4.1.2 Orjinal TÜRKÇE XT910 ( bmm ile yüklenir )

982.124.14.XT910.Retail.en.Au

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kerimsagol
        Like  

.

User deleted

Öncelikle emegi geçen herkese teşekkür ederim. 1 haftalık xt910 sahibiyim konuyu dikkatlice okusamda hala olayın nasıl yapıldıgını anlayamadım. Şöle videolu bi anlatım koyarsanız acemi kullanıcılar için baya iyi olacaktır.

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 21/3/2013, 21:19) 
    Uçak moduna aldığında cihaz hot-reboot yapıyor. Sizde durum nasıl ?

hocam,
    bence çıkan problemlerin ilk olarak osinte de toplanması lazım gibime geliyor,
    nede olsa ondaki tam orjinal rom bundan eminiz en azından.

.
  3. french press
        Like  

.

User deleted

Romu cid silmeden başarılı bir şekilde yükledim
    Yapımda ve anlatımda emeği geçen herkese teşekkürler

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Problemleri rapor edin ki çözülebilsin. Burada yüklediğiniz şey orjinal yazılımın kendisi değil yansıması. %100 çalışmasını beklemek hata olur. Çözülmeyecek bir hatası yok rom'un. Artur hızlı bir geliştirici, sorunu çözüp, düzeltiyor.

.
  5. french press
        Like  

.

User deleted

wi-fi da çok kopmalar yaşıyorum aynı sorunu yaşayan var mı ?

.
  6. LSTEcho
        Like  

.

User deleted

Bu romda anladigim kadariyla cid silmeye gerek yok degil mi? Suanda epsilon v5 kullaniyorum
    Orijinal ics e donup hemen deneyecegim

.
  7. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

Ellerinize, kollarınıza, gönüllerinize sağlık. Hepinize çok teşekkür ediyorum. osinte, arthur, Şemseddin.
    Romda sorun çıkmadı pek bende şuanlık. Ne wifi'da ne uçak modunda ne de bluetoothda.

.
  8. serran
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar şimdiden zamanınızı aldığım için kusura bakmayın. Durum şu rsd lite ile 4.0.4 ics ye dönüş yaptıktan sonra customer id error yazısı ile logo sonrası tel açılmıyor. 'Ses kapama + power tusuna basili tut 10 sn. Sonra cid yedegini ap fastboot uzerinden flashla' önerisi yapmıştınız denedim hatta cmd komutla açmaya çalıştım fakat hiçbir şekilde boot mode menüsüne ulaşamıyorum ki cid geri yükleyebileyim. Bu konuda öneride bulunacak varsa memnun olurum.

.
  9. metinardicli
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 21/3/2013, 21:19) 
    Uçak moduna aldığında cihaz hot-reboot yapıyor. Sizde durum nasıl ?

evet hocam hot-reboot yapıyor.
    diğer sorun ise kişiler. kişilerdeki telefon numaralarını telefona senkron edemiyorum. cihazı açınca uyarı veriyor ancak senkronize et! tuşu yok. :bash.gif:

bu ciddi bir problem.

.
  10. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serran @ 21/3/2013, 22:20) 
    Arkadaşlar şimdiden zamanınızı aldığım için kusura bakmayın. Durum şu rsd lite ile 4.0.4 ics ye dönüş yaptıktan sonra customer id error yazısı ile logo sonrası tel açılmıyor. 'Ses kapama + power tusuna basili tut 10 sn. Sonra cid yedegini ap fastboot uzerinden flashla' önerisi yapmıştınız denedim hatta cmd komutla açmaya çalıştım fakat hiçbir şekilde boot mode menüsüne ulaşamıyorum ki cid geri yükleyebileyim. Bu konuda öneride bulunacak varsa memnun olurum.

Hocam şu konudaki adımları yaparak cidi yükleyebilmiştim ben.
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53855516

.
  11. serokutay
        Like  

.

User deleted

wodafone.eu jb room kullanıyordum sistem 2 olarak hiç bir şey silmeden cid ve kernel direk kurdum wipe işlemlerini yaparak tabiki . hiç bir sorun yok şu an
    emeği geçen hrkeze çok teşekkurler. fakat wifi bu romla alakalı degil ama çekim gücü çok düşük. razr en kötü yanı bu bunu arttırmanın bir yolunu bilen varsa çok minnettar olurum. :))

.
  12. french press
        Like  

.

User deleted

Bir de tüm Wipe'ları yapmama rağmen telefon hafızasında eski dosyalarım duruyor. oyun apk'leri, önceden oluşturulmuş klasörler vs vs... normal bir şey mi ?

.
  13. damn2u
        Like  

.

User deleted

Uçak modunda bende de hot reboot yapıyor maalesef. Daha çok kurcalayın arkadaşlar rom'un her yönünü, hatalar çıkar ise Sinan arkadaşımız direkt iletsin Arthur'a.

.
  14. metinardicli
        Like  

.

User deleted

QUOTE (damn2u @ 21/3/2013, 22:54) 
    Uçak modunda bende de hot reboot yapıyor maalesef. Daha çok kurcalayın arkadaşlar rom'un her yönünü, hatalar çıkar ise Sinan arkadaşımız direkt iletsin Arthur'a.

hocam sim karttaki numaraları cihaza senkron edemiyorum. sende durum nedir?

.
  15. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (french press @ 21/3/2013, 22:37) 
    Bir de tüm Wipe'ları yapmama rağmen telefon hafızasında eski dosyalarım duruyor. oyun apk'leri, önceden oluşturulmuş klasörler vs vs... normal bir şey mi ?

Aynen hocam bende de öyle. Ben her wipe attığımda dahili hafızadaki her şey kalırdı yine öyle oldu. Benim bildiğim silinmiyor dosyalar.
    Bu arada çekim gücü zayıf wifi'ın. Düzelecektir inşallah.

.
226 replies since 21/3/2013, 13:22   20853 views
  Share  
.