4.1.2 Orjinal TÜRKÇE XT910 ( bmm ile yüklenir )

982.124.14.XT910.Retail.en.Au

« Older   Newer »

Share  
.
  1. metinardicli
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 21/3/2013, 18:16) 
    Müjde bluetooth'un çalışması için gerekli fix gönderildi artur tarafından
    buyurun indirin ; http://dl.xda-developers.com/attachdl/a0e4...uetooth_fxi.zip

Açıklaması bu ; Temporary solution for Bluetooth fix before upload update. Flash in recovery

hocam dosyada sorun var. linki yenilermisiniz?

.
  2. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2200409 bt linki bu yanılmıyorsam

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Trabzonlu daha hicbirsey bilmeden okumadan herseyi 5 dk'da yapayim olsun bitsin istiyorsun. Son zamanlarda forum kalabaligi yapanlardan tek farkin sesin cikiyor, gerisi bos. Hepinize ayri tariflerde bulunacak zamanda takatda yok burada

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 21/3/2013, 18:41) 
    QUOTE (zupervisor @ 21/3/2013, 16:14) 
    arkadaşlar bluetooth çalışmıyor bilginize, osinte kardeş sen de bluetooth ne alemde?

Ben CID silmeden yükledim. artur avrupa bölgesinde iseniz gerek yok ayrıca ics ye dönüş de yapılabilir demişti.

İngiltere romu yüklersek cid silmeye gerek yokmu yani

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 21/3/2013, 18:16) 
    Müjde bluetooth'un çalışması için gerekli fix gönderildi artur tarafından
    buyurun indirin ; http://dl.xda-developers.com/attachdl/a0e4...uetooth_fxi.zip

Açıklaması bu ; Temporary solution for Bluetooth fix before upload update. Flash in recovery

link yok :( 410 gone diyor

ben upload ettim, https://hotfile.com/dl/199259330/59f4244/B...th_fxi.zip.html

fakat neden öyle dediki yeni birsey mi yüklicek

.
  5. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

sinanı kızdırmayalım bize daha çok lazım :thumb_yello.gif:

.
  6. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 21/3/2013, 18:45) 
    Trabzonlu daha hicbirsey bilmeden okumadan herseyi 5 dk'da yapayim olsun bitsin istiyorsun. Son zamanlarda forum kalabaligi yapanlardan tek farkin sesin cikiyor, gerisi bos. Hepinize ayri tariflerde bulunacak zamanda takatda yok burada

kafamızda soru işaretleri kalıyor eminim ki sadece ben değilimdir. herseyi iyice anlayıp işe koyulmak istiyor insan

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kardesim kimse size birsey sormayin demiyor. Daha rom nedir bilmiyorken cid silmeden ve rom'un orjinalligini sorgulamana ve a harfi ogrenmeden z harfine bakiyorsunuz. Sadece sana degil sozum, once okuyun anlamadiginiz yerde sorun.

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. Arkadaşlar bence biraz daha sabırlı olmalısınız , motorola güncellemeyi aylar sonra ve ya hiç göndermeyecekti.

.
  9. damn2u
        Like  

.

User deleted

Bluetooth fix için yetkililerden açıklama ve yükleme anlatımı bekliyoruz. :) Sanırım onlarda ilk önce deneyip sonra anlatım yapıyorlar bir problem oluşmaması için. ;)

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

BT fix dosyasını aynı rom'u flashladığınız gibi Install zip içerisinden seçip flashlayabilirsiniz.

.
  11. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar az önce verdiğim linkteki Bluetooth fix dosyasını yükledim şimdi Bluetooth çalışıyor ama arthur xda daki konusunda silmiş linki acaba bir sorunmu varki?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bluetooth sorunu çözülmüş rom ilk post'a eklendi.

.
  13. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

sinan ben denemek için ingiltere ics üzerine bu romu cid silmeden yükledim şuan cihaz çalışıyor ama bir zararı yada dezavantajı olurmu?

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Herhangi bir zararı yada avantajı olmaz, bmm cid silmenin tüm devavantajlarını kaldırıyor. Bu rom'un kullandığı kernel bizim cid ile uyumlu olduğundan silmek gerekmiyor doğrudur fakat cid silenler istediği bölgenin kernel'ini flashlayabilirler malum. Türkçe jb diye herkes heves etti yükledi bakalım kaç kişi 982.124.14 kullanmaya devam edecek :)

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

Çok şanslısınız, XT912'de Cyanogen harici Türkçe görmek imkansız ki zaten Cyanogen stabil çalışmıyor. :(

.
226 replies since 21/3/2013, 13:22   20853 views
  Share  
.