MOTOROLA ATRİX GÜNCELLEME

http://www.change.org/tr/kampanyalar/ics-for-atrix

« Older   Newer »

Share  
.
  1. salih
        Like  

.

User deleted

10 Kaldı arkadaşlar motorola bir mail daha gönderdim bana cevap olarak bu sefer şu cevabı göderdi

最近你從我們的線上支援中心要求服務人員的協助。以下是你提出要求的摘要及
    我們的答覆。

如果這個問題的解決沒有令你滿意,你可以在此後的 7 天內重新打開這個問
    題。

謝謝你讓我們為你服務。

為了從我們的支援網站存取您的問題,請按一下以下的連結,或把這個連結貼到
    您的網頁瀏覽器中。
    https://motorola-global-chn.custhelp.com/a...l/i_id/31457591

主旨
    ---------------------------------------------------------------
    Motorola Atrix MB860 update turkey

討論執行緒
    ---------------------------------------------------------------
    答覆 藉電郵(mh408) - 2013/08/17 01:48 下午
    Our Ref. No.: 130816-010116

Dear Motorola Customer,

"Thank you for your email dated 16/08/2013. Regarding your inquiry about ME860, we would like to provide you with the following advice and feedback.
    "

We are regret to inform you that Andriod 4.0 version should through the Hong Kong service center to update.

We do not support online to update and not support to send to the service center update as well.

And if in the warranty should carry the invoice to the service center to update.

If out of warranty , a licensed HongKong product we will charge HK$208 for update, and not a licensed product produt will hk$388 to update.

Should you have any further inquiry, please do not hesitate to contact our Motorola Customer Hotline and our Customer Services Officer is delighted to serve you. To speed up the handling process, please provide us with the above Ref. ID No. when you make further inquiry.

Thanks for your inquiry and we are looking forward to serving you again.

Motorola Customer Hotline
    Hotline: (852) 25063888
    Opening hours: Mon-Fri 9:00-18:00
    Sat,Sun and Public Holidays: Close

______________________________________________________________________________________

自動答覆 - 2013/08/16 04:49 下午
    Thank you for contacting Motorola. Your email has been received and is being forwarded to the appropriate group for review and response.

客戶 依據 Web 表格 (00 salih) - 2013/08/16 02:58 下午
    We started a petition to update the Motorola Atrix MB860. already collected 2,448 signatures. motorola-tech giants such as turkey would give an update to the Motorola Atrix MB860. otherwise, I think it ends up in the market motorola turkey. want to update. petition our link: www.change.org/tr/kampanyalar/motor...update-my-phone

BUDA GOOGLE ÇEVİRİDEKİ KARŞILIĞI

Motorola Değerli müşterimiz,

"16/08/2013 tarihli e-posta için teşekkür ederiz. ME860 hakkında soruşturma ile ilgili olarak, aşağıdaki tavsiye ve geribildirim size sunmak istiyorum.
    "
    Biz Andriod 4.0 sürümü Hong Kong servis merkezi üzerinden güncelleme gerektiğini sizi bilgilendirmek için pişman edilir.

Biz güncellemek için çevrimiçi desteklemez ve aynı zamanda servis merkezine güncelleme göndermek için desteklemez.

Ve garanti eğer güncellemek için servis merkezine fatura taşımalıdır.

Garanti kapsamı dışında, lisanslı HongKong ürün biz güncelleştirme $ 208 için HK talep edecektir, ve bir lisanslı ürün produt hk 388 $ güncellemek olacaktır.

Başka bir soruşturma varsa, bizim Motorola Müşteri Hattı ve Müşteri Hizmetleri Görevlisi size hizmet etmek için memnuniyet duymaktadır temasa geçmekte tereddüt etmeyiniz.Işleme sürecini hızlandırmak için, yukarıdaki Ref bize lütfen. Daha fazla soruşturma yapmak Kimlik No.

Soruşturma ve biz için teşekkürler tekrar hizmet arıyoruz.

Motorola Müşteri Hattı
    Hattı: (852) 25063888
    Çalışma saatleri: Pazartesi-Cuma 9:00-18:00
    Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri: Kapat

______________________________________________________________________________________

自动 答覆 - 2013/8/16 4:49 下午
    Motorola için teşekkür ederiz. E-posta alındı ​​ve inceleme ve cevap için uygun gruba gönderiliyor.

.
  2. sukabi
        Like  

.

User deleted

Bu kampanyayı imzala
    ve 2.511 destekçiye katıl
    2.489 DAHA GEREKİYOR

bu ne demek şimdi

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sukabi @ 21/8/2013, 15:46) 
    Bu kampanyayı imzala
    ve 2.511 destekçiye katıl
    2.489 DAHA GEREKİYOR

bu ne demek şimdi

dalga geçiyorlar sizle resmen

.
  4. Mayor37
        Like  

.

User deleted

benim anlamadığım sadece 2.511 kişiyle olurmu sanıyosunuz ve bu çok eskiden acılmıs imza 1 yıl olacak yakında 2.511 kişi için adam jb yayınlamaz bence uğrasmayın ve 2.511 kişin cogu bence 2 3 kere imza atmıştır

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

en iyisi yapacğınız telefonu satın ve güncelleme desteği olan telefon alın, benim şuan gözüm general mobile discovery de :D

.
  6. sukabi
        Like  

.

User deleted

sen katılacağına çanak tut onlara trabzonlu
    ülkede herkes her istediği zaman telefonunu değiştiremiyor sanırım farkındasın
    bu durumda ince bir gülümseme ile onların yaptığına dayanarak senin bizle dalga geçtiğini düşündüm bir an umarım yanılmışımdır.
    yapılan eylem müşterisi olduğumuz bir firmaya serzenişlerimizi sunmak ve sizin gibi bizimde firmaya olan güvenimizin sarsıldığını onlara anlatmak...
    bunu bir aracı site ile yapmaya çalışıyoruz
    bunun motorola ile ilgisinin olduğunu düşünmüyorum...
    sadece imza atılan sitenin ilkeleri ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum
    yoksa birlikten kuvvet doğmaz dı......

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

toprağım heralde sen beni yanlış anladın ben niye sizinle dalga geçeyim, demek istedğim bundan sonraki cihazlarınızı satın alırken fiyatı ne olursa olsun, güncelleme desteği sunulan markalardan alırsınız hepsi bu sen işi nerelere çevirdin. Benden bir titreşim motorundan dolayı 400 lira istediler herkesin bir sıkıntısı var durur içerisinde demiş volkan konak(cerrahpaşa)

.
  8. sukabi
        Like  

.

User deleted

tamam yanlış anlaşılma için özür dilerim
    bizide sıktı da bu iş patlayacak yer arıyoruz sanırım
    kusuruma bakma "toprağım"...:)

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

doğru haklısınız benimde huawei ideos x5 (u8800) bir türlü ics güncellemesi gelmemişti deli olmuştuk ey gidi günler :) razr içinde Türkiyeye jelly bean verilmedi kendimiz güncelledik offical olmasına rağmen garanti dışı kaldı cihazlar.

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar nafile iş için kendiniz yormayın...
    adamların sitesinde atrix'in esamesi bile okunmuyor, siz hala guncelleme diyorsunuz...
    dilekçe de toplasanız bir işe yaramaz...

.
  11. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

Bir imza da benden geldi arkadaşlar. Bence bu imza olayını girdiğimiz diğer forumlarda da paylaşalım...

.
  12. GOLGEHAN
        Like  

.

User deleted

bende kullandım imza bakalım ne olcak :(

.
41 replies since 25/7/2013, 08:44   3702 views
  Share  
.