[ROM][GSM]Razr Android 4.1.2 Official MIUI V5

Türkçe Miui V5 Karşınızda.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

yeni kurmuştum romu tekrarmı kurayım biçimlendirdikten sonra :S

.
  2. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emirsaltuk @ 7/8/2013, 02:00) 
    yeni kurmuştum romu tekrarmı kurayım biçimlendirdikten sonra :S

jb romu yeni kurduysan , sadece usb ile bilgisayara takıp telefon hafızasını biçimlendir. yaptığın her adımı da bana özelden yaz bende ona göre ne yapacağını sana söyleyeyim.

.
  3. eddl
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 7/8/2013, 01:00) 
    QUOTE (eddl @ 7/8/2013, 01:57) 
    Trabzonlu bu 3 dosyayı direk telefon hafızasına dimi sd karta degil?

evet telefon hafızasına kopyalayın.

cok soru soruyorum ama emin olmam lazım 4.2.2 yüklüya bende bmm slot 2 ye kursam sorun cıkarmı..4.1.2 ye gecmek için tekrar ugrasmayayım diyorum benim için sıkıntılı işler :D

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

tamam üstadım root yapayım özele geçiyorum

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (eddl @ 7/8/2013, 02:05) 
    QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 7/8/2013, 01:00) 
    evet telefon hafızasına kopyalayın.

cok soru soruyorum ama emin olmam lazım 4.2.2 yüklüya bende bmm slot 2 ye kursam sorun cıkarmı..4.1.2 ye gecmek için tekrar ugrasmayayım diyorum benim için sıkıntılı işler :D

slot 2 'ye bölüm oluşturarak kurabilirsin, bölüm oluşturduktan sonra wipeleri yap (wipe battry hariç) sonra 3 romu kur ve iki wipe yap (wipe cache ve dalvik).

.
  6. eddl
        Like  

.

User deleted

tamam tesekkürler

.
  7. eddl
        Like  

.

User deleted

system 2 yükledim aktive ettim yanlız bildirim ısıgı kırmızı ve ekran siyahta kaldı? bmm kurdum.system 2 silmek istedim bi türlü beceremedim..
    edit: neyseki haloldu yanlız wifide sıkıntı var ben actıkça o kendisini kapatıyor
    mıuı de telefonu actım uygulamaları felan indirdim telefonu kapadım açtım bi baktım system 1 de acıldı.tekrar kapadım actım bu sefer system 2 den reboot yaptım bu sefer telefon açılmadı bunun cözümü ney..BMM YÜklü
    Arkadas romu kurdum uygulamalarımı yükledim telefonu kapadım açtım her seferinde system 1 deki room açılıyor system 2 le reboot yapıncada bildirim ısıgı kırmızı ekran siyahta kalıyor anlamadım gitti :unsure:

Edited by eddl - 7/8/2013, 06:10

.
  8. sagamor
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar cihazında orjinal ics yüklü olanlar için sırası ile baştan hangi işlemleri yapacağız v5 için? hangi kerneli nasıl flashlayacağız filan. ondan sonra hangi adımlar. eğer bi sıralama yapıp link verebilirseniz çok sevinirim.

.
  9. 35grk35
        Like  

.

User deleted

bmm ile kurdum gercekten super bır rom cok hosuma gıttı yapanların ellerıne saglık tabı bu romu bızımle paylasan arkadasında.

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

kisa ve net bmm ile kuramayanlar anlattigim gibi kursunlar. temiz kurulum isteyenler once rsd ile jb rom kursunlar ardindan root yapip safe prog

.
  11. sagamor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (oguzpasa @ 6/8/2013, 23:49) 
    Trabzonlu kardeş istersen ilk sayfaya ics kullananların bmm ile 982.124.14 eu kerneli flaşlayarak kullanabileceklerini ekle. millet boş yere rsd ile jb flaşlayıp güme gitmesin :)

oguzpasa kardes ben de orjinal ics var. bu bahsettiğin 982.124.14 eu kernel hangisi? ben cihazı daha önce root etmiştim. şimdi bmm kurup ne yapmam gerekiyor anlatırsan çok sevinirim.

.
  12. anticor
        Like  

.

User deleted

BMM ile kurulum çok kısa ve öz oldu benim için ve romu beğendim şimdi birkaç tema indiriyorum. Ama sanki ayarlara girerken ilk başta ufak bir takılma yapıyor gibi. O da olmasa ÇOK İYİ YANİ. Eline sağlık tekra Trabzonlu..

.
  13. anticor
        Like  

.

User deleted

Ek oalrak: Ben mtx tema indirdim en.miui.com sitesindendi heralde. Neyse tema seçiciden uygula diyorumö ama ağ bağlantısı istiyor. Nedeni ne olabilir? araştırdım ama yapamadım yea:

.
  14. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sagamor @ 7/8/2013, 21:31) 
    QUOTE (oguzpasa @ 6/8/2013, 23:49) 
    Trabzonlu kardeş istersen ilk sayfaya ics kullananların bmm ile 982.124.14 eu kerneli flaşlayarak kullanabileceklerini ekle. millet boş yere rsd ile jb flaşlayıp güme gitmesin :)

oguzpasa kardes ben de orjinal ics var. bu bahsettiğin 982.124.14 eu kernel hangisi? ben cihazı daha önce root etmiştim. şimdi bmm kurup ne yapmam gerekiyor anlatırsan çok sevinirim.

www.2shared.com/file/z-mzDH3w/boot_308-g7198280.html kerneli buradan indir bmm slot 1 de kernel flash dan flaşla. sonra wipreleri yapıp romu kur. bu kadar

.
  15. sagamor
        Like  

.

User deleted

oguzpasa sağolasın! ilk postta trabzonlu kardeşin sunduğu ana rom'u direkt olarak kurabiliyormuyum yoksa orda anlattığı gibi kademeli mi kurmam gerekiyor?

.
633 replies since 4/8/2013, 23:43   19443 views
  Share  
.