[ROM] 4.1.2 BlueAndroid V01-Blue Theme Concept

Gece Mavisi.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kocpatates
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (tvm45 @ 30/5/2013, 22:19) 
    sadece boot menü managerden önce wipeları yap flash zipden romu kur tekrar wipeları yap rebootla
    güncel versiyonu kullanmanı tavsiye ederim

bir de flashladıktan sonra wipe yapmamızın amacı nedir ?

.
  2. tvm45
        Like  

.

User deleted

hatta aynı geliştirici pacman v1 yayınlamış onu denedim az önce Türkçe menüsü vs de vardı ama benim pek hoşuma gitmedi tekrar
    DSEA0588 v1.25en e geri döndüm kişiye göre değişmekle birlikte en güzeli bence bu.

QUOTE (kocpatates @ 30/5/2013, 22:24) 
    QUOTE (tvm45 @ 30/5/2013, 22:19) 
    sadece boot menü managerden önce wipeları yap flash zipden romu kur tekrar wipeları yap rebootla
    güncel versiyonu kullanmanı tavsiye ederim

temiz kurulum için geliştricide yazmış zaten forumda
    •please, after install wipe cache & dalvik-cache again !

.
  3. kocpatates
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (tvm45 @ 30/5/2013, 22:30) 
    hatta aynı geliştirici pacman v1 yayınlamış onu denedim az önce Türkçe menüsü vs de vardı ama benim pek hoşuma gitmedi tekrar
    DSEA0588 v1.25en e geri döndüm kişiye göre değişmekle birlikte en güzeli bence bu.

CITAZIONE (kocpatates @ 30/5/2013, 22:24) 

temiz kurulum için geliştricide yazmış zaten forumda
    •please, after install wipe cache & dalvik-cache again !

o zaman yanlış anlamadıysam

-önceki romu slot 1 e kurmuştum yine slot 1 den wipeları yapıyorum
    -romu flashlıyorum
    -flashlama bittikten sonra yine wipe ları yapıp reboot yapıyorum

.
  4. tvm45
        Like  

.

User deleted

evet

.
  5. kocpatates
        Like  

.

User deleted

romu kullanmaya başladım 3 gün oldu en stabil rom bu fakat bugün telefonu şarj ettiğimde şarj %95 iken full gösteriyor daha şarj etmiyor bununla karşılaşan var mı başka ?

.
  6. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (kocpatates @ 4/6/2013, 12:30) 
    romu kullanmaya başladım 3 gün oldu en stabil rom bu fakat bugün telefonu şarj ettiğimde şarj %95 iken full gösteriyor daha şarj etmiyor bununla karşılaşan var mı başka ?

bir kereye mahsus cihazı kapatıp 15-20 dakika kadar kapalı olarak şarzda bırakıp deneyin.

.
  7. anticor
        Like  

.

User deleted

Batarya nasil sizde kullananlarda yani? Bende biraz daha kisa sure dayaniyor . ne yapabilitim bu konuda? Rom onerilir. Cok iyi. Morelocale ile kismen Tr yapilabiliyor teledon.

.
  8. mahseer898
        Like  

.

User deleted

bildirim çubuğunda kısayollar var mı ? wifi,bt,gps vs ..

hala china leak kullanıyorum yeni Çin rom'u çıkmış ona bile geçmeye üşeniyorum.

ek olarak yeri burası değil ama bileniniz vardır. 2. sisteme 4.2.2 bir rom kurmuştum hoşuma gitmedi bir daha ellemedim neyse geçenlerde pacman diye bir rom gördüm onu deneyim dedim 2. sisteme wipe ları yaptım rom u kurdum çalıştırdım yine hoşuma gitmedi. 1. sisteme geri döndüm. 1. sisteme bir baktım ki 15 e yakın uygulama ve oyun silinmiş. onları tekrar kurdum google play dan felan ama neden böyle oldu sebebi nedir ?

bir ekleme daha ben bu 2. sistemi tamamen kaldırmak istiyorum ne yapabilirim.(eğer böyle her rom kurdugumda 1. sistemden bir şey götürecekse hiç gereği yok.)

.
  9. kiprit_
        Like  

.

User deleted

Versiyon 3 :
    Sony Z Album ;
    Sony Z Movies ;
    Sony Walkman !
    Monocrom QuickStatusBar !
    Home launcher with 25% transparent App Drawer !
    AOKP live wallpapers ( Swag Papers ) !
    Sony Photo slideshow ;
    HALO;
    Sony Unlimited Music ;
    new languages support ! TÜRKÇE DİL DESTEĞİ EKLENMİŞTİR.
    Download Linki 1 : www.androidfilehost.com/?fid=23011596498370855

.
  10. mahseer898
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mahseer898 @ 17/6/2013, 09:35) 

ek olarak yeri burası değil ama bileniniz vardır. 2. sisteme 4.2.2 bir rom kurmuştum hoşuma gitmedi bir daha ellemedim neyse geçenlerde pacman diye bir rom gördüm onu deneyim dedim 2. sisteme wipe ları yaptım rom u kurdum çalıştırdım yine hoşuma gitmedi. 1. sisteme geri döndüm. 1. sisteme bir baktım ki 15 e yakın uygulama ve oyun silinmiş. onları tekrar kurdum google play dan felan ama neden böyle oldu sebebi nedir ?

bir ekleme daha ben bu 2. sistemi tamamen kaldırmak istiyorum ne yapabilirim.(eğer böyle her rom kurdugumda 1. sistemden bir şey götürecekse hiç gereği yok.)

up ??

.
  11. zupper
        Like  

.

User deleted

Bu room yüklenince cihaz sony 'e dönecek donanımsal açıdan herhalde :D Her şey sony. Türkçe dil desteği iyi haber. İyi bir alternatif olabilir. Kullanıcı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

.
  12. kiprit_
        Like  

.

User deleted

QUOTE (mahseer898 @ 21/6/2013, 10:30) 
    QUOTE (mahseer898 @ 17/6/2013, 09:35) 

up ??

Sevgili dostum, ne güzel demişsin china romunu güncellemeye üşeniyorum diye :), böyle olmaz.
    birkaç rom deneyinde foruma biraz katkınız olsun :).

.
  13. brockk
        Like  

.

User deleted

bide ekolayzer ve ses geliştrmeleri sony in clear bass vs destekleeydi süper olacaktı :(

.
  14. anticor
        Like  

.

User deleted

Aynen sonyninekolayzer desteklesseydi çok güzel olacaktı amme velakin yok sanırım. Ben şimdi indiriyorum bakalım nasılmış Türkçe dil desteği inşallah full olandır. akşama yorumlarımı yazarım yeni versiyon hakkında. Bu arada go launcher ex yükledim çok iyi ya. arkaya da yeşil yaprak galaxy s4 ün duvarkağıdını yükledim mükemmel oldu görünüşü :D tavsiye ederim blue android ile birlikte süper oluyor.

.
  15. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

son sürümü kuran arkadaşlar kendi ekran görüntülerini paylaşırsa sevinirim :)

.
84 replies since 23/5/2013, 11:50   2003 views
  Share  
.