4.1.2 Orjinal TÜRKÇE XT910 ( bmm ile yüklenir )

982.124.14.XT910.Retail.en.Au

« Older   Newer »

Share  
.
  1. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Sercan Ç. @ 21/3/2013, 23:08) 
    QUOTE (french press @ 21/3/2013, 22:37) 
    Bir de tüm Wipe'ları yapmama rağmen telefon hafızasında eski dosyalarım duruyor. oyun apk'leri, önceden oluşturulmuş klasörler vs vs... normal bir şey mi ?

Aynen hocam bende de öyle. Ben her wipe attığımda dahili hafızadaki her şey kalırdı yine öyle oldu. Benim bildiğim silinmiyor dosyalar.
    Bu arada çekim gücü zayıf wifi'ın. Düzelecektir inşallah.

Hmm anladım normal bir şeyse sorun yok o zaman.. ben ilk defa rom kurdum o yüzden sormak istedim :)

wi fi evet sıkıntılı

.
  2. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (french press @ 21/3/2013, 23:16) 
    QUOTE (Sercan Ç. @ 21/3/2013, 23:08) 
    Aynen hocam bende de öyle. Ben her wipe attığımda dahili hafızadaki her şey kalırdı yine öyle oldu. Benim bildiğim silinmiyor dosyalar.
    Bu arada çekim gücü zayıf wifi'ın. Düzelecektir inşallah.

Hmm anladım normal bir şeyse sorun yok o zaman.. ben ilk defa rom kurdum o yüzden sormak istedim :)

wi fi evet sıkıntılı

Cihaz açılırken direk açılmıyor bende. Yazılar falan iniyor, telefon hazırlanıyor diyor öyle açılıyor. Sizde de öyle mi acaba.
    Bu arada benim de 2. rom kuruşum herhalde. AU ics yüklemiştim öncesinde. :D

.
  3. damn2u
        Like  

.

User deleted

QUOTE (metinardicli @ 21/3/2013, 22:55) 
    hocam sim karttaki numaraları cihaza senkron edemiyorum. sende durum nedir?

Rehberimi gmail yedeğimden alıyorum sürekli ve sim kartımda asla rehber yedeği tutmam. Yalnız ayarlara baktığımda sim kart bölümünden telefon hafızasına aktarma yok ne yazık ki. Sanırım Sinan arkadaşımız bunu da rom geliştiricisine iletti. Umarız tüm sorunlar en kısa sürede çözülecektir. Şimdilik sadece bluetooth için rom'u yenilemeyi düşünmüyorum, sonuçta yakın zamanda bir düzenleme daha gelecek gibi gözüküyor.

.
  4. serran
        Like  

.

User deleted

Sercan sen yapmışsın defalarca denememe rağmen boot mode menü bir türlü gelmiyor sen nasıl başardın yoksa servise vereceğim telefonu. Ya da benimki farklı bir durum.

.
  5. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serran @ 21/3/2013, 23:52) 
    Sercan sen yapmışsın defalarca denememe rağmen boot mode menü bir türlü gelmiyor sen nasıl başardın yoksa servise vereceğim telefonu. Ya da benimki farklı bir durum.

Ses azaltma+güç tuşuna basılı tutuyordum. Biraz bekliyorum. Yeşilimsi bir ışık yanıp sönüyor. Tam o zaman ses azaltma+arttırma+güç tuşuna basılı tutuyorum menü geliyor.

.
  6. serran
        Like  

.

User deleted

Hepsi oluyor da en sonunda fastboot flash cid cid.img da hata veriyor çaresi kalmadı heralde artık yardımın için teşekkürler.

.
  7. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serran @ 22/3/2013, 00:35) 
    Hepsi oluyor da en sonunda fastboot flash cid cid.img da hata veriyor çaresi kalmadı heralde artık yardımın için teşekkürler.

Kendi cid dosyanın adını cid olarak değiştirmeyi unutmadın değil mi?

.
  8. serran
        Like  

.

User deleted

cid_0006B95C-000600CC.img bu dosya ismini mi diyorsun?

.
  9. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serran @ 22/3/2013, 00:53) 
    cid_0006B95C-000600CC.img bu dosya ismini mi diyorsun?

Evet. Bunun adını cid yap. Yani cid.img olacak.

.
  10. serran
        Like  

.

User deleted

Sercan çok sağol yardımın sayesinde hallettim beni büyük bir dertten kurtardın.

.
  11. Sercan Ç.
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serran @ 22/3/2013, 01:14) 
    Sercan çok sağol yardımın sayesinde hallettim beni büyük bir dertten kurtardın.

Önemli değil. Rica ederim. Asıl forum sağolsun. Bende forum sayesinde hallettim.

.
  12. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (damn2u @ 21/3/2013, 23:43) 
    QUOTE (metinardicli @ 21/3/2013, 22:55) 
    hocam sim karttaki numaraları cihaza senkron edemiyorum. sende durum nedir?

Rehberimi gmail yedeğimden alıyorum sürekli ve sim kartımda asla rehber yedeği tutmam. Yalnız ayarlara baktığımda sim kart bölümünden telefon hafızasına aktarma yok ne yazık ki. Sanırım Sinan arkadaşımız bunu da rom geliştiricisine iletti. Umarız tüm sorunlar en kısa sürede çözülecektir. Şimdilik sadece bluetooth için rom'u yenilemeyi düşünmüyorum, sonuçta yakın zamanda bir düzenleme daha gelecek gibi gözüküyor.

Hocam kişiler kısmında ayarlar sekmesinde var sim karttan içe aktar diye seçenek
    Telefon rehberi ile hiç bir sorunu yok romun

.
  13. akdemir
        Like  

.

User deleted

Uçak modunda aynen söylediğiniz oluyor sinan. Ayrıca wriless te bi önceki İngilizce jb ye göre bariz gerileme var. Son olarak kupkuru bi rom olmuş ics den farkı yok gibi görünüyor ana ekranlarda tabi..

.
  14. border force
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar diğer vodafone jb konusunda da ricada bulunmuştum geri dönüş olmadı bari bu romda yardım edin. /system/app içinden sadece SystemUI.apk'sını bir yere upload edip bana verebilecek var mı?

.
  15. french press
        Like  

.

User deleted

QUOTE (akdemir @ 22/3/2013, 07:21) 
    Uçak modunda aynen söylediğiniz oluyor sinan. Ayrıca wriless te bi önceki İngilizce jb ye göre bariz gerileme var. Son olarak kupkuru bi rom olmuş ics den farkı yok gibi görünüyor ana ekranlarda tabi..

Evet ya sanki ics kullanıyor gibiyim çok az görsel değişiklik var, Diğer romlar daha mı güzel görünüyordu ?

.
226 replies since 21/3/2013, 13:22   20853 views
  Share  
.