[ROM][AOSP/4.3] Eclipse v5.1 build 6- Razr (Spyder) XT910 - Light & Dark!

XT910'da Android 4.3 ve Kaymak Stabilite!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

QUOTE (v6_maxx @ 12/10/2013, 11:53) 
    arkadaşlar
    Firmware
    Build 6 CDMA (spyder/Verizon): www.androidfilehost.com/?fid=23159073880934294
    Build 6 GSM (umts_spyder): www.androidfilehost.com/?fid=23159073880934300

bunlardan hangisini indirmek indirmek gerekiyo veya (spyder/Verizon) & (umts_spyder) nedemek oluyo :worthy.gif:

arkadaşlar hazır kıta bekliyorum ama hangisini indirmek gerekiyor bir birinden farkları neler acaba :biggrin2.gif:

.
  2. anticor
        Like  

.

User deleted

spyder xt912
    umts_spyder xt910 yani senin cihaz :D

.
  3. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 12/10/2013, 12:29) 
    QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 11/10/2013, 17:43) 
    Sinan abi, paylaşım için çok teşekkürler kaç zamandır utms versiyonunu bekliyorum. retail.uk üzerine mi kuracağız yoksa, bmm ya da safestrap ile slot açıp onun üzerine mi kuracağız ? şarj konusunda miui'ye göre nasıldır sence ?

Zaten hallettmişsin nasıl kurulduğunu. Herhangi bir CID yada CDT sınırlaması yok rom'un. MUIU ile karşılaştıramam çünkü hiç yüklemedim MIUI 'yi bana ters geliyor iphone kopyası menüler android'e yakışmaz. :)

Rom'u 3 gündür kullanıyorum. Hatalar var yok değil fakat günlük ve sorunsuz kullanım sağlayabilen bir çalışma. Hakikaten Ergün kardeşiminde söylediği gibi RAZR sahibi herkese bayram hediyesi gibi bir rom. 720P video kayıt benim için sorunsuz olduğu sürece yeterli. Nitro build7 'de hataların tümünü düzeltir, siz yeterki hata raporu verin. Adam bu işin piri. Sıfırdan %100 çalışan 4.3 rom yaptı xt910 için, malumunuz hashcode 2 yıldır uğraşıyor daha paylaşmaya değer stabil rom'u yok. O yüzden hata raporu verin, hatalar düzelsin.

Hadi hepinize mutlu mesut Jelly Bean 4.3 'ler olsun :) :thumb_yello.gif:

vala abi haklısın tabi :) ben stock rom üzerine kurmadım safestrap ile slot-1 e kurdum. hascodenin ne yaptığını anlamadım ben konuyu falan da güncellemiyor ne değişti falan diye sade hergün aptalca birsey güncelliyor ne değisiyorsa. 720P çekse o da yeterdi ama o da yok 720*480 var yav :)
    şu hd video kayıt sorununu halletse vala bu rom kral olur

.
  4. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 12/10/2013, 12:33) 
    spyder xt912
    umts_spyder xt910 yani senin cihaz :D

eyvallah arkadaşım
    Build 6 GSM (umts_spyder): www.androidfilehost.com/?fid=23159073880934300 indirmeye başladım xt910 AU nun üzerine kurucam bakalım :thumb_yello.gif:

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

kurmadan önce go backup ile önceki romun yedeğini alın, ne olur ne olmaz bilgileriniz yedeklensin bence :)

.
  6. anticor
        Like  

.

User deleted

Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme numarası Buraya yani derleme numarasının üzerine 7-8 kez art arda tıklayın ve geliştirici seçeneği çıkar. Buradan ekran süre ölçerliğini falan herşeyi ayarlayabilirsiniz.

Yani şimdiki 4.1.2 deki geliştirici seçeneği aktif olur.

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticor @ 12/10/2013, 13:57) 
    Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme numarası Buraya yani derleme numarasının üzerine 7-8 kez art arda tıklayın ve geliştirici seçeneği çıkar. Buradan ekran süre ölçerliğini falan herşeyi ayarlayabilirsiniz.

vala iyiymiş dostum, sağol bu bilgi için, video kayıt seçeneğini ayarlayabiliyor muyuz :)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XT912 sahipleri CDMA sürümü
    XT910 sahipleri UMTS sürümü

indirip flashlamalıdır.

.
  9. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 12/10/2013, 13:22) 
    QUOTE (anticor @ 12/10/2013, 13:57) 

vala iyiymiş dostum, sağol bu bilgi için, video kayıt seçeneğini ayarlayabiliyor muyuz :)

O yok ya maalesef. Sadece diğer romlarda olan geliştirici seçenekleri var ya o menü açılıyor. Yani neler var içerisinde dersen mesela şu ekran süre ölçekleri faln varya usb hata ayıklama modu faln onlar var işte. Animatör süre ölçeğini ayarlarsan şu ekran kapanırken birden yanıp sönüyor gibi oluyor ya o gider mesela. Ben onu hiç sevmedm bu CM ve bu tür romların hepsinde var. Ama bu sayede kapatabilirsin Eski televizyon gibi ekranın kapatılma şeklini.

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

anladım dostum, şu hd kayıt olsun bu rom çok tutulur valla

.
  11. SAMSUN555555
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu 4.3 custom romlar için video oynatıcılar yokmu....mx player çalışmıyorda bu romda o bakımdan...

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

farklı programlar kullan, rock player falan.

.
  13. SAMSUN555555
        Like  

.

User deleted

olmadı trabzonlu kardeşim çalışmadı...Bs player oldu ama free versiyonu tabiiki..yinede tşk...

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (SAMSUN555555 @ 12/10/2013, 21:04) 
    Arkadaşlar bu 4.3 custom romlar için video oynatıcılar yokmu....mx player çalışmıyorda bu romda o bakımdan...

Bu rom'da MX player sorunsuz çalışıyor. Hardware video + software audio ile 3gb'lık tüm mkv filmlerim tümü sorunsuz açıldı ve en güzeli de kare kaybı yok.

.
  15. serokutay
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar LG kamera uygulamasıyla 1080p kayit yapıyor cihaz marketten indirip deneyebilirsiniz

.
113 replies since 10/10/2013, 21:50   5080 views
  Share  
.