teleservice Cihaz Takip

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fernandao
        Like  

.

User deleted

Beyler telefonu yani atrix i hızlıal.comdan almıştım arızalandı teleservice garantili, 14 mayısta servise ulaşmış netten sorguladığımda yedek parça bekleniyor yazıyor atrix için. Sorum şu,atrix i geri gönderen çoğu arkadaşa moto g gönderilmiş sonrasında ve bende bu kişilerden olmak istiyorum fakat bunun için nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum yani uzatmadan tüketici heyetine mi başvurayım yoksa hiç sesimi çıkartmadan bekleyeyim mi beklemem gerekiyorsa ne kadar süre beklemeliyim yani kısaca atrix imin yerine moto g gelmesi için nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim ?

.
  2. kalmas
        Like  

.

User deleted

herkese merhabalar..
    eski cihazim olan razrimi teleservice 4 gun once verdim ve degisim gerceklesicek moto g ile fakat gelecek moto g nin hangi ozellikte oldugunu nasil anlicam bu arada teleservice kendini asti sanirim bugun iki saat ile cihazi alamadim son testleri falan yapiliyor dendi kismetse pazartesi cihaz elimde olucak :rolleyes:

ve birde gelen cihaz kutu da mi gelicek bilgisi olan ? yani kulaklik sarj aleti falan birde rengi ne olur acaba fikri olan :huh:

ozellikler 16 gb mi 8 gb mi buna takildi aklim bu arada btk ime kayit sorgulamada yazan ise soyle;

Üretici: Motorola Mobility LLC, a Lenovo Company Pazar Adı: Motorola Moto G, XT1033, M0DEB, DV12356445 Model Bilgileri: M0DEB, DV12356445

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Türkiye moto g 16gb dualsim olur verecekleri cihaz. 8gb'lık tek simli model verirlerse kabul etme. Imei kaydı ekranında cihazın kaç gb olacağı yazmaz.

.
227 replies since 5/9/2013, 21:26   9359 views
  Share  
.