedim. Yine bi sıkıntı yok

Vermiştim de başlıgı yanlış yazmışım. Hatta niye tekrar tekrar aynı konuyu açıyorsun diye eleştiri almıştım :))

.
56 replies since 18/3/2013, 22:48   1574 views
  Share  
.