"PASAPORT " KAYIT KALKSIN DESTEK VERIN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. <ErKaN>
        Like  

.

User deleted

Konu up arkadaşlar :D

.
  2. diego12345
        Like  

.

User deleted

ne zaman cözume kavusacak bu konu telefonsuz yasıyorum vallahı...

.
  3. El Fuego
        Like  

.

User deleted

birşey çıkmaz. evet, eskiden daha militan ruhluydum ama artık takmıyorum. telefonum kapanırsa gayet uygun bir fiyata satmayı planlıyorum. 600 dolarlık ayfon 2000 liradan fazla ve su gibi satılıyor. akbilsiz vapur 3 lira, su 0.75 lira; daha sayayım mı?

delik, kraterden misliyle büyük!

bana ne ya!

.
  4. <ErKaN>
        Like  

.

User deleted

QUOTE (El Fuego @ 16/4/2013, 22:13) 
    birşey çıkmaz. evet, eskiden daha militan ruhluydum ama artık takmıyorum. telefonum kapanırsa gayet uygun bir fiyata satmayı planlıyorum. 600 dolarlık ayfon 2000 liradan fazla ve su gibi satılıyor. akbilsiz vapur 3 lira, su 0.75 lira; daha sayayım mı?

delik, kraterden misliyle büyük!

bana ne ya!

Aslında SENDE HAKLISIN hocam.Saygı duyuyorum görüşüne.

Fakat bildiğin gibi dün sesimizi duyurmadık çorabımız gitti , bugün ayakkabı , yarın pantolondan olmayalım diye yazıyoruz zaten..Sonunda KIÇIMIZ AÇIKTA KALMASIN HOCAM.. :no.gif:

.
  5. <ErKaN>
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar size edindiğim bilgileri yazayım..

Başvuru Tarihi : 19.04.2013 Başvuru Sayısı : 375469

:thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif:

DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER...

.
  6. diego12345
        Like  

.

User deleted

varmı bı gelısme hocam 1 aydır telefonsuzum....

.
  7. jazz44
        Like  

.

User deleted

Bende mailimi attım.Gerçekten büyük bir sorun.İnş en kısa zamanda bi sistem düzelir.

.
  8. Peslek
        Like  

.

User deleted

Bende yolladım fakat bir değişiklik olacağını sanmıyorum bence yolladıklarımıza bile bakılmıyordur . ve 41000 olmuş mesaj sayısı ..

.
  9. <ErKaN>
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlara herkese teşekkürler,eşrafımdan edindiğim bilgiye göre HAZİRAN ayında GEÇİCİ AF gelebilir miş...2008 yılında ki gibi,kısa bir süre af gelecek.Küçük bir ceza yatırılacak.Ve kayıt işi artık sadece e-devlet üzerinden yapılacak bana gelen bilgiye göre.

Hadi bakalım hayırlısı.

.
  10. faxcon
        Like  

.

User deleted

bu ne demek hocam afla kayıtsız telefona kayıt atcaz pasaporta gerek kalmayacakmı?

.
  11. orcunt7
        Like  

.

User deleted

QUOTE (faxcon @ 6/5/2013, 20:10) 
    bu ne demek hocam afla kayıtsız telefona kayıt atcaz pasaporta gerek kalmayacakmı?

+1?

.
  12. El Fuego
        Like  

.

User deleted

bu gece itibariyla maxx kapandı. çekmeceden emektar V3 ü çıkardım, güzelce sildim, sim kartımı taktım, alarmı ayarladım. gözünü seveyim be! şu vatsepp ve mail de olsaydı, yeterdi :B):

.
  13. El Fuego
        Like  

.

User deleted

vergi dairesine haraç yatırma işinden haber yok mu? ödeyelim ceremesini de, kullanalaım şunları.

ayıptır, günahtır! muz cumhuriyetlerinde yok böyle saçmasapan şeyler. gidip de feyşın veya görgüsüz telefonu mu aldık lan? yıllar sonra şarj sorununu ortadan kaldırdık, akp nin çarpık uygulamaları yüzünden ceza çekiyoruz!

fiyatı da 600 e çektim. kendi ilanımın başlığını değiştiremiyorum.

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Ben değiştireyim hemen abi, linkini ve isteğini DM'ime yollarsan ilgilenirim :)

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

Af gelirse iyi olur, 2008de ki af da Maxon kapaklı küçücük telefonu kayıt yapmıştı babam. Hatta kontrol edince bilmem ne kanun sayılı kayıt ettirilen cihaz yazıyor :D Acaba bu af tekrardan geçici kayıtlarımı açacak yoksa babamın yaptırdığı gibi 5 TL + Af ile pasaporta gerek duymadanmı olacak?

.
38 replies since 27/3/2013, 15:01   599 views
  Share  
.