4.1.2 Orjinal TÜRKÇE XT910 ( bmm ile yüklenir )

982.124.14.XT910.Retail.en.Au

« Older   Newer »

Share  
.
  1. french press
        Like  

.

User deleted

Bu romda istemediğim uygulamaları titanium backup ile mi sileceğim? çok gereksiz şeyler var... Silmenenin herhangi bir zararı olur mu ?

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

fark etmez jb tabanlı olsun yeter kiprit_ :)

.
  3. metinardicli
        Like  

.

User deleted

YARDIM LÜTFEN...

jb den icsye dönerken rsdlite ile orjinal ics romu flashladım. telefon kırmızı M logosunda takılı kalıyor.

<serran> adlı kullanıcıya da benzer sorun olmuş ve yapmış ama ben yapamadım.

elimde cid yedeğim var. fastboot ile flashlarken <waiting for device> uyarısı alıyorum.

.
  4. malibo
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar forum.xda-developers.com da artur bu sabah 07:30 bugların giderildiği yeni bir rom yayınlamış. uçuş modundaki , wifi deki ve kişi listesi ile alakalı sorunların çözüldüğü bildirilmiş bilginize.
    Arkdaşlar link vermek istediğim de sürekli not a valid url hatası alıyorum bunun sebebi nedir.Yeni romun linkini paylaşmak istedim ama malesef.

.
  5. damn2u
        Like  

.

User deleted

Şimdi söyleyeceklerim bu rom'un paylaşılmasını, yapımını sağlayan Osinte, Arthur ve Sinan için değil Motorola bünyesinde çalışıp rom'u yayınlayan kişiler için, öncelikle bunu belirtmem lazım arkadaşların yanlış anlamaması için. :)

* Nedendir bilinmez, ekranı super amoled olan bir model olmasına rağmen rehberi bembeyaz yapmışlar şarjımız daha çabuk tükensin diye. Sanki harici Contacts/Dialer uygulamasını sisteme gömmüşler gibi.
    * AOKP rom'a Motoblur launcher gömüp piyasaya sürmüşler gibi şimdiye kadar kullandığım tüm JB custom romlarda ki ekran ışığı açılır kapanırken ışıkta titreme olayı yaşanıyor.
    * Rehber ayarlarında İçe/Dışa aktarma menüsünde sim kartla ilgili ayarlar yokken bu sabah düzeldiğini fark ettim, çok garip.
    * Wifi çekim gücü maalesef ICS'e göre düşük.

Bazı sorunlar rom'un başka telefondan alınan bir yansıma olduğu için olabilir fakat Motorola yazılım mühendislerinin bu rom için özensiz davrandığı bir gerçek. JB China Retail sürüm sızıntı olmasına rağmen bu rom'dan daha stabil şu an için.

.
  6. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var bu yayınlanan orjinal almanya romuna dil ekleme olayı yokmudur. sadece orjinal üstüne dil eklense hiç bir sorun olmadan kullanbiliriz. tabiki bu söylediklerim benim kişisel fikrim elbetteki bu konulardan anlamadığımdan boş konuşuyor olabilirim sonuçta geliştiriciler ve bu işi bilenler bir şeyler yapıyor ellerine sağlık ama dediğim gibi sadece dil eklenebilse orjinal rom üstüne ics dönüşü felan düşünmeden direk basacam flashı

.
  7. zupervisor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (damn2u @ 22/3/2013, 10:23) 
    Şimdi söyleyeceklerim bu rom'un paylaşılmasını, yapımını sağlayan Osinte, Arthur ve Sinan için değil Motorola bünyesinde çalışıp rom'u yayınlayan kişiler için, öncelikle bunu belirtmem lazım arkadaşların yanlış anlamaması için. :)

