Atrix Batarya Sorunu!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

ya bi tane telefona root atıp bataryayı kalibre etmek bu kadar mı zor ???

.
  2. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler benim telefon ilkde 90 sonra 80 derken 60 kadar indi oynamaya kalkılmıyor hemen bitiyor %60 yaptım şarjı sonra calibreye bastım %100 yapman dedi anlamadım bu işi ben :D ne yapmamız lazım tam olarak en fazla %60 oluyor şarjım

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 14/1/2014, 16:03) 
    beyler benim telefon ilkde 90 sonra 80 derken 60 kadar indi oynamaya kalkılmıyor hemen bitiyor %60 yaptım şarjı sonra calibreye bastım %100 yapman dedi anlamadım bu işi ben :D ne yapmamız lazım tam olarak en fazla %60 oluyor şarjım

Önce şunu indirip kur apk : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1832470
    Bataryayı en son nereye kadar şarj oluyorsa et şarj.
    Gir kurduğun uygulamaya voltaj değerine 4200mV yazıyorsa Run the Fix de sonra reboot de işlem tamam.
    Olmazsa eğer telefon unlocked ve cwm kurulu ise http://www.mediafire.com/download/h95j7jyx..._Jug6_FIXv2.zip Bu dosyayı cwmden install yap reboot at.
    Oda olmazsa Telefonu KAPALI HALDEYKEN en son geldiği yere kadar şarj et . Sonra şarj kablosu takılı dursun bataryayı çıkart.(?) Soru işareti gelene kadar bekle.Soru işareti gelince bataryayı tak %100 olduysa kapat aç kullanıma hazır eğer olmadıysa çıkart tak işlemlerini yaptıktan sonra 30 dk - 1 saat daha bekle şarj olacaktır.Eğer yine olmuyosa sorun sende değil . Bizdede değil telefondada değil.SORUN BATARYADA ;)

.
  4. Mayor37
        Like  

.

User deleted

saolasın mert apk indirip kurdum tıklayınca oldu

.
  5. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Sorun çözüldüğü için ana mesaja ekledim Mert38'in cevabını..

.
19 replies since 10/8/2013, 11:12   1073 views
  Share  
.