[ROM]ShenDu Yeling v2

Benden tavsiye rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:49) 
    betterdaymış best yapıp tekrar denedim. Yine bi sıkıntı yok

Vermiştim de başlıgı yanlış yazmışım. Hatta niye tekrar tekrar aynı konuyu açıyorsun diye eleştiri almıştım :))

Başlığı yanlış yazarsan eleştiririz hocam her gördüğümüzü acaba doğru mu diye indirmiyoruz ki :) Başlığa güvenimiz sonsuz ;)

.
  2. sanaldi
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54024561

Burda verdiğim link 462 ye ait

başlığı xda dan kopyalamıştım değiştirmeyi unutmuşum :)

.
  3. manager79
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 29/3/2013, 21:46) 
    QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 22:44) 
    Ha bu arada benim kullandığım MokeeOS -v1.10.436 değil 462 olanı. Xperia launcheriyla geliyor. Ben mx launcher ı kurdum. 3.1 kernel yazılana kadar bunla devam :)

462 mi? Onun linki xda konusunda yok linki, link verebilir misin?

http://forum.xda-developers.com/showthread...1802306&page=30 30 sayfada 462 için link vermişler

http://www.mirrorupload.net/file/1GMNAZ4G/...ix-462-1217.zip

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Teşekkürler @sanaldi @manager79

.
  5. mistakey
        Like  

.

User deleted

yani arkadaşlar kısaca hotspot için Cm7 tabanlı bir rom'mu gerekiyor, konuşmalarınızdan bunu çıkardım :)

.
  6. sanaldi
        Like  

.

User deleted

blur ve cm7 tabanlıysa sorunsuz hotspot yapabilirsin.

.
  7. mistakey
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sanaldi @ 29/3/2013, 23:46) 
    blur ve cm7 tabanlıysa sorunsuz hotspot yapabilirsin.

offf hocam ben çok çok yanlış gelmişim ya, ne güldüm kendime. siz ilk hotspot dediğinizde benim kafa Hotspot Shield programına gitti :bash.gif: bir süredir çalışmıyor bu program, başka rom'larda deniyorum sürekli, sizin konuşmanıza da o yüzden atladım hemen :lol: sürekli kapanıyor program, vpn bağlantısı kesildi hatası veriyor. daha önce çalıştığı için rom kaynaklıdır diye düşündüm bende.

.
  8. proton252
        Like  

.

User deleted

@sanaldi bende bir kaç gündür mokee 436 kullanıyorum ve gayet memnunum. ota güncelleme göstermiyor bu arada. Diğer konuda da hiç dikkat etmemiştim 462 olduğuna :D

cm7+lewaos tabanlı rom ama çok emek verilmiş belli.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ek: mokee 462 modlanmış versiyon sadece android klavye bile yok içinde. Latinime.apk bulup yüklemek lazım. Ara tuşu tuş kilidi olarak ayarlanmış basılı tutulduğunda kapama seçenekleri çıkıyor.
    Sonuç olarak 436 sürüme geri döndüm.

Edited by proton252 - 30/3/2013, 20:29

.
  9. mistakey
        Like  

.

User deleted

QUOTE (proton252 @ 30/3/2013, 17:30) 
    @sanaldi bende bir kaç gündür mokee 436 kullanıyorum ve gayet memnunum. ota güncelleme göstermiyor bu arada. Diğer konuda da hiç dikkat etmemiştim 462 olduğuna :D

Ek: mokee 462 modlanmış versiyon sadece android klavye bile yok içinde. Latinime.apk bulup yüklemek lazım. Ara tuşu tuş kilidi olarak ayarlanmış basılı tutulduğunda kapama seçenekleri çıkıyor.

hocam türkçe'ye çevirdin mi bu rom'u peki? ben söylenen programı yükledim ama çok az bir kısmı türkçe oldu.

.
  10. proton252
        Like  

.

User deleted

@mistakey MokeeOs kullanacaksanız ing. razı olacaksınız. 412 sürümü bile çok az Türkçe oluyor.
    Morelocale programı ile sonradan kurduğunuz programların desteği varsa Türkçe kullanabilirsiniz.

.
  11. mistakey
        Like  

.

User deleted

QUOTE (proton252 @ 30/3/2013, 23:02) 
    @mistakey MokeeOs kullanacaksanız ing. razı olacaksınız. 412 sürümü bile çok az Türkçe oluyor.
    Morelocale programı ile sonradan kurduğunuz programların desteği varsa Türkçe kullanabilirsiniz.

anladım hocam teşekkür ederim bilgi için.

.
  12. sanaldi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (proton252 @ 30/3/2013, 17:30) 

ben ilk 412 yükledim ama cok begenmeme ragmen battery drain problemi oldugundan başka roma geçmiştim. 462 de bu problemide çözmüşler. Dediğin gibi baya emek verilmiş kendine has bi işletim sistemi olmuş hakikaten

.
56 replies since 18/3/2013, 22:48   1574 views
  Share  
.