[ROM][AOSP/4.3] Eclipse v5.1 build 6- Razr (Spyder) XT910 - Light & Dark!

XT910'da Android 4.3 ve Kaymak Stabilite!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

serokutay tam randıman alınıyor mu o programdan

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Daha sağlıklı bir rom ümidiyle CID geri yükleyip EU fastboot flashladıktan sonra system2 'ye tekrar kurdum. CID silinmiş olmasına gerek yokken, bu rom'u CID silinmiş sistemde kullanmanın anlamıda yok.

.
  3. DrSayko
        Like  

.

User deleted

QUOTE (e_cool @ 11/10/2013, 19:37) 
    QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 11/10/2013, 18:12) 
    herşey iyi hoş güzel de, 1080P video kayıt yok. 720*480 var malesef. ooof of

tgy4d

İşte şimdi olmadı..
    Videoda 1080p benim için olmazsa olmazlardan..

Neyse beklerim biraz daha,mutlaka bi fix yayınlanacaktır.

Bu arada teşekkürler Şemseddin..!

cm10.2 deki 1080p çözümü işe yaramadı mı?
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=55071076

bu arada CM10.2 mi yoksa Eclipse v5.1 build 6 mi tavsiye edersiniz? soru mantıksız gelirse bilin ki android konusunda tecrübem yok.

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

hayir ona hic bulasma telefonu mahfediyor. cm kullanma bu ondan kat kat daha iyi.

.
  5. DrSayko
        Like  

.

User deleted

mesajı okumadan önce dayanamayıp system 2'ye cm10.2 yükledim fakat telefon system 2'den boot etmedi. sonra onun üzerine eclipse 5.1 yükledim ve boot etti. ayarları yaptım, kamera vs. herşey gayet iyi çalıştı. cm10.2 de işe yarayan 1080p yamasını tarifiyle yaptım. sonra bir daha sistem 2 den boot etmedi. wipe'lar ve yeniden kurmama rağmen işe yaramadı. bu mesajı yazarken yedeğini aldığım meda_properties.xml dosyasını tekrar etc klasörüne kopyalamayı akıl edebildim. şimdi reboot edip tekrar deneyeceğim.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CID geri yükleyip, 4.1.2 eu fastboot flashladım, üstene stock recovery'den wipe'ları yapıp temiz bir sistem elde ettim.Bu arada retail.eu 4.1.2 'nin iğrenç çalışmasını da tekrar görme fırsatı yakaladım. Neyse, direk rootmaster ile 2 tıklamalı root ardından boot menu manager ile webtop partition'ı system2 olarak etkinleştirip rom'u tekrardan sistem2 'ye flashladım. China üzerine kurduğumdan daha iyi çalıştığını söyleyebilirim.

.
  7. DrSayko
        Like  

.

User deleted

android ve windows yoluyla, root explorer ve bilimum root file manager'la yedek media_properties.xml dosyasını etc içine kopyalamayı denedim ama erişim hakkı vermediğinden kopyalama olmadı.

bu arada farklı bir şey denedim ve sonuç aldım -ama emin bundan mı:
    boot menu manager'dan system_2 ayarlarına geldim. şimdi adını hatırlayamadığım 4 satırdan yukarıdan aşağı ilk iki satısı işaretledim. diğer ikisini boş bıraktım
    ve reboot to system 2 ile reboot ettim ve eclipse tekrar çalıştı.

QUOTE (DrSayko @ 13/10/2013, 19:01) 
    android ve windows yoluyla, root explorer ve bilimum root file manager'la yedek media_properties.xml dosyasını etc içine kopyalamayı denedim ama erişim hakkı vermediğinden kopyalama olmadı.

bu arada farklı bir şey denedim ve sonuç aldım -ama emin değilim bu sayede mi düzeldi;
    boot menu manager'dan system_2 ayarlarına geldim. şimdi adını hatırlayamadığım 4 satırdan yukarıdan aşağı ilk iki satısı işaretledim. diğer ikisini boş bıraktım

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 13/10/2013, 19:17) 
    CID geri yükleyip, 4.1.2 eu fastboot flashladım, üstene stock recovery'den wipe'ları yapıp temiz bir sistem elde ettim.Bu arada retail.eu 4.1.2 'nin iğrenç çalışmasını da tekrar görme fırsatı yakaladım. Neyse, direk rootmaster ile 2 tıklamalı root ardından boot menu manager ile webtop partition'ı system2 olarak etkinleştirip rom'u tekrardan sistem2 'ye flashladım. China üzerine kurduğumdan daha iyi çalıştığını söyleyebilirim.

şu çin romu biz de denesek ooy oy :)

.
  9. anticor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 13/10/2013, 19:55) 
    QUOTE (Semseddin @ 13/10/2013, 19:17) 

şu çin romu biz de denesek ooy oy :)

Hiç sorma yaa :( içimizde kaldı resmen :D

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (DrSayko @ 13/10/2013, 20:07) 

bu arada farklı bir şey denedim ve sonuç aldım -ama emin bundan mı:

QUOTE (DrSayko @ 13/10/2013, 19:01) 

bu arada farklı bir şey denedim ve sonuç aldım -ama emin değilim bu sayede mi düzeldi;

Root Explorer ile cihazında değişiklik yapmak istediğin klasörlerleri Mount R/W yapmalısın.

.
  11. SAMSUN555555
        Like  

.

User deleted

LG camera pro 6.25 yükledim..sorunsuz çalışıyor...http://www.filecrop.com/lg-camera-pro-apk.html..deneyin bence

ben DSEA Razr JB v1.25 rom kullanıyorum..4.3 randıman alamadım..bide kendi kendine kapanıyor tel..

.
  12. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Sinan abi, bundaki kamera sürücülerini miui'ye uygulayabilir miyiz, cm tabanlı romlarında kamera çekimleri harika, xda da falan yazdım ingilizce olmadığı için ne şekilde anlatabildim onu da anlamadım :), sen bi yardımcı olsan

.
  13. mfcsy
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar herkese iyi bayramlar.ben foruma yeni üye oldum.telefonum mot razrxt910 ıc 4.0.4 sürümü orjinal şekliyle duruyor.bu işlere merak saldım ama işi bilmiyorum.root yapın deniliyor ama şu anda linklerden gerekli program indirilemiyor.bana zaman ayırıp yardımcı olacak bir arkadaş gerekiyor.saygılarımla

.
  14. DrSayko
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=514904
    Forumda soru cevabi arama motoru var.. denemeni tavsiye ederim.

.
  15. Shredder
        Like  

.

User deleted

ARTMOD CN mi bumu size hangisini kulanmalıyız ?

.
113 replies since 10/10/2013, 21:50   5080 views
  Share  
.