teleservice Cihaz Takip

« Older   Newer »

Share  
.
  1. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (enas57 @ 27/10/2013, 01:57) 
    Teleservise Sony sk17i göndermiştim.. 20. iş gününde cihazın garanti disı kaldıgını , sıvı teması olduğunu belirtip 850 tl ücret talep etmişti... Cihazın faturasında alıs fiyatı 699 TL iken , onarım bedeli 850 tl dediler :bash.gif: bu gidişle bunlar bu cihazları da yapamazlar... atrix için aradım sordum cihaz parçaları yurt dışından gelmekte dediler... Artık ne zaman gelir bilinmez... Saturn de yetkili bir kişi ile de görüşmüştüm, ifadesi şu " parça değişimi 20 günlük süreyi aşabilir " , fakat garantisi süresi 1 gün aştığı zaman, neden kimse aşabilir ifadesini kullanmıyor ? Bu haksızlık ve adaletsizlik değil mi ? :angry:

Böyle giderse telefonu garantisi bitene kadar bekleticekler, sonrada garanti dışı deyip yollayacaklar :D

.
  2. Endelo46
        Like  

.

User deleted

İş emri:
    AN1056985
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-26
    Bitiş Tarihi:
    2013-10-30
    Tamir Bilgisi:
    UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum:
    Cihazınız üst servise transfer edilmiştir.

Sonunda.............

.
  3. enas57
        Like  

.

User deleted

Arkadaşım , senin sorunun neydi de cihazı gönderdin.... Bizde halen daha parça değişimi yazıyor bugun aradım konuştum ... Sistemde yazan bilgileri bana tekrar etmekten başka birsey elımden gelmıyor beyfendi dedi .... Değişimin ne kadar süreceği belli de olmaz demez mi

.
  4. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Endelo46 @ 30/10/2013, 22:52) 
    İş emri:
    AN1056985
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-09-26
    Bitiş Tarihi:
    2013-10-30
    Tamir Bilgisi:
    UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum:
    Cihazınız üst servise transfer edilmiştir.

Sonunda.............

Gözün aydın kardeş, bizde daha tık yok. Koreden yürüyerek gelsem 2 ayda gelirdim ama bi parça gelemiyor 2 ayda :( Nereye şikayet ederseniz edin diyorlar, adamlarda güven hatsafhada :)

.
  5. Endelo46
        Like  

.

User deleted

QUOTE (enas57 @ 31/10/2013, 00:09) 
    Arkadaşım , senin sorunun neydi de cihazı gönderdin.... Bizde halen daha parça değişimi yazıyor bugun aradım konuştum ... Sistemde yazan bilgileri bana tekrar etmekten başka birsey elımden gelmıyor beyfendi dedi .... Değişimin ne kadar süreceği belli de olmaz demez mi

Ekranın Sol tarafı algılamıyordu klavyede w ve e nin olduğu kısım.Dün akşam bi kontrol edim dedim ve sonuç

.
  6. atasayar71
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Endelo46 @ 31/10/2013, 22:18) 
    QUOTE (enas57 @ 31/10/2013, 00:09) 

Ekranın Sol tarafı algılamıyordu klavyede w ve e nin olduğu kısım.Dün akşam bi kontrol edim dedim ve sonuç

bende aynı sorundan dolayı gönderdim.neredeyse 2 ay olacak 5 gün sonra.hala yedek parça bekleniyor yazıyor.bende mail attım kullanacak telim yok gönderin cihazımı ,yedek parçanız gelince tekrar yollarım diye cevap bile yazmadılar..telefonla hiç ulaşılamıyor müşteri hizmetlerine.lanet olsun ya....

.
  7. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Bugün cihazı servise gönderdim. Ekran sürekli kendi kendine basıyordu, ölü piksel aldığımda da vardı ama pek önemsememiştim, son zamanlarda sadece %88-90 sarj oluyordu ve bu sebepten cihazın pil tam dolu uyarısını alamadım. Ne yaptıysam bu sorunların üstesinden gelemedim maalesef. Pazartesi muhtemelen servise giriş yapar.

.
  8. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mavi Tuna @ 1/11/2013, 17:10) 
    Bugün cihazı servise gönderdim. Ekran sürekli kendi kendine basıyordu, ölü piksel aldığımda da vardı ama pek önemsememiştim, son zamanlarda sadece %88-90 sarj oluyordu ve bu sebepten cihazın pil tam dolu uyarısını alamadım. Ne yaptıysam bu sorunların üstesinden gelemedim maalesef. Pazartesi muhtemelen servise giriş yapar.

Geçmiş olsun Mavi Tuna. Uzuuuuun bir bekleyiş içine gireceksin, sabırlı ol :D

.
  9. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

QUOTE (»CanERYVZ« @ 1/11/2013, 18:38)
    Geçmiş olsun Mavi Tuna. Uzuuuuun bir bekleyiş içine gireceksin, sabırlı ol :D

Sırf şu süreç yüzünden göndermeyi ama artık cihaz cihazliktan çıktı. Takip ettiğim kadarıyla cidden çok uzun sürüyor. Ilk servise gönderdiğim de hiç işlem yapmadan yazılım yükleyip gönderdiler. :-)

.
  10. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Cihaz, Cumartesi günü servise ulaştı ama hala giriş yapmamışlar. Diger sefer bir günde yapıp göndermişlerdi.

.
  11. enas57
        Like  

.

User deleted

1.5 aydır beklıoruz :( sonuc yok

.
  12. morted
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar 3 gündür benimde w-e-s-x ve alta doğru bölüm algılamıyor. biraz zorlayınca arada bi algılıyor. telefonu servise göndermeyi düşünüyodum ama hacı 2 ay ne yha. ebay dan digitalizer almayı düşünmeye başladım bidaha ve bu arada motorola nefret ettim.

.
  13. enas57
        Like  

.

User deleted

Şuan İtibari ile teleserviste cihazı yatmakta olan kaç kişiyiz ?

.
  14. atasayar71
        Like  

.

User deleted

no:1 benim

.
  15. e398ci
        Like  

.

User deleted

2. ben :lol: hemde