* Nedendir bilinmez, ekranı super amoled olan bir model olmasına rağmen rehberi bembeyaz yapmışlar şarjımız daha çabuk tükensin diye. Sanki harici Contacts/Dialer uygulamasını sisteme gömmüşler gibi.
    * AOKP rom'a Motoblur launcher gömüp piyasaya sürmüşler gibi şimdiye kadar kullandığım tüm JB custom romlarda ki ekran ışığı açılır kapanırken ışıkta titreme olayı yaşanıyor.
    * Rehber ayarlarında İçe/Dışa aktarma menüsünde sim kartla ilgili ayarlar yokken bu sabah düzeldiğini fark ettim, çok garip.
    * Wifi çekim gücü maalesef ICS'e göre düşük.

Bazı sorunlar rom'un başka telefondan alınan bir yansıma olduğu için olabilir fakat Motorola yazılım mühendislerinin bu rom için özensiz davrandığı bir gerçek. JB China Retail sürüm sızıntı olmasına rağmen bu rom'dan daha stabil şu an için.

çin sürümü için cid silmeye gerek var mı kardeş, ayrıca batarya performansı nasıl?

.
  8. damn2u
        Like  

.

User deleted

QUOTE (zupervisor @ 22/3/2013, 10:37) 
    çin sürümü için cid silmeye gerek var mı kardeş, ayrıca batarya performansı nasıl?

Biraz araştırma yapın forumda çok zor değil. Altta ki konuda her şey detaylıca anlatılıyor, farklı konuları ilgili konuda konuşup, sorup cevaplayın, bu konuyu amacından saptırmayın lütfen.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53583494

.
  9. metinardicli
        Like  

.

User deleted

QUOTE (metinardicli @ 22/3/2013, 09:58) 
    YARDIM LÜTFEN...

jb den icsye dönerken rsdlite ile orjinal ics romu flashladım. telefon kırmızı M logosunda takılı kalıyor.

elimde cid yedeğim var. fastboot ile flashlarken <waiting for device> uyarısı alıyorum.

arkadaşlar bir şekilde bu uyarıyı atladım ve cidi flashladım.

ancak yine telefon kırmızı M logosunda takılı kalıyor. :bash.gif:

Yardım

.
  10. metinardicli
        Like  

.

User deleted

QUOTE (metinardicli @ 22/3/2013, 11:00) 
    QUOTE (metinardicli @ 22/3/2013, 09:58) 
    YARDIM LÜTFEN...

arkadaşlar bir şekilde bu uyarıyı atladım ve cidi flashladım.

ancak yine telefon kırmızı M logosunda takılı kalıyor. :bash.gif:

Yardım

Cihazıma recoveryden ulaştım ve factory reset yaparak açabildim. ICSye geri döndüm... :worthy.gif:

.
  11. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

Sorunların düzeltildiği yeni rom yayınlanmış. Şimdi onu yüklüyorum.

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Bu rom custom rom gbi olmus .ben kurdum bt fixini yukledktn snra surekli android yeni gnllemeye gecyr dye basliyor. Bnu nasl cozerm. Her acilista ayni. Nasl yaptysam butun wipeleri. Format system cache otekileride yaptm telefonu komple temzledm ne olacaksa olsn dedm orjnl ics ye geri dondm. Smdi ustteki olayi yeni romu kurarak nasl halledeblrm

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Verizon JB'den çok memnunum. :)

.
  14. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 22/3/2013, 13:32) 
    Verizon JB'den çok memnunum. :)

Bu romdan verizona geçebilir miyim ? cid silmeden yüklemiştim

.
  15. sellyoursins
        Like  

.

User deleted

Şu an bunu, daha öncesinde de ChinaLeak'i kullananlar bir yorum/kıyaslama yapabilir mi? Malum OTA update'ler, çeşitli rom'lar vb. derken kafam baya karıştı ChinaLeak'den de baya memnunum açıkçası, kararsız kaldım. :D

.
226 replies since 21/3/2013, 13:22   20854 views
  Share  
.