teleservice Cihaz Takip

« Older   Newer »

Share  
.
  1. beefytr
        Like  

.

User deleted

buna bir care olabilir diye anlatayım dedim.
    eğer elinizde eski ses ızgara parçası varsa, ondan küçük bir parça koparıp pili çıkardıktan sonra ses süğmesi ile gövde arasına sıkıştırın (görüntü kaybolan yer taraınfda)
    pili takıp çalıştırın x, e,s gibi harler basacaktır.
    atrix'in ekraınında sol tarafta 1 cm civarında yukarıdan aşaüı şerit misali bir dokunma problemi olması kronik bir durum gibi...

.
  2. e398ci
        Like  

.

User deleted

ekranin kendi kendine secim problemi de vardi.ayrica benim cihazin alt yarim orta ksminda beyazlik olustu.o kisimda fazla isinan birsey mi vardi acaba?bu arada 04,11,2013 de kayit ettiler.su anda cihaziniz parca bekliyor yaziyor bakalim ne yapscaklar .bekle isin yoksa.isin kotu tarafi baska cihazda yok.mecbur hanimin galaxy mini 2 ye el koyduk.yani anlayacaginiz attan inip esege bindik :D 25 gun sonra olmafi thh basvuracaz artik. <_<

.
  3. morted
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (beefytr @ 8/11/2013, 13:57) 
    buna bir care olabilir diye anlatayım dedim.
    eğer elinizde eski ses ızgara parçası varsa, ondan küçük bir parça koparıp pili çıkardıktan sonra ses süğmesi ile gövde arasına sıkıştırın (görüntü kaybolan yer taraınfda)
    pili takıp çalıştırın x, e,s gibi harler basacaktır.
    atrix'in ekraınında sol tarafta 1 cm civarında yukarıdan aşaüı şerit misali bir dokunma problemi olması kronik bir durum gibi...

hocam ben bunu anlamadım biraz daha acıklayıcı olurmusunuz telefona yapıcamda gecici süreligine ebay dan digitalizer siparişi verdim teleservis le ugraşmıcam kendi başıma yapar kullanırım artık. :D

.
  4. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (e398ci @ 8/11/2013, 15:14) 
    ekranin kendi kendine secim problemi de vardi.ayrica benim cihazin alt yarim orta ksminda beyazlik olustu.o kisimda fazla isinan birsey mi vardi acaba?bu arada 04,11,2013 de kayit ettiler.su anda cihaziniz parca bekliyor yaziyor bakalim ne yapscaklar .bekle isin yoksa.isin kotu tarafi baska cihazda yok.mecbur hanimin galaxy mini 2 ye el koyduk.yani anlayacaginiz attan inip esege bindik :D 25 gun sonra olmafi thh basvuracaz artik. <_<

No 3 benim.

Dokunmatik ve ölü piksel sorunu ile gitti. Işık sızdırma vs gibi sorunlarda var.

Ben de hatunun Ace 2 el koydum :-) CM 10.2, 4.3.1 kurdum cihaz donanım ve hız olarak bir Atrix degil ama yazılım sorunsuz ve kullanım keyifli en azından.

.
  5. enas57
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mavi Tuna @ 8/11/2013, 21:50) 
    CITAZIONE (e398ci @ 8/11/2013, 15:14) 

No 3 benim.

Dokunmatik ve ölü piksel sorunu ile gitti. Işık sızdırma vs gibi sorunlarda var.

Ben de hatunun Ace 2 el koydum :-) CM 10.2, 4.3.1 kurdum cihaz donanım ve hız olarak bir Atrix degil ama yazılım sorunsuz ve kullanım keyifli en azından.

N70 e kaldık ama en azından 3G konferans yapabilmek güzel :biggrin2.gif:

.
  6. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

Telefon için yedek parça bekleniyor bilgisi bugün girilmiş. Galiba uzun ve yorucu bir süreç var önümüzde.

Tecrübeli arkadaşlar bundan sonra nasıl bir süreç takip etmemiz gerekiyor.

Kesin Para iadesi çıkacağını bilsem. Gidip bugün Nexus 4 alacağım.

.
  7. fairboy
        Like  

.

User deleted

bende teli göndermiştim imei klonlu diye dokunmadan geri göndermişlerdi. şimdi hepsiburada ya gönderdim. para iadesi çıkarmı acaba

.
  8. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

20 iş gününe kadar bekleyip tüketici hakları gitmek en mantıklısı. Yoksa okuduklarımdan sonra bunlar bu cihazı yapmazlar.

.
  9. djsabay
        Like  

.

User deleted

Bende ekran dokunmatiğinin bir kısmının çalışmaması ve wifi açınca reset atması tuzunden gonderdim bilgileri aşşağıda

Kargo Giriş Tarihi:
    2013-10-22
    Tamir Bilgisi:
    Telefonunuz yedek parca beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde yedek parça için beklemektedir.

.
  10. enas57
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (djsabay @ 12/11/2013, 17:11) 
    Bende ekran dokunmatiğinin bir kısmının çalışmaması ve wifi açınca reset atması tuzunden gonderdim bilgileri aşşağıda

Kargo Giriş Tarihi:
    2013-10-22
    Tamir Bilgisi:
    Telefonunuz yedek parca beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde yedek parça için beklemektedir.

Hadi geçmiş olsun :D kendine bir 3310 bul :D

Bize katılmış bulunuyorsun :D

.
  11. djsabay
        Like  

.

User deleted

arkadaslar bugun itibariyle 21 gun bitti hala ses yok parça bekliyor yazıyor. Sizce bekliyeyimmi yoksa direk tuketici haklarına basvurayımmı ? bi tavsiyede bulunurmusunuz ?

.
  12. atasayar71
        Like  

.

User deleted

bugün müşteri hizmetlerine bağlanabildim.telefonun akibetini sorduğumda parça beklendiğini söyledi.bende zaten 85 gün olduğunu daha nekadar bekleyeceğimi sordum.motoroloyla anlaşmaları olmadığından motorolodan parça gelmediğini söyledi.bana değişim talebimi alabileceğini söyledi.bende al dedim. bakalım ne olacak.neyle değiştirecekler?ve nekadar daha bekleyeceğim....hadi hayırlısı........

.
  13. djsabay
        Like  

.

User deleted

dostum bende aynı sorunla ugrasıyorum bir ayı geçti makina onlarda ama ben tüketici haklarına evrakları teslim ettim bundan sonrası yasal prosedur onlarla ugrasamam ciddiyetsiz firma

.
  14. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Bu gün Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuru yaptım.

1 Dilekçe (İsteyenler İçin Link Ekledim)
    1 Nüfüs Cüzdanı Fotokopi
    2 Fatura Fotokopisi
    2 Garanti Belgesi Fotokopisi
    2 Ürünün Yollandığına Dair Belgenin Fotokopi
    1 Dosya Kağıdı

Bunları hazırlayıp kaymakamlığa götürüyorsunuz, size toplantı tarihi veriyorlar o tarihte telefonla arayıp bilgi alıyorsunuz.

Dilekçe : http://mir.cr/0PIO1LJZ yada Google Docs http://bit.ly/1jBHaGt

Dilekçe örneğinde *** yazan yere kaymakamlık adını yazın.

.
  15. piyaded12
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar ,
    Benim cihaz 4. aya kadar garantili. 2. el almıştım, DH forumdan bir arkadaştan. 1,5 senedir sorunsuz kullanıyorum ama şimdi durduk yere, hiçbirşey yokken wi-fi ve bluetooth çalışmaz oldu. Garantisi bitmeden yollayıp bir kaç ay bekleme riskine girmeli miyim sizce ?
    Garantiye yollarken fatura şart mı ?
    Faturanın benim adıma olması şart mı ?
    Fatura benim adıma olmadığından para iadesi de talep edemeyeceği anladığım kadarıyla.
    Ya da hiç uğraşmayıp wi-fi olmadan kullanmak daha mı mantıklı ?
    Ne dersiniz ?

.
227 replies since 5/9/2013, 21:26   9359 views
  Share  
